Seks u liftu

Nemoralna zena je ona koja sa svojim deckom/muzem voli da se seksa na raznim mestima??
A moralna je ona koja se seksa sa ljubavnikom samo u krevetu, daleko od zlih pogleda, onda kada joj seks sa deckom/muzem postane tako dosadan jednolican? :lol:

Turbo viršlica bi rekla da da...krajnje jenemoralno koristiti prevozno sredstvo za sexualane radnje,nenamenska zloupotreba, to je bre napravljeno da ljudi savladaju velike visine .šta je sledeće,sex u kolima sram vas bilo bludnici..:lol: :rumenko:
 
Da vas nesto pametno naucim u vezi lifta (i mene su to naucili):

Ako se lift otkine i pocne da pada, odmah se CVRSTO UHVATITE ZA JEZIK!

Dokazano je da najvise osoba strada tako sto kada lift udari i zemlju, JEZIK SE NABIJE U GRLO i ljudi se UDAVE sopstvenim jezikom! :rtfm:

Hoces da nas zaplasis malo, nas koji se seksamo u liftu. A sta ako su mi usta puna.... Do grla....:zper: ???
 
Seks u liftu koji svaki čas može da stane i otvori se na nekom od spratova, podići će vam :mrgreen: adrenalin !!! A ako stisnete dugme stop dobićete na vremenu. :per:
Na kom ste se spratu zaglavili na visokom ili niskom :lol: Da li je komsija lupao po vratima? Najbolje lift koristiti u vecernjim casovima :lol:
Imate li iskustva sa liftom i kako vam je bilo :lol:



U liftu samo popaljujem i dajem nagoveštaj. :per:
Isporuka sleduje u stanu, natenane, nismo zecovi, jel tako. :rotf:
 
Meni je to nesto previse filmski. Kao nategnemo se u liftu a ono cing. Prvo ne pali me da se otvore vrata i neka baba da me gleda bez gaca. Drugo to bi sve moralo stojeci, pa jedino ako je visa pa i nekako da prodje. Ipak bi ja to radije u mracne odaje zakljucane velikim kalauzom. A to rizik da budem uhvacen e preterano ne pali.
 
Meni je to nesto previse filmski. Kao nategnemo se u liftu a ono cing. Prvo ne pali me da se otvore vrata i neka baba da me gleda bez gaca. Drugo to bi sve moralo stojeci, pa jedino ako je visa pa i nekako da prodje. Ipak bi ja to radije u mracne odaje zakljucane velikim kalauzom. A to rizik da budem uhvacen e preterano ne pali.


Prvo - babe se ne setaju gore-dole liftom u 2-3 preko noci.
Drugo - zar nikad nisi stojeci?? Imas problem sa duzinom??
 

Back
Top