Odlazak velikog Burdejna: Svetski poznati kuvar izvršio samoubistvo

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.996
Svetski poznati kuvar Entoni Burdejn preminuo je danas u 61. godini, potvrdila je medijska kuća CNN, za koju je Burdejn snimao kulinarske emisije.
Umro je u Francuskoj gde je snimao novu sezonu, a u hotelskoj sobi pronašao ga je prijatelj i kuvar Erik Rupert. CNN javlja i da je uzrok smrti samoubisvto.
– S velikom tugom potvrđujemo da je naš dragi prijatelj i kolega, Entoni Burdejn, preminuo. Njegova ljubav prema velikim avanturama, novim prijateljstvima, dobroj hrani, piću i neverovatnim pričama iz svih krajeva sveta činile su ga jedinstvenim – javili su iz CNN-a i dodali kako će svima nedostajati i izrazili saučešće njegovoj porodici.

- - - - - - - - - -

auuu brate sta je ovo
 
videla se cesto nestabilnost i nervoza na njemu ali bas slabost i nesreca da se ubije ne

pa ja ne verujem da se ono bas ubio sa namerom, pre bih rekla da se overdozirao..da mu se omaklo, jer je bio totalno neumeren u picu i opijatima
volela sam da gledam nesto od onoga sto je snimao,a ono drugo mi je bilo prekomercijalizovano, kao da je radjeno na silu
 
A zasto? Pa ne gledam tv, kulinarske emisije itd.... Kao da ti znas sve likove koje ja znam... Mogao sam googlati pa se napraviti pametan da ga znam, ali nisam.

On je pre svega vrhusnki putopisac i novinar, a onda i odličan kuvar. Njega ne gledaš zbog recepata, ti je suština. Lik je bio roker/panker, ako se ne varam. Sjajn cinik, pun humora, onog zajebantskog.
 
A zasto? Pa ne gledam tv, kulinarske emisije itd.... Kao da ti znas sve likove koje ja znam... Mogao sam googlati pa se napraviti pametan da ga znam, ali nisam.

Meni je bas cudno da ga ti ne znas s obziraom da je covek bio roker, bajker, najpoznatiji putopisac i autor kultnih emisija, bukvalno jedna od najvecih ikona zapada.

Daleko je to od tamo neke "kulinarske emisije"


-----------

obama1.jpg
 
Poslednja izmena:
On je pre svega vrhusnki putopisac i novinar, a onda i odličan kuvar. Njega ne gledaš zbog recepata, ti je suština. Lik je bio roker/panker, ako se ne varam. Sjajn cinik, pun humora, onog zajebantskog.

Nisam znao posto sam jako slabo gledao tv uopste. Ako ima nekih putopisa motorom, mozes mi poslati link na pp da pogledam. Rado cu odgledati
 

Back
Top