Kako nama nikad da se desi ? ! ?

Poruka
21.521
Sve ovo jako frustrira . .

Hrvati su bili treci , Bugari su cini mi se bili cetvrti 94 , Grci su bili prvaci Evrope 2004 , Danci isto 92 , Turci treci , Juzna Koreja isto a sve ove nacije nisu nista vise fudbalske od nase .. a nas nikako da usere .. kako to da se nama nikad ne desi

Ja sam se potajno nadao da je ovo prvenstvo nase ..

Sad jedino da napravimo senzaciju protiv Brazila ili da molimo Boga da za koju godinu postanemo Belgija pa da na suv kvalitet udjemo u neko polufinale kao sto smo sad tukli Kostariku na individualni kvalitet pa sutra ako budemo triput jaci po imenima mozda i spakujemo tri komada Svajcarcima ..

Pauna za selektora on odudara od bata djorine filozofije . okosnica Sergej , Zivkovic , Jovic , Milenkovic , Radonjic , Veljkovic , Gacinovic i mozda Grujic i Maksimovic , tome dodati i Mitrovica i Nastasica , verovatno ce tu oko reprezentacije biti i Milivojevic i Ljajic i eventualno Kostic mozda ...

EURO 2020 i Katar 2022 ne smemo propustiti ova generacija igraca ako ne napravi neki zapazen uspeh onda ne znam koja ce . kad kazem zapazen uspeh mislim makar na polufinale

A Sergej ako je vec sad najveci i ako je vodja on ce zasijati i u sredu protiv Brazila pomozi Boze !!!!
 
Sve ovo jako frustrira . .

Hrvati su bili treci , Bugari su cini mi se bili cetvrti 94 , Grci su bili prvaci Evrope 2004 , Danci isto 92 , Turci treci , Juzna Koreja isto a sve ove nacije nisu nista vise fudbalske od nase .. a nas nikako da usere .. kako to da se nama nikad ne desi

Ja sam se potajno nadao da je ovo prvenstvo nase ..

Sad jedino da napravimo senzaciju protiv Brazila ili da molimo Boga da za koju godinu postanemo Belgija pa da na suv kvalitet udjemo u neko polufinale kao sto smo sad tukli Kostariku na individualni kvalitet pa sutra ako budemo triput jaci po imenima mozda i spakujemo tri komada Svajcarcima ..

Pauna za selektora on odudara od bata djorine filozofije . okosnica Sergej , Zivkovic , Jovic , Milenkovic , Radonjic , Veljkovic , Gacinovic i mozda Grujic i Maksimovic , tome dodati i Mitrovica i Nastasica , verovatno ce tu oko reprezentacije biti i Milivojevic i Ljajic i eventualno Kostic mozda ...

EURO 2020 i Katar 2022 ne smemo propustiti ova generacija igraca ako ne napravi neki zapazen uspeh onda ne znam koja ce . kad kazem zapazen uspeh mislim makar na polufinale

A Sergej ako je vec sad najveci i ako je vodja on ce zasijati i u sredu protiv Brazila pomozi Boze !!!!

 
Sve ovo jako frustrira . .

Hrvati su bili treci , Bugari su cini mi se bili cetvrti 94 , Grci su bili prvaci Evrope 2004 , Danci isto 92 , Turci treci , Juzna Koreja isto a sve ove nacije nisu nista vise fudbalske od nase .. a nas nikako da usere .. kako to da se nama nikad ne desi

Ja sam se potajno nadao da je ovo prvenstvo nase ..

Sad jedino da napravimo senzaciju protiv Brazila ili da molimo Boga da za koju godinu postanemo Belgija pa da na suv kvalitet udjemo u neko polufinale kao sto smo sad tukli Kostariku na individualni kvalitet pa sutra ako budemo triput jaci po imenima mozda i spakujemo tri komada Svajcarcima ..

Pauna za selektora on odudara od bata djorine filozofije . okosnica Sergej , Zivkovic , Jovic , Milenkovic , Radonjic , Veljkovic , Gacinovic i mozda Grujic i Maksimovic , tome dodati i Mitrovica i Nastasica , verovatno ce tu oko reprezentacije biti i Milivojevic i Ljajic i eventualno Kostic mozda ...

EURO 2020 i Katar 2022 ne smemo propustiti ova generacija igraca ako ne napravi neki zapazen uspeh onda ne znam koja ce . kad kazem zapazen uspeh mislim makar na polufinale

A Sergej ako je vec sad najveci i ako je vodja on ce zasijati i u sredu protiv Brazila pomozi Boze !!!!

Ne moze da nam se desi......
Srecu treba zasluziti.

Kad spomenu selektora,ko sad normalan bi da bude selektor.Nije Paunovic lud,da mu menadzeri kroje tim.
 
Ne moze da nam se desi......
Srecu treba zasluziti.

Kad spomenu selektora,ko sad normalan bi da bude selektor.Nije Paunovic lud,da mu menadzeri kroje tim.

Brate mora jednom da nam se vrati za 2010 i precku 98 pa sad smo imali do 52. minuta rezultat koji nas vodi dalje .. mora jednom da nas krene bre.. a Paun najbolje zna klince ovu generaciju sto sad nadolazi ko ce ako ne on ... kad je jedan Antic doso kod nas sto ne bi Paun nismo sugavi pa i on je valjda neki Srbin
 
Smaras sotire, jaka sila smo u 3pm... sta reci na ovo...

1998 : Francuzi osvajaju
2002 : Francuzi ispadaju

2006: Italijani osvajaju
2010 : Italijani ispadaju

2010 : Spanci osvajaju
2014 : Spanci ispadaju

2014 : Nemci osvajaju
2018 : Nemci ispadaju

Koji smo mi pa q da ista uradimo....
 
Svako je imao svojih 5 minuta koji je iskoristio ili ne. Činjenica je da ekipe sa Balkana su bile najjače 90-tih. Bugari su imali jak tim i to su iskoristili 94-te kao i Rumuni kada su nastupali top igrači u tim reprezentacijama. Hrvati su iskoristili kada su njihovi igrači bili u zenitu Francusku 98.
Mi smo nažalost najjači bili onda kada su bile sankcije jer je to bio period kada su Savičević, Piksi, Jugović i ostali bili u najboljim godinama.
Propustili smo EP 92 i SP 94 a tu bi imali i najveće šanse za uspeh jer smo bili među najjačim selekcijama u Evropi, među 5,6 po kvalitetu.
SP u Francuskoj 98 je bila labudova pesma za Savičevića koji je minimalno i igrao zbog povrede, Piksija i mnoge koji su pali u formi i zašli u godine, jedino je Mijat bio u top formi.
Tako da ne verujem da ćemo ikada više imati igrače tog kalibra.
 
Pa imali smo i generaciju igraca koji su igrali 2x finale evropskog prvenstva za mlade poput Baneta, Kolarova, Krasica, Rajkovica itd...pa sta smo uradili ? Nista...... Dokle je dogurala ta generacija? Nigde.... Problem je u savezu.....tek kad se rascisti sljam iz saveza moci ce i igraci da pokazu svoj kvalitet..... Jedino kod nas reprezentativci HRONICNO, godinama igraju bolje u klubovima nego u reprezentaciji
 
Poslednja izmena:

Back
Top