Спортски коментатори

Uglavnom si svi katastrofa,najveci kreteni su na RTS,a ni na sport klubu i arena nisu nista bolji...
Jedina pohvala za euro sport i komentatore koji prenose bundes ligu...
Pre neki dan gledam trke na RTS Borkovic je vozio valjda Madjarska,komentator ne znam kako se zove,neverovatna budala kakve je sve covek gluposti pricao za nepoverovati.
Mislim da taj prenosi i biciklizam,prosle godine slusao kada je prenosio tur,isto je pricao neverovatne glupost....
 
Да ли је могуће да РТС и вечерас, трећи узастопни пут терорише публику коментарима аце девојчице

Након јучерашњег преноса Белгија Француска мислио сам да ће нас одморити од његових бисера и иритантне еуфоричности, али изгледа да је геј лоби у ртсу неуништив па уместо да му уступе место коментарисања кувања за почетнице гурају га на сваки битнији меч
 
Vidim ja da je ova tema otvorena sa jednim ciljem da se pljuje Aca ... mozete samo da mu popusite covek je najjaci komentator u regionu a vi sto ste nezadovoljni svojim zivotom ko vam kriv . mene ako neko nervira od sportskih novinara to je ona pickica darjan sa mozzarta i onaj glavonja sa sport kluba mislim da se zove vladimir novakovic teski debil

- - - - - - - - - -

A sto se tice Ace covek je zasluzio uspeh toliko sam navikao na njega i prirastao mi je za srce i za mene tekma nije tekma ako on ne prenosi
 
Vidim ja da je ova tema otvorena sa jednim ciljem da se pljuje Aca ... mozete samo da mu popusite covek je najjaci komentator u regionu a vi sto ste nezadovoljni svojim zivotom ko vam kriv . mene ako neko nervira od sportskih novinara to je ona pickica darjan sa mozzarta i onaj glavonja sa sport kluba mislim da se zove vladimir novakovic teski debil

- - - - - - - - - -

A sto se tice Ace covek je zasluzio uspeh toliko sam navikao na njega i prirastao mi je za srce i za mene tekma nije tekma ako on ne prenosi

Svi su supci do jednog,jedino su komentatori sa euro sporta prihvatljivi za slusanje...
Aca nema boju glasa za komentatora i ono njegovo deranje kod svakog poteza(peta,biciklica i slicno) mi vise ide na khurac zato je na mute vec 4 utakmice...
 

Back
Top