Sloboda grudima

ne mašim ja ništa nego si ti pokvarena licemerka, kao uostalom i ogromna većina ženturača. kad vas čovek pita šta vas loži kod muškarca odma potrčite da objavite kako su to šarm intelekt itd a vamo kad treba da se napravi alibi goloj kurvetini onda se potežu slike najordinarnije obučenih muškaraca i kao to vas seksualno uznemirava. begaj bre

Izvini tj. hvala ti, slatko si me nasmejao...:rotf:

..begam...
 
"Mrzim da nosim brushalter i baš me briga ako mi se vide grudi"...kaze jedna starija gospodja...

Sta vi mislite o tome?..da li je nepristojno, ruzno ili pak sasvim ok biti bez brusa svuda i na svakom mestu...

21060445325798806d0d31b146431592_orig.jpg


losa ti ilustracija
ova majica ne sakriva bukvalno nista, a to zapravo nema veze s pricom oko nosenja grudnjaka
 
Pa i nama tu i tamo skrece paznju kojesta...

8c953833f06eda2f1443bc7a77155942.jpg


..pa vas ipak ne teramo da se pakujete, u vasem slucaju, do pupka...:lol:

Nije mi provokativna ova fotka, niti ovako obucen muskarac.
A sto se tice grudi bez brusa, na nekom se to primeti, na nekom ne. I u tom smislu moze biti provokativno, ali ne mora. Zavisi od izgleda grudi, garderobe, drzanja tela itd.
 
Nije mi provokativna ova fotka, niti ovako obucen muskarac.
A sto se tice grudi bez brusa, na nekom se to primeti, na nekom ne. I u tom smislu moze biti provokativno, ali ne mora. Zavisi od izgleda grudi, garderobe, drzanja tela itd.

Bambi nisi ti veverica, ne mogu da verujem da zene sa foruma nikad nisu cule da postoje growersi i showersi, tj postoje penisi koji su mahom u korenu i narastu od 7x do 13x od svog opustenog stanja a postoje oni koji su jedva duplo kraci u opustenom stanju jer im je najveci deo koheroznog tkiva napolju a ne u korenu...
Konacna duzina ulaza, a racunam da taj saldo zene provocira ne zavisi od izgleda u opustenom stanju...

Ali je lepo sto je forum pun klinkica od 16 godina po seksualnom znanju...

- - - - - - - - - -

od cega se pohabala?
ovo je tijelo mlade zene i ne vidim da joj ista narocito fali
svakako joj ti ne falis...moguce ti zato djeluje pohabano

Tebi se lize sladoled, ali ja nisam od te fele...
 
Bambi nisi ti veverica, ne mogu da verujem da zene sa foruma nikad nisu cule da postoje growersi i showersi, tj postoje penisi koji su mahom u korenu i narastu od 7x do 13x od svog opustenog stanja a postoje oni koji su jedva duplo kraci u opustenom stanju jer im je najveci deo koheroznog tkiva napolju a ne u korenu...
Konacna duzina ulaza, a racunam da taj saldo zene provocira ne zavisi od izgleda u opustenom stanju...

Ali je lepo sto je forum pun klinkica od 16 godina po seksualnom znanju...

- - - - - - - - - -



Tebi se lize sladoled, ali ja nisam od te fele...

za tebe, patak, svi vec i predobro znamo od koje si fele
 
@ТЕМА: Е кад је чика Блајби овде остао као највећи експерт за груди и грудњаке, онда се драге жене нећете омрсити на овом форуму. :lol: Ваља вам тражити зеру млађе стручњаке, без средњевековне прошлости. :lol:

Кад ми исувише нарасту сеси приступам редукованој исхрани и рекреативном бављењу спортом, иначе бих саблазнио даме, нарочито оне са мањим грудима од мојих, јбг кад се утовим умеју баш, баш да ми нарасту, и маље с њих ми просто пробијају поткошуљу.
 
@ТЕМА: Е кад је чика Блајби овде остао као највећи експерт за груди и грудњаке, онда се драге жене нећете омрсити на овом форуму. :lol: Ваља вам тражити зеру млађе стручњаке, без средњевековне прошлости. :lol:

Кад ми исувише нарасту сеси приступам редукованој исхрани и рекреативном бављењу спортом, иначе бих саблазнио даме, нарочито оне са мањим грудима од мојих, јбг кад се утовим умеју баш, баш да ми нарасту, и маље с њих ми просто пробијају поткошуљу.

grudnjak...steznik...oboje i problema nema
kad dodjes kuci spustis sise na sto i nastavis sa cvarcima
kao i mnoge druge dame
a ne da mlataras i sablaznjavas okolo
 
Bambi nisi ti veverica, ne mogu da verujem da zene sa foruma nikad nisu cule da postoje growersi i showersi, tj postoje penisi koji su mahom u korenu i narastu od 7x do 13x od svog opustenog stanja a postoje oni koji su jedva duplo kraci u opustenom stanju jer im je najveci deo koheroznog tkiva napolju a ne u korenu...
Konacna duzina ulaza, a racunam da taj saldo zene provocira ne zavisi od izgleda u opustenom stanju...

Ali je lepo sto je forum pun klinkica od 16 godina po seksualnom znanju...

Hmm...kako ti sad dodje do ove price i ovakvog zakljucka uopste mi nije jasno. :think:
Onaj muskarac gore je normalno obucen. Ne vidim nista izazovno.
 
grudnjak...steznik...oboje i problema nema
kad dodjes kuci spustis sise na sto i nastavis sa cvarcima
kao i mnoge druge dame
a ne da mlataras i sablaznjavas okolo

Могло би се то тако решити кад ту не би постојала и енормна стомачина, у пару са сисама иде и он, и нема тог стезника у који би стао мој трбух кад га поштено узгајим. :deda:
 
Могло би се то тако решити кад ту не би постојала и енормна стомачина, у пару са сисама иде и он, и нема тог стезника у који би стао мој трбух кад га поштено узгајим. :deda:

naravno da ima
evo, patak ce ti objasnit
on je ekspert za zenske varke i trikove
samo da pronadje jos par razlika na fotki iz uvodnog posta
 
Ah, sad sam razumela. Mislis da se moj komentar o ne provokativnosti odnosi na stanje u njegovim pantalonama??
Nisam o tome pisala. Nisam ni zagledala, niti ga odmeravala u tom smislu. Pisala sam o citavoj pojavi.
 

Back
Top