NASILNIK KOJI JE ZGROZIO SRBIJU Uhapšen mladić jer je nokautirao starca na biciklu (V

ScipioAfricanus

Stara legenda
Poruka
91.098
NASILNIK KOJI JE ZGROZIO SRBIJU Uhapšen mladić jer je nokautirao starca na biciklu (VIDEO)

NASILNIK KOJI JE ZGROZIO SRBIJU Uhapšen mladić jer je nokautirao starca na biciklu (VIDEO)

Vozač BMW Marko Stevanović, mladić sa snimka koji je šokirao Srbiju, a na kojem se vidi kako udara starijeg čoveka na biciklu, uhapšen je jutros i određeno mu je zadržavanje do 48 sati.

On se tereti za nasilničko ponašanje.

Podsetimo, on je juče posle objavljenog snimka, izjavio sledeće: "Reagovao sam u afektu i žao mi je, devojka mi je javila da je starac na biciklu vređa i dobacuje joj pogrdne reči."

On je dodao da nema razloga da se krije i da mu je žao zbog svega jer je odreagovao u afektu kada je pretukao Miša Očovaja (73) iz Stare Pazove.

- Moja devojka, koja je dijabetičar, otišla je da trči. U jednom trenutku me je zvala i rekla da za njom ide deda na biciklu, da je naziva kurvom, preti joj i psuje je. Sva uplakana me je zvala i rekla mi šta se desilo. Bio sam potpuno van sebe, pa sam seo u kola i otišao tamo - priča Stevanović.

Pogledajte kako je ova užasna scena izgledala i koliko se puta mladić vraćao da udari starca:

On dodaje da je ubrzo sreo starca i da mu je pao mrak na oči kad ga je video.

- Bio sam besan kao ris. Setio sam se i majke, koja je pre dve godine imala neprijatnost, kada su dvojica stala kolima i terala je da uđe. Jedva se bila izvukla, a i dan-danas doživljava stres - kaže Stevanović.

On ističe da je, kada je seo u automobil, pozvao Hitnu pomoć i sam otišao u policijsku stanicu.

- Kriv sam, priznajem, i mnogo se kajem. Da mogu da vratim vreme, drugačije bih reagovao. Imam majku, sestru i devojku i iskreno se nadam da nijedna devojka neće doživeti strah koji je moja devojka imala - iskren je Stevanović, koji do sada nije imao nijedan prekršaj niti bilo kakve policijske prijave.

Ostavio ga da leži nasred puta

Incident se dogodio u ponedeljak oko 19 sati u Šafarikovoj ulici u Staroj Pazovi. Na snimku do kog je došao naš list vidi se kako Očovaju, koji vozi bicikl, prilazi mladić koji je izašao iz plavog BMW. On prilazi dekici i sa dva snažna udarca u glavu ga obara s bicikla. Potom odlazi do automobila, ali se brzo vraća da vidi u kakvom je stanju starac koji je ležao na putu bez svesti. Potom je mladić sklonio bicikl s puta i ubrzo se s devojkom odvezao kolima, ostavivši nesrećnog Očovaja da leži nasred puta.

Iako je prošlo nekoliko automobila, niko se nije zaustavio da pomogne starcu dok nije došla Hitna pomoć, koja je Očovaja odvezla do bolnice.
https://www.blic.rs/vesti/hronika/n...c-jer-je-nokautirao-starca-na-biciklu/45tm1x1

Ovakvi nam ostaju u Srbiji..............
 
kakav bombastičan naziv za dve tri šljage koje je popio pedofil
šta da kažu roditelji svih onih devojčica koje su u poslednjih par godina brutalno maltretirane seksualno zlostavljane i ubijene
to što je jednom nogom u grobu ne daje mu za pravo da balavi nad devojčicama koje bi mogle da mu budu unuke.
bez milosti za pedofiliju.
 
kakav bombastičan naziv za dve tri šljage koje je popio pedofil
šta da kažu roditelji svih onih devojčica koje su u poslednjih par godina brutalno maltretirane seksualno zlostavljane i ubijene
to što je jednom nogom u grobu ne daje mu za pravo da balavi nad devojčicama koje bi mogle da mu budu unuke.
bez milosti za pedofiliju.

Kakav pedofil,šta serendaš,koliko ta devojka ima godina,to prvo a verujem da ta ista devojka poseduje mobilni koji je sigurno vredniji od 10 bicikli pa je mogla lepo da pozove policiju ako je isti dobacivao.Za takve stvari danas policija dolazi na lice mesta u roku od odmah.Očigledno su i momak i devojka teški retardi.A i priča koju je dotični retard ispričao deluje šupljikavo,verovatno mu je advokat pomogao da je smisli
Sa se prijavio odmah policiji a uhapšen je tek jutros a snimak je još od 28.05
Je si li odgledala snimak!?
Imače x puta sam gledao svađe biciklista i vozača,dobacivanja iz vozila i psovanja majki biciklistima jer eto zauzeli su put,pa im ti biciklisti istom merom odgovore.Verovatno je i ovde tako bilo
 
Poslednja izmena:
Kakav pedofil,šta serendaš,koliko ta devojka ima godina,to prvo a verujem da ta ista devojka poseduje mobilni koji je sigurno vredniji od 10 bicikli pa je mogla lepo da pozove policiju ako je isti dobacivao.Za takve stvari danas policija dolazi na lice mesta u roku od odmah.Očigledno su i momak i devojka teški retardi.A i priča koju je dotični retard ispričao deluje šupljikavo,verovatno mu je advokat pomogao da je smisli
Sa se prijavio odmah policiji a uhapšen je tek jutros a snimak je još od 28.05
Je si li odgledala snimak!?
Imače x puta sam gledao svađe biciklista i vozača,dobacivanja iz vozila i psovanja majki biciklistima jer eto zauzeli su put,pa im ti biciklisti istom merom odgovore.Verovatno je i ovde tako bilo

da, bas mogu da zamislim sta bi ti policija odgovorila kad bi ih pozvao i rekao "neko dobacuje mojoj devojci" ,
danasnji matorci umeju da budu strasno bahati, drski i nevaspitani i ovaj je dobio je sta je trazio

- - - - - - - - - -

kakav bombastičan naziv za dve tri šljage koje je popio pedofil
šta da kažu roditelji svih onih devojčica koje su u poslednjih par godina brutalno maltretirane seksualno zlostavljane i ubijene
to što je jednom nogom u grobu ne daje mu za pravo da balavi nad devojčicama koje bi mogle da mu budu unuke.
bez milosti za pedofiliju.

:ok::ok:
 
Poslednja izmena:
Za dedu od osam banki sve ispod 30 je za intervenciju ali policija dolazi samo kad treba da ti uzme pare. kad treba da te zaštiti igra karte u kukuruzu.
u srbiji jedva da živi nekoliko stotina neretarda a ti si se već svrstao među ove prve načinom na koji razgovaraš sa nepoznatim osobama

Ček,ček ti si već u napred procenila da policija ne dolazi na poziv,pa mora tako da se reaguje.Vidi ako ti se ne daj Bože nešto desi pa ti je potrebna hitna pomoć nemoj da ih zoveš jer verovatno neće doći,možda igraju karte a možda se zezaju
ahaha pričaš o nekoj kulturi a braniš takve retarde ahahaa
jadno sa tvoje strane
Da ne postoji snimak pa da se poveruje u pretpostavke
U startu je slagao kada je rekao da je odmah otišao u policiju a snimak je od 28.05 a on je tek jutros uhapšen
 
Poslednja izmena:
kakav bombastičan naziv za dve tri šljage koje je popio pedofil
šta da kažu roditelji svih onih devojčica koje su u poslednjih par godina brutalno maltretirane seksualno zlostavljane i ubijene
to što je jednom nogom u grobu ne daje mu za pravo da balavi nad devojčicama koje bi mogle da mu budu unuke.
bez milosti za pedofiliju.

I kako nazvati zene u Srbiji nego seljancure...

Pedofil, a ona punoletna, znaci hoce kalastura da nametne svoje vrednosne sisteme...
Kad kuguarke nisu pedofili nisu ni izlapeli starci...ali i obrnuto, necemo da se vadimo na kuguarke kad je neko punoletan...

A ovamo za svoje seljakluke ni da ih oslikas na panelu od 20m x 10m ne bi ga primetile..
 
Opet se diže prašina pre nego što znamo šta je zaista bilo. Možda je dobacivao, možda nije, ali šta i da jeste? To je razlog da ga neko patosira?
Meni je juče takav jedan čiča izašao na sred raskrsnice, dok mu je bilo crveno. Ide polako i na zanima ga, ja stao i svirnuo mu da ubrza. On se okrene i počne da psuje i stane namerno na sred raskrsnice. I šta sam trebao d auradim, da izađm iz auta i nokautiram čiču? Nasmnejao sam se i sačekao da budala ode.
Za ovakvo nasilje nema opravdanaj, naročito što nije bilo u trenutku, već se desilo ko zna koliko nakon samo incidenta (ako ga je bilo).
 
Opet se diže prašina pre nego što znamo šta je zaista bilo. Možda je dobacivao, možda nije, ali šta i da jeste? To je razlog da ga neko patosira?
Meni je juče takav jedan čiča izašao na sred raskrsnice, dok mu je bilo crveno. Ide polako i na zanima ga, ja stao i svirnuo mu da ubrza. On se okrene i počne da psuje i stane namerno na sred raskrsnice. I šta sam trebao d auradim, da izađm iz auta i nokautiram čiču? Nasmnejao sam se i sačekao da budala ode.
Za ovakvo nasilje nema opravdanaj, naročito što nije bilo u trenutku, već se desilo ko zna koliko nakon samo incidenta (ako ga je bilo).

niko nije dužan da trpi ponižavanja i vređanja, a ovog matorog čiču koliko sam pročitao zna cela Pazova po nedoličnom ponašanju...
 
Kakav pedofil,šta serendaš,koliko ta devojka ima godina,to prvo a verujem da ta ista devojka poseduje mobilni koji je sigurno vredniji od 10 bicikli pa je mogla lepo da pozove policiju ako je isti dobacivao.Za takve stvari danas policija dolazi na lice mesta u roku od odmah.Očigledno su i momak i devojka teški retardi.A i priča koju je dotični retard ispričao deluje šupljikavo,verovatno mu je advokat pomogao da je smisli
Sa se prijavio odmah policiji a uhapšen je tek jutros a snimak je još od 28.05
Je si li odgledala snimak!?
Imače x puta sam gledao svađe biciklista i vozača,dobacivanja iz vozila i psovanja majki biciklistima jer eto zauzeli su put,pa im ti biciklisti istom merom odgovore.Verovatno je i ovde tako bilo

To za zauzeti put, to uvek radim kad sam na bicikli, i moze da izadje odmah da se bijemo ili da se koljemo..
Tri puta su me zaustavljali saobracajni policajci i sva tri puta su me pustili , jer je to cista samozastita, ljudi ne znaju gde im gazi prednji desni tocak....ne znaju i gotovo...
Hoce da prodju biciklistu ali kao da je biciklista 5 cm sirok...krenu pa ako im neko naleti iz suprotnog smera samo ga pokupe i izguraju..

Svake nedelje pogine po jedan radnik na lokalnom putu kuda idu na posao ....na tu istu foru....na foru da je put nedovoljno sirok za vozilo +vozilo + bicikl +bicikl... i samo ga pokupe...
E pa neces vala....mnogo veca bezbednost u saobracaju je ako zauzmem tacno pola vozne trake...znaci imas metar i malo vise s leva da seces ako pretices, ali ne mozes da pretices ako ti ide drugo vozilo u susret...ni po tacku razno..

I ne prolazim izmedju traka i da se sunjam izmedju vozila da bih ustedeo dok ona stoje...jer je tada vidljivost vozacu slabija...iako je valjda dozvoljeno , hocu svoju polovinu trake i zabole me za sve ako nije posebnim znakom naglaseno da je zabranjeno za saobracaj biciklistima...

- - - - - - - - - -

niko nije dužan da trpi ponižavanja i vređanja, a ovog matorog čiču koliko sam pročitao zna cela Pazova po nedoličnom ponašanju...

Pa to se onda tako i nazove, tuca i kraj...Iznervirao ga starac, ovaj ga udario i kraj...
Nista za zgrozavanje , nista pedofilija nista bicikla...nista seceras....
U mom sudu za to ide 5 ili 6 meseci i ne traje puno proces, za 5 minuta gotovo...
 
Opet se diže prašina pre nego što znamo šta je zaista bilo. Možda je dobacivao, možda nije, ali šta i da jeste? To je razlog da ga neko patosira?
Meni je juče takav jedan čiča izašao na sred raskrsnice, dok mu je bilo crveno. Ide polako i na zanima ga, ja stao i svirnuo mu da ubrza. On se okrene i počne da psuje i stane namerno na sred raskrsnice. I šta sam trebao d auradim, da izađm iz auta i nokautiram čiču? Nasmnejao sam se i sačekao da budala ode.
Za ovakvo nasilje nema opravdanaj, naročito što nije bilo u trenutku, već se desilo ko zna koliko nakon samo incidenta (ako ga je bilo).

Naravno a retard je priču o dobacivanju izmislio verovatno po savetu advokata.Na snimku se ne vidi neki razgovor,rasprava ili makar pitanje na temu što si dobacivao,verovatno je prethodno bilo psovanje majke zbog saobraćaja
 
To za zauzeti put, to uvek radim kad sam na bicikli, i moze da izadje odmah da se bijemo ili da se koljemo..
Tri puta su me zaustavljali saobracajni policajci i sva tri puta su me pustili , jer je to cista samozastita, ljudi ne znaju gde im gazi prednji desni tocak....ne znaju i gotovo...
Hoce da prodju biciklistu ali kao da je biciklista 5 cm sirok...krenu pa ako im neko naleti iz suprotnog smera samo ga pokupe i izguraju..

Svake nedelje pogine po jedan radnik na lokalnom putu kuda idu na posao ....na tu istu foru....na foru da je put nedovoljno sirok za vozilo +vozilo + bicikl +bicikl... i samo ga pokupe...
E pa neces vala....mnogo veca bezbednost u saobracaju je ako zauzmem tacno pola vozne trake...znaci imas metar i malo vise s leva da seces ako pretices, ali ne mozes da pretices ako ti ide drugo vozilo u susret...ni po tacku razno..

I ne prolazim izmedju traka i da se sunjam izmedju vozila da bih ustedeo dok ona stoje...jer je tada vidljivost vozacu slabija...iako je valjda dozvoljeno , hocu svoju polovinu trake i zabole me za sve ako nije posebnim znakom naglaseno da je zabranjeno za saobracaj biciklistima...

- - - - - - - - - -



Pa to se onda tako i nazove, tuca i kraj...Iznervirao ga starac, ovaj ga udario i kraj...
Nista za zgrozavanje , nista pedofilija nista bicikla...nista seceras....
U mom sudu za to ide 5 ili 6 meseci i ne traje puno proces, za 5 minuta gotovo...

Ovo može i da se okvalifikuje kao i pokušaj ubistva jer je ostavo čoveka da leži u besvesnom stanju.Tuča svakako nije
 
Ne zna se...moze da bude i da je dobacivao...matorci su senilni, cesto su malo pogubljeni, ovo je srbija, tu i normalan od 30 nije skroz normalan..
Gledam starce i mislis da je skroz funkcionalan, a onda primetis da negde samo postoji rupa u secanju i da izbija nagonski karakterni deo...znaci ono sto bi bio da se nikad nije uzdrzavao...

- - - - - - - - - -

Ovo može i da se okvalifikuje kao i pokušaj ubistva jer je ostavo čoveka da leži u besvesnom stanju.Tuča svakako nije

Ne kao pokusaj ubistva, ali kao nepruzanje pomoci moze....posto su na asfaltu , vaze saobracajni propisis, bez obzira sto je tuca u pitanju...

- - - - - - - - - -

Da ga je ostavio na sred asfalta, , a mozda i jeste, to je i ugrozavanje saobracaja, , a i ovako mogu to da mu prisiju....
Ako je dobar tuzilac, moze da ga nacuka posteno....
 
Ne zna se...moze da bude i da je dobacivao...matorci su senilni, cesto su malo pogubljeni, ovo je srbija, tu i normalan od 30 nije skroz normalan..
Gledam starce i mislis da je skroz funkcionalan, a onda primetis da negde samo postoji rupa u secanju i da izbija nagonski karakterni deo...znaci ono sto bi bio da se nikad nije uzdrzavao...

- - - - - - - - - -



Ne kao pokusaj ubistva, ali kao nepruzanje pomoci moze....posto su na asfaltu , vaze saobracajni propisis, bez obzira sto je tuca u pitanju...

Možda još neka kuća ima video nadzor pa bi bilo dobro i to pogledati.
To si u pravu,ovo je Srbija gde nije normalno pozvati policiju
 
niko nije dužan da trpi ponižavanja i vređanja, a ovog matorog čiču koliko sam pročitao zna cela Pazova po nedoličnom ponašanju...

I to je razlog da ga neko nokutira? Sad taj nasilnik neka lepo dobije odgovarajuću kaznu, a čiči nikako ne mogu da dokažu bilo šta. I ko je ispao budala u priči?

- - - - - - - - - -

Ovo može i da se okvalifikuje kao i pokušaj ubistva jer je ostavo čoveka da leži u besvesnom stanju.Tuča svakako nije

Nije pokušaj ubistva, nije ni tuča. Ne verujem da će da da ide do krivice, pre će ovo da dopadne nekom prekršajnom sudiji.
 
I to je razlog da ga neko nokutira? Sad taj nasilnik neka lepo dobije odgovarajuću kaznu, a čiči nikako ne mogu da dokažu bilo šta. I ko je ispao budala u priči?

mozda nije trebao da ga bas nokautira, ali par vaspitnih je svakako zasluzio, i kako bi inace mogli da dokazu bilo sta cici? da je ovo normalna zemlja cica bi mogao da bude sankcionisan od strane zakona, kako nije ostaje na drugima da ga nauce redu...

- - - - - - - - - -

Nije pokušaj ubistva, nije ni tuča. Ne verujem da će da da ide do krivice, pre će ovo da dopadne nekom prekršajnom sudiji.
vec je i ocenjeno kao prekrsaj
 
kakav bombastičan naziv za dve tri šljage koje je popio pedofil
šta da kažu roditelji svih onih devojčica koje su u poslednjih par godina brutalno maltretirane seksualno zlostavljane i ubijene
to što je jednom nogom u grobu ne daje mu za pravo da balavi nad devojčicama koje bi mogle da mu budu unuke.
bez milosti za pedofiliju.

Kako dve -tri sljage kad su 2 pesnice?

- - - - - - - - - -

I kako nazvati zene u Srbiji nego seljancure...

Pedofil, a ona punoletna, znaci hoce kalastura da nametne svoje vrednosne sisteme...
Kad kuguarke nisu pedofili nisu ni izlapeli starci...ali i obrnuto, necemo da se vadimo na kuguarke kad je neko punoletan...

A ovamo za svoje seljakluke ni da ih oslikas na panelu od 20m x 10m ne bi ga primetile..

Slazem se. Treba razgraniciti sta je pedofilija, odnosno ljudi brkaju malo stvari...
 
mozda nije trebao da ga bas nokautira, ali par vaspitnih je svakako zasluzio, i kako bi inace mogli da dokazu bilo sta cici? da je ovo normalna zemlja cica bi mogao da bude sankcionisan od strane zakona, kako nije ostaje na drugima da ga nauce redu...

- - - - - - - - - -


vec je i ocenjeno kao prekrsaj

Nije smeo ni par vaspitnih, jer je i to napad. Naravno, vidimo sa snimka da lik nije priseban, a nije ni neka faca, kad udara matorog čoveka. Sad treba zasluženo da dobije najveću moguću kaznu i d abude označen u policija kao nsilnik, pa da mu se i prekoračenje brzine računa po najvećoj mogućoj kazni.
I dalje nemamo dokaz d aje čiča bilo šta rekao ili uradio, ali sve i da jeste, nema opradanja za nasilnika.

- - - - - - - - - -


To je rekla-kazala, na žalost. I sad neko treba da bira "stranu" i veruje jednom ili dugom? Zašto, kad se na snimku jasno vidi napad i to je sve vezano za slučaj.
 
I to je razlog da ga neko nokutira? Sad taj nasilnik neka lepo dobije odgovarajuću kaznu, a čiči nikako ne mogu da dokažu bilo šta. I ko je ispao budala u priči?

- - - - - - - - - -



Nije pokušaj ubistva, nije ni tuča. Ne verujem da će da da ide do krivice, pre će ovo da dopadne nekom prekršajnom sudiji.

Uuu, ja mislio svaka bomba je krivicna...ali to je samo posledica okruzenja....vidi stvarno u zakonu moze cak i tuca da bude nekrivicna...mada ja licno sumnjam da kad se dva fajtera potuku da tu nema tezih fizickih povreda, pa samo jedan udarac malo slobodniji i odose rebro ili dva...
 
Poslednja izmena:
Uuu, ja mislio svaka bomba je krivicna...ali to je samo posledica okruzenja....vidi stvarno u zakonu moze cak i tuca da bude nekrivicna...mada ja licno sumnjam da kad se dva fajtera potuku da tu nema tezih fizickih povreda, pa samo jedan udarac malo slobodniji i odose rebro ili dva...

Kad bi znao šta sve završi kao prekršaj. Na žalost.
 
Pazi za ovo kazna 15000 dinara...pa dobro se vise ljudi ne samara na ulici...

- - - - - - - - - -



Zaebano je devojci kojoj je decko vozac BMW reci da je kur.vetina...
Ne zbog decka, nego blizina dima, sporeta i materjala za lozenje izaziva pozar...

tebe najviše sekira to što nemaš jedan bmw jer bi onda imao i koga da vozaš okolo i tada ti ne bi palo na pamet da na sedištu suvozača voziš k.urvu.
ovako vucaraš tu tvoju mizoginiju po prašini ovog foruma i imaš potpuno nerealnu sliku o sebi.
ne znam šta dugo da ti kažem nego da je mučno koliko si jadan.

- - - - - - - - - -

Ček,ček ti si već u napred procenila da policija ne dolazi na poziv,pa mora tako da se reaguje.Vidi ako ti se ne daj Bože nešto desi pa ti je potrebna hitna pomoć nemoj da ih zoveš jer verovatno neće doći,možda igraju karte a možda se zezaju
ahaha pričaš o nekoj kulturi a braniš takve retarde ahahaa
jadno sa tvoje strane
Da ne postoji snimak pa da se poveruje u pretpostavke
U startu je slagao kada je rekao da je odmah otišao u policiju a snimak je od 28.05 a on je tek jutros uhapšen
a ti mnogo gledaš istražitelje iz majamija
 

Back
Top