REPUBLIKA SRPSKA NA NOGAMA POSLE MUNIRINE IZJAVE

Да само поново залијепим легитимно питање колеге љубитеља блуза...

Mene ovde najvise interesuje odakle njoj ti spiskovi (koji su vojna tajna), i gde su nama spiskovi ustasa koji su ucestvovali u ratu 1991-1995., sto u BiH sto u Hrvatskoj, u raznoraznim vojnim formacijama (od "vojske" RH i "vojske" BiH, preko HOS-a i ostalih formacija)? I isto to za Siptare vezano za rat na KiM?

Svi o nama imaju sve podatke, a mi kao poslednji idioti saljemo ljude u zatvor.


Jesmo li mi uopste tuzili ijednog coveka iz Hrvatske, BiH i sa KiM za ratne zlocine? Imamo li mi te spiskove? Hapsimo li mi nekoga na nasim granicnim prelazima?
 
Mene ovde najvise interesuje odakle njoj ti spiskovi (koji su vojna tajna), i gde su nama spiskovi ustasa koji su ucestvovali u ratu 1991-1995., sto u BiH sto u Hrvatskoj, u raznoraznim vojnim formacijama (od "vojske" RH i "vojske" BiH, preko HOS-a i ostalih formacija)? I isto to za Siptare vezano za rat na KiM?

Svi o nama imaju sve podatke, a mi kao poslednji idioti saljemo ljude u zatvor.

Jesmo li mi uopste tuzili ijednog coveka iz Hrvatske, BiH i sa KiM za ratne zlocine? Imamo li mi te spiskove? Hapsimo li mi nekoga na nasim granicnim prelazima?

Ne citas sta je napisano prethodno?

2013-e je vlada Srpske napravila komisiju koja je istrazila desavanja u Srebrenici u Julu 1995 i napravila izvestaj u kojem je priznat genocid u Srebrenici. Taj izvestaja je ratifikovala skupstina republike srpske. I tada je i Dodara podrzao i izjavio da je bio genocid.

Tih 22000 imena i prezimena su sakupili oni koji su pravili taj izvestaj. Dakle spisak su sacinli Srbi. Na njemu se nalaze Srbi koji su bili u dodiru sa Srebrenicom tog jula 1885. Vojska, policija itd
 
Ne citas sta je napisano prethodno?

2013-e je vlada Srpske napravila komisiju koja je istrazila desavanja u Srebrenici u Julu 1995 i napravila izvestaj u kojem je priznat genocid u Srebrenici. Taj izvestaja je ratifikovala skupstina republike srpske. I tada je i Dodara podrzao i izjavio da je bio genocid.

Tih 22000 imena i prezimena su sakupili oni koji su pravili taj izvestaj. Dakle spisak su sacinli Srbi. Na njemu se nalaze Srbi koji su bili u dodiru sa Srebrenicom tog jula 1885. Vojska, policija itd

Super, a šta je čekala ova lojava bula do sad? Nestalo joj para od donacija, pa da iskamči nove? Obično to tako ide, da se pokaže sponzorima kako nešto rade. Šteta je samo što joj neće ništa vredeti protiv nas, ali kapnuće joj još koji evro u džep.

- - - - - - - - - -

Ти си ђулов.
И лажов.
Геноцид нико није признао.
А попушили сте и на суду.

Ali oni to vole tako da interpretiraju. Problem je samo što svim tim jedino mogu bulju da obrišu, to jest kada bi stoka uopšte koristila takve metode, a ne brisala se prstima.
 
Da. Zavera. No te price smo vec culi
Па Алија Изетбеговић је био завереник и радио против Југославије зарад исламске државе на Балкану.
Није ваљда Алија хтео мултниетничку државу?
Него ово ми није јасно ако су Бошњаци отпочели рат како би се одвојили из Југославије, како да се спочитава другом народу геноцид, ваљда онај ко отпочиње оружана дејства, а то су у овом случају Бошљаци има геноцидне намере према другим народима?
Хитлер је отпочео рат не могу бити криви Руси и Енглези што је страдало 10 милиона Немаца.
 
Па Алија Изетбеговић је био завереник и радио против Југославије зарад исламске државе на Балкану.
Није ваљда Алија хтео мултниетничку државу?
Него ово ми није јасно ако су Бошњаци отпочели рат како би се одвојили из Југославије, како да се спочитава другом народу геноцид, ваљда онај ко отпочиње оружана дејства, а то су у овом случају Бошљаци има геноцидне намере према другим народима?
Хитлер је отпочео рат не могу бити криви Руси и Енглези што је страдало 10 милиона Немаца.

Ti to ne razumeš jer si normalan čovek, zato moraš da se staviš u kožu tih budala i shvatiš kako razmišljaju. Pošto ovo njima nije prvi put da počinju konflikt, ali za razliku od prethodnih puta, ovoga su dobro dobili po ušima, sabijeni su u geto i na tri četvrtine teritorije koju smatraju svojom ne smeju ni da prismrde. Dakle, njihov šablon u prošlosti bio je zločin bez kazne, a sada je zločin kažnjen, oni na to nisu navikli jer su prolazili nekažnjeno kroz istoriju, zato ih toliko i boli što smo im pobili terorističke drugare.
 
Ти си ђулов.
И лажов.
Геноцид нико није признао.
А попушили сте и на суду.

Doneseno je nekoliko presuda u kojima je receno da je bio genocid

KRSTIC

I skupstina RS je priznala genocid kao i Dodara

No mozes zabijati glavu u pesak kao noj.

- - - - - - - - - -

Jedna od najvećih manipulacija bosanskih muslimana jeste da su ubijani zato sto su muslimani . Činjenica je da su oni koristili i koriste pripadnost islamu da bi opljačkali i oteli srpsku zemlju

To su srpski cuvari logora na Manjaci govorili tamosnjim Bosnjacima. Ovde ste zato jer ste muslimani.
Ta prica "' srpskim zemljama"' je Srbe dovela do danasnje situacije ;)

- - - - - - - - - -

E moj Janko dok ti nama ovde trubis o genocidu Munira trpa hiljade u dzep, sto ti mozes samo u snovima. Gde tu pravda.

Ne zalim se. Pare se uvek mogu zaraditi :)
Evo upravo sam promenio posao pre mesec dana. Recruiter me pronasao na Linkedin, razgovor ponuda i to je to. Ovo je 4-a firma u 13 godina. Non stop primam ponude. I svaki put 20-30% visa plata, bonusi....:cool::klap: Mogao bih menjati svake godine

Tako bez brige.:per:
 
Ono sto se vidi je pokvarenost i manipulacija bosanskih muslimana.
Nisu dobili šta im pripada posle WWII pa se osilili.

Ja kao borac za istinu se ne bi bunio ni da se digne optužnica protiv SVAKOG za kojeg postoji sumnja.

I samo na ovom forumu se žrtve mogu nazivati teroristima, ljudi koji su strijeljani kao životinje.

Ali, mene nećete spustiti na taj nivo, meni je žao svake suze svakog djeteta ili majke, i ne pada mi na pamet da bilo čije žrtve ismijavam i bilo čije krvnike opravdavam.
 
Ja kao borac za istinu se ne bi bunio ni da se digne optužnica protiv SVAKOG za kojeg postoji sumnja.

I samo na ovom forumu se žrtve mogu nazivati teroristima, ljudi koji su strijeljani kao životinje.

Ali, mene nećete spustiti na taj nivo, meni je žao svake suze svakog djeteta ili majke, i ne pada mi na pamet da bilo čije žrtve ismijavam i bilo čije krvnike opravdavam.

То је дирљиво, али Босна је крваво блато, а подриње је у такмичењу за најкрвавији део.

После свега што се тамо десило само у претходном веку делује мало отужно кад се неко чуди, згражава и цокће језиком кад се циклус одмазде настави.
 
То је дирљиво, али Босна је крваво блато, а подриње је у такмичењу за најкрвавији део.

После свега што се тамо десило само у претходном веку делује мало отужно кад се неко чуди, згражава и цокће језиком кад се циклус одмазде настави.

Bilo je i gorih klanja sirom planete
 
Jeste, i Kinezi su u svojim međusobnim ratovima ginuli u milionima po samo jednoj bici, pa koga zabole? Ti si onaj koji je ubijao, ne Kinez, i ti ćeš i da platiš za to. Kao što si već platio time što si sa srpske zemlje počišćen, bez ikakve nade da se vratiš, baš kao i tvoji sunarodnici.


Haha
Na internetu imas raznih klovnova ali ti si mi definitivno na smaom vrhu :hahaha:
 
То је дирљиво, али Босна је крваво блато, а подриње је у такмичењу за најкрвавији део.

После свега што се тамо десило само у претходном веку делује мало отужно кад се неко чуди, згражава и цокће језиком кад се циклус одмазде настави.

Iz blata se može i ustati, ne moraš se još više u njemu valjati.

Dosta je, bolan, više!!!
 

Back
Top