Nivoi intimnosti musko-ženskih odnosa

момоа

Legenda
Poruka
71.662
A1 - podrazumeva sam razgovor izmedju muskarca i zene, jer je svaki razgovo izmedju gore pomenutih(osim ako nije izmedju blize rodbine) na neki nacin intiman.
A2 - na ovom nivou dolazi do intimizacije samog razgovora koji pocinje da poprime oblik flertovanja,udvaranja, davanja komplimenata, osmehivanja itd.
B1 - na ovom nivou dolazi do poljubca nakon flertovanja
B2 - podrazumeva svaku vrstu predseksualne aktivnosti koje sluze kao erogeni stimulanski (hvatanje za sekudnarne i primarne genitalije, ljubljenje delova tela, oralni seks itd)
C1 - U ovom stadijuma dolazi do samog snosaja koji podrazumeva uobicajeno penetraciju falusa u vaginu
C2 - I najvisi nivo, podrazumeva visi oblik upraznjavanja gadosti i seksualnih perverzija, kao sto su analni seks, sadomazo varijante itd.

Koliko brzo stizete bar do c1 nivoa i da li je neko uspeo da stigne do c2 i do kojeg nivou u proseku stignete sa deovjkom sa kojom imate intimni kontakt?
 
Ne znam ko je odredio bas ovakvu kvalifikaciju nivoa odnosa,ali je totalno omasen kraj tj kako ti kazes vrhunac odnosa.
Vrhunac intimnosti je kad dvoje ljudi jedno drugom pricinjavaju zadovoljstvo,(obostrano) i nema veze sta u toku samog cina rade.
Drugo,(citiram):
C2 - I najvisi nivo, podrazumeva visi oblik upraznjavanja gadosti i seksualnih perverzija, kao sto su analni seks, sadomazo varijante itd.
Posebno me nervira taj malogradjanski izraz gadosti i perverzije za gorenavedene pojmove.Nekome je to sasvim normalno i uobicajeno (ponavljam,sve dok OBOJE uzivaju u tome).Meni naprimer sado-mazo nije ni malo privlacan,ali nekome je deo svakodnevne rutine.Nazvati perverzijom to sto ti sam ne razumes je odraz neznanja.
Neko i oral smatra za previse.....
@ pitanje,uglavnom do C1 dodjem brzo.Ne mlatim se i ne gubim vreme sa iskompleksiranim i isfoliranim zenama/devojkama,koje se prave nevine i fine u 25.30 ili vise godina.Cim vidim da prodaje finocu i nevinost,zaboravim je.
 
ponekad popričam nešto ali to traje 2-3 min maksimum, tu sam najtanji

Tebi onda treba pomoc...Neki komunikativan tip,koji ume da otpocne razgovor,i kad se opustis sve ide samo od sebe.
Ja imam kolegu koji svakoj devojci pridje na ulici,prodavnici,nebitno... i od njih 80% i vise u roku od 5 minuta uzme broj ili instagram.

eeeeeeeeeeee, ali C2 nivo na forumu je lako dostići, samo neuvijeno napišeš šta misliš i repliciraš nekom retardu :zcepanje:

A takvih je na politici i teorijama zavere brdo :hahaha:Meni kad je dosadno odem tamo i kontriram svima, (politika). I
 
Jos pre 20 godina je uvedena parola koju su zene uvele, nista pre seksa...
Necu bre da se zamaram da ga zavolim a on nije baja u krevetu...


Jel lici na onaj drski nacin sponozorusa koje su se vesale oko vrata kajlasima i dizelasima....?
Goljo ti ces mene da startujes, nemas ni za alfu romeo..

- - - - - - - - - -

A1 je oko 3 do 5 min.....maksimalno 20 min
A2 na zalost ne postoji.....ako ga nameces, bice vrlo brzo pitanja, ajmo mi ...
B1 i B2 vise ne rade ni starije tinejdzerke, jedino bas neke totalno mlade
C1 je odmah sto na um to na drum..
C2 ako si malo stariji se podrazumeva...znaci ona 16- kad vidi mene ovo se javlja cak i pre C1...
Tek kad prodjes par puta C2, dobices slobodno za C1...

- - - - - - - - - -

A ja sam jos nenavalentan....ovo je njihov tempo...

- - - - - - - - - -

Ja da se pitam, ja bih povecao i A1 i A2 , B1 je pregazeno vreme....B2....bih pomesao sa A2, a ako bas voli to , onda A2 B2 i C2 zajedno...
Ali se ne pitam nimalo...
 
još uvek sam u prvoj fazi, fazi traganja za partnerkom, ostali nivoi su za mene locked....
da li ću trajno ostati na tom uvodnom nivou mž odnosa, kao jedinom dostupnom delu interpolne igre, videćemo...

čitam dosta o ženskom telu, ali ga nikada nisam dodirnuo, bilo je prilika da u nekoj gužvi dođe do toga, ali se uvek izmaknem jer sam džentlmen
 
Zena je sretnija kad ti nju vatas nego kad ona vata tebe...ali to ne sme da vidi niko jer bi onda u javnosti postala ku.. ili dro....
Kad naucis da im ponudis muljavino , laz i licemerje na nacin kako razmisljaju, odjednom ce ti totalno drugacije izgledati tvoja lestvica cednosti i kur.varluka tvojih poznanica..
 

Back
Top