БУРНО НА ХРТ: Ћиро Блажевић се посвађао, Милојко Пантић открио за кога Србија навија

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Гамбино

Veoma poznat
Poruka
14.546
БУРНО ВЕЧЕ НА ХРВАТСКОЈ ТЕЛЕВИЗИЈИ: Ћиро Блажевић се посвађао, Милојко Пантић открио за кога ће Србија навијати! (ВИДЕО)

МУНДИЈАЛ 2018 06.07.2018. 08:44х
Веома занимљива емисја на хрватској телевизији пред почетак четвртфиналних окршаја, а све су својим опаскама зачинили Ћиро Блажевић и Милојко Пантић.

Тема спортске емисије на ХРТ-у била је четвртфинална утакмица између хрватске и Русије, а један од гостију био је Милојко Пантић који је у свом стилу објаснио за кога ће Србија навијати.



БРАЗИЛ - БЕЛГИЈА: Неки кажу „финале пре финала“. Квота на Бразил је 2,15, на нерешено 3,35, на Белгију 3,50, а на 3+ 1,90. Погледајте све квоте кладионице МОЗЗАРТ за меч Бразил - Белгија.



"Ја сам се и пре почетка изјаснио да су мали фаворити Белгија и Хрватска. Објективно гледајући Србија је подељена и у овом питању. Грађанска Србија ће навијати за Хрватску сигурно. Постоји у Србији и јака друга страна, која сања да ће Русија победити фудбалску Хрватску", објаснио је Милојко Пантић.


И тако се водила полемика о фудбалерима Русије и Хрватске, да би одједанпут цела прича попримила сасвим другачији смисао.



Расправа је отишла у смеру односа Фудбалског савеза Хрватске, а незаобилазно име је свакако Здравко Мамић.



"Кад се испраћала репрезентација изнесене су неке тезе. Како ће играти репрезентација? Ко ће управљати репрезентацијом? Што ако ово буде успех? Хоће ли се онда честитати и човеку у Међугорју", упитао је један од гостију Ивица Блажичко, а онда је уследила бурна реакција Ћире Блажевића.



"Знао сам да ћеш изазвати инцидент. Што причаш сад о Чачићу и Мамићу", одбрусио је Ћиро спортском новинару, али страсти су се брзо смириле.


"Најбитније је обновити мишиће. Тренинзи који им не дају тај акумулирани замор. Исхрана је изузетно важна. Далић има савршену екипу која ради у зналачком духу. Готово је сигурно да су се они већ опоравили", рекао је Ћиро.



курир.рс / курир спорт

https://www.kurir.rs/mundijal-2018/...ojko-pantic-otkrio-za-koga-ce-srbija-navijati

Како навијати за Хрвате, кад њихови играчи певају усташке Томпсонове песме ???
Зашто навијати за Хрватску, када они то не желе ?
Чак и да си русофоб, треба бити комплетни идиот и навијати за србофобе.

Да се подсетимо

https://sport.blic.rs/svetsko-prven...ili-trijumf-nad-argentinom-uz-ustasku/erb0lc2
 
Pantic je lik koji je za dijagnozu. Covek toliko ima srdzbe i gneva prema Srbiji da je to verovatno posledica nekih licnih propalih ambicija za koje krivi drzavu a sada anatemizuje citav narod.
Koliko je taj covek licemeran svedoci cinjenica da je do pre samo deceniju pevao drugu pesmu i u njegovim kolumnama koje su bile protiv FK Partizana, brojao krvna zrnca igracima koji su bili Hrvati kao Bobek, Brozovic, Glazer itd tvrdeci da je to ustaski klub a da je Zvezda simbol srpstva. Dakle sada imamo za 180 stepeni razlicite stavove
Objektivno nije normalno niti prirodno da neko ko je Srbin navija za Hrvatsku. Odnosi izmedju dve zemlje se mogu normalizovati ali nikada oni nece biti prijateljski,
Ne znam samo kakav je to mazohizam navijati za Hrvatsku, ciji igraci pobede proslavljaju uz fasisticke pesme Tompsona koji velica genocid u Jasenovcu .
To je poslednja zemlja na planeti za koje bi mogli Srbi navijati ali ocigledno i dalje ima takvih, srecom u manjini su.
 
Poslednja izmena:
Pantic je lik koji je za dijagnozu. Covek toliko ima srdzbe i gneva prema Srbiji da je to verovatno posledica nekih licnih propalih ambicija za koje krivi drzavu a sada anatemizuje citav narod.
Objektivno nije normalno niti prirodno da neko ko je Srbin navija za Hrvatsku. Odnosi izmedju dve zemlje se mogu normalizovati ali nikada oni nece biti prijateljski,
Ne znam samo kakav je to mazohizam navijati za Hrvatsku, ciji igraci pobede proslavljaju uz fasisticke pesme Tompsona koji velica genocid u Jasenovcu .
To je poslednja zemlja na planeti za koje bi mogli Srbi navijati ali ocigledno i dalje ima takvih, srecom u manjini su.

Agreed.:ok:
 
"Ја сам се и пре почетка изјаснио да су мали фаворити Белгија и Хрватска. Објективно гледајући Србија је подељена и у овом питању. Грађанска Србија ће навијати за Хрватску сигурно. Постоји у Србији и јака друга страна, која сања да ће Русија победити фудбалску Хрватску", објаснио је Милојко Пантић.


Ja sam jedino ovo nasao u tekstu koji si postavio. Ako je to ceo tekst, gde je on ovde izvredjao Srbe?
 
Грађанска Србија ће навијати за Хрватску сигурно. Постоји у Србији и јака друга страна, која сања да ће Русија победити фудбалску Хрватску

Ја сам концентрована Грађанска Србија. Аутошовинистички неолиберални германо-англофил који ноћу лежи на даскама и смишља како да Стечајном Управом уништи Народне, Самоуправне Фабрике и преведе самоучрављаче у ЛГБТ заједницу на превару.

И чак и ја ћу навијати за Русију. Побогу.
 
"Ја сам се и пре почетка изјаснио да су мали фаворити Белгија и Хрватска. Објективно гледајући Србија је подељена и у овом питању. Грађанска Србија ће навијати за Хрватску сигурно. Постоји у Србији и јака друга страна, која сања да ће Русија победити фудбалску Хрватску", објаснио је Милојко Пантић.


Ja sam jedino ovo nasao u tekstu koji si postavio. Ako je to ceo tekst, gde je on ovde izvredjao Srbe?
evo gde je izverdjao......
po njemu "klero-nacionalistička i šovinistička Srbija" navija za Rusiju.....
čovek je totalno poremećen......upravo je on taj šovinista.....poremećeni šovinista......
 
Мислим да нико од нас не жели да гледа помахнитали Колинду која избезумљена слави Побиду Наши Момчади уз Томпсона док се у Спилту ори "Јасеновац и Градишка Стара" и сличне перверзије.

Било би лепо да Фудбалска Заједница Хрватске претрпи хладан туш.
 
Kako god bude mec zavrsio , ocekujem kacenje tekstova iz 41, 91, ndh, nekih ustasa, tekstova koji nemaju veze sa fudbalom, sssr zastava i vojnika itd...Bice zanimljivo veceras bolje da ostanem za kompom nego da idem u kafanu. Mislim da ce na forumu biti zurka
jel ima veze sa fudbalom ovo što je Milojkoi pričao na hrt...
 
А какве везе Милојко-џибер има са тзв.грађанском Србијом.....:lol: ...... он је џибер-провинцијалац жељан пажње........НЕМА ТОГ СРБИНА У БЕОГРАДУ КОЈИ БИ НАВИЈАО ЗА УСТАШЕ и НЕОНДХ.......


Милојко Пантић
Датум рођења
18. јун 1947. (71 год.)
Место рођења
Деспотовац
ФНР Југославија
 
evo gde je izverdjao......
po njemu "klero-nacionalistička i šovinistička Srbija" navija za Rusiju.....
čovek je totalno poremećen......upravo je on taj šovinista.....poremećeni šovinista......

Nije ni njemu dobro, kad nema bolji razlog od toga sto navija za Hr.
 
Ја сам концентрована Грађанска Србија. Аутошовинистички неолиберални германо-англофил који ноћу лежи на даскама и смишља како да Стечајном Управом уништи Народне, Самоуправне Фабрике и преведе самоучрављаче у ЛГБТ заједницу на превару.

И чак и ја ћу навијати за Русију. Побогу.

Potpis.:)
 
Gde je u tom tekstu izvredjao Srbe ? :think:

То се и ја питам..

Гамбино претерује.

Иначе,ја веома волим да слушам Милојка и његово бесомучно,децидно јасно
супротстављање тренутном велеиздајнику на свим могућим пољима.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top