SEXY SHOP

Moze se napraviti dobar posao od sexa i shopa. Samo, mislim da se ovde ne gleda na pravo trziste. Roba se nudi onima koji su profesionalno afirmisani ili motivisani da je kupuju. I to ne sama radna snaga, vec oni koji raspolazu radnim resursima. Znaci - makroi, vlasnici striptiz barova i sl. Isto, zainteresovani mogu biti i NGO koji delaju sa radnom snagom. Mislim da bi posebno zainteresovani bili vlasnici klubova i samostalni radnici na ulici, tj. transvestiti. Oni su otvoreni za nove stvarcice...
Znaci... Posao ima buducnost.. Mislim, "oba-tri" :)
 
DellBoy-011:
U trznom centru na zelenom vencu, mislim da je Lomina 5, ima dobar sexy shop8)
Ja sam bila u trznom centru Piramida.U nekom zavucenom cosku je,jedva sam pronasla....valjda se ljudi kriju da ih ne lincuju one horde majki sa tinejdzrkama koje biraju sljlokice za novogodisnju noc/matursko vece....
 
talibanac...zayebo si se...tj preduhitrio te neko...otvorili tamo de je ranije bio shah klub...hhhm...kad od deserta krenesh ka shto da ne-u...pa tu u prolazu...i to ima ohoho...sigurno 5-6meseci...tako da nije tachno da se time niko ne bavi...naravno mozhda mislish da otvorish nedje van chachka...dragachevci su devijantni...probaj s guchom il luchanima...al si ocenio da je tabu tema...pa jbga kad nas je vetjina tupa i zatucana...i volimo radovana i sve...
 
AntunTun:
talibanac...zayebo si se...tj preduhitrio te neko...otvorili tamo de je ranije bio shah klub...hhhm...kad od deserta krenesh ka shto da ne-u...pa tu u prolazu...i to ima ohoho...sigurno 5-6meseci...tako da nije tachno da se time niko ne bavi...naravno mozhda mislish da otvorish nedje van chachka...dragachevci su devijantni...probaj s guchom il luchanima...al si ocenio da je tabu tema...pa jbga kad nas je vetjina tupa i zatucana...i volimo radovana i sve...
Znam Antune Cacak odlicno i za tvoju informaciju ima i rupi jos jedan, pa idi i kupi sebi neku igracku
 
pa kako onda niko se time ne bavi?...znash shta je mudro zapocheti a na temu sexa i tabua...frizerski salon za pubichne delove tela...ko kod muslimana...mislim to je neki trend da se ljudi briju...to je islam napravio?...hehe od ovih mek a od islama brijanje...meni brijanje zvuchi bolje od jedenja onog smetja...ne znam kakvu bi igrachq qpio...one lutke i slichna sranja mi se ne svidjaju...e mozhda bi uzo neke lisice ako imaju al da su presvuchene nekim materijalom...ma znash one kao da su presvuchene zechjim krznom...onako fluffy...to je dobra fora...uh ja sam sadist...nisam al mi se dopada da imam te lisice...znash chachak odlichno?...reko otqd znam pomislio sam da ne znash de je...pa reko d objasnim...chachak metropola yeah...
 
AntunTun:
pa kako onda niko se time ne bavi?...znash shta je mudro zapocheti a na temu sexa i tabua...frizerski salon za pubichne delove tela...ko kod muslimana...mislim to je neki trend da se ljudi briju...to je islam napravio?...hehe od ovih mek a od islama brijanje...meni brijanje zvuchi bolje od jedenja onog smetja...ne znam kakvu bi igrachq qpio...one lutke i slichna sranja mi se ne svidjaju...e mozhda bi uzo neke lisice ako imaju al da su presvuchene nekim materijalom...ma znash one kao da su presvuchene zechjim krznom...onako fluffy...to je dobra fora...uh ja sam sadist...nisam al mi se dopada da imam te lisice...znash chachak odlichno?...reko otqd znam pomislio sam da ne znash de je...pa reko d objasnim...chachak metropola yeah...
Ako ne nadjes lisice tamo u shopu, imam ja da ti prodam samo sto ove nisu presvucene.(prave su)
 
.
AntunTun:
pa kako onda niko se time ne bavi?...znash shta je mudro zapocheti a na temu sexa i tabua...frizerski salon za pubichne delove tela......

BRAZILSKA DEPILACIJA ZA DAME & GOSPODU :lol:

U bgd ima jedna ženska..u kozmetičkom salonu, usput rade i to, i užasna je gužva uvek.

Eto, ko reši da malo dinamizuje ove stvari, može da počne sa brazilskom depilacijom, fashion pussy styling; neka uz to ponudi program plus tipa - ali BEZ bubuljica, i eto zabave & zarade :P
 
Buregcinica,prodavnica,trafika sve je to malo ulaganje ali i mala kinta i najgore je sto to svi pokusavaju.Moje je misljene da treba raditi nesto sto niko ne radi.Na "glupostima"se zaradjuje to je uvek bilo.(ne smatram sex gluposcu ali kod nas je to jos uvek tabu tema retko ko ima muda da se tako necim bavi)

Slazem se sa misljenjem da treba raditi nesto sto niko ne radi, te sam stoga otvorila ne buregdzinicu,ne trafiku vec upravo erotic shop.U Novom Sadu ima 5 shopova ove vrste , sto nije mnogo za toliki grad.Sto se tice toga da je to kod nas jos uvek tabu tema ne bih se slozila u potpunosti sa tobom ,tacno je da ima dosta predrasuda jos uvek, ali svakim danom se primecuje da se ljudi polako otvaraju i da su spremni za nova i drugacija iskustva.
 

Back
Top