Natalna karta i uporedni horoskop!

Miller, nemoj spamovati sve teme sa ovim videom.
Nije pdf religija.

Sad to sve na stranu informisi se malo bolje, jer religija nije uvek negirala astrologiju.

Tacno tako, tri mudraca koji su gledali u zvezde su prvi koji su odali postovanje Isusu pa ga i pre njegovog rodjenja najavili.

Situacija je danas klimava sa religijom i drugim naukama sa kojima je astrologija bila bliska, cak je bila i jedno kao sto je bio slucaj sa astronomijom. Ali sta je tu je.
 
Zamolila bih da neko pogleda uporednu kartu, konkretno me zanima prevara (nevera) i razvod.
UPOREDNA.png
 
@Pozitiva 32 : Deluje kao tranzit Jupitera preko Pl/Ma. Dana 8. novembra se tu pronasao i Mesec, a ujedno je sve bilo u jakom trigonu sa SMC. Stagod da je bilo, moralo je da se dogodi na sudbinskoj osnovi. Predlog je da se veze pojas i uziva dok traje, jer je prolaznog karaktera. U pitanju je nagli porast strasti, nagla uzbudjenja, naglost u svemu, sto moze da se oseca nesvakidasnje. Potpuno uskratiti poriv da se stvari rade na silu! Sebe ne treba izjedati zbog toga niti gubiti glavu iako moze delovati izuzetno tesko, cak fatalno! Samo lagano sa svim kartama u svojoj ruci, ako me kapiras. Ako mislis da nesto ne vredi da se nastavlja, preseci u korenu jer za to imas velike mogucnosti.

Dalje dolazi Jupiter u kucu 12, a to je ono sto bih ja naglasio da treba da se pazi oko talozenja nezdrave hrane. Izbegavati, po svaku cenu, sokove koji su slatki. Ako moze samo limunada i to bez secera...

Inace bih ukazao na VELIKI oprez za sledecu godinu, dakle 2019. Dolazi do naglog gubitka novca, tako da je potrebno cuvati novac i stedeti sto vise kako bi se impakt ublazio. Dakle, oprezno sa investicijama bilo koje vrste.
Ako se i dalje zivi sa rodbinom, onda moze biti da ce biti nekih velikih radova oko kuce/placa/stana. Takodje oprezno sa tehnologijom u naredne dve godine. Po mogucstvu kupiti sigurnije kablove, sigurnije komponente i slicno tome. Isto vazi i za mobilne telefone. Oprezno sa tim stvarima.

Svako dobro :kpozdrav:
 
Zdravo!
Nova sam ovde, a i u astrologiju se ne razumem preterano. Pokusavala sam sama da protumacim svoju natalnu kartu ali mi bas i nije poslo za rukom. Da li bi neko bio dovoljno ljubazan da mi kaze neke najbitnije stvari koje se vide? Pogotovo prva, druga, peta, deveta i deseta kuca?
Ako treba jos nesto da dostavim, javite.
Hvala unapred!

astro_w2gw_kristina.84555.270243.png
 
https://www.astro.com/tmpd/cf8zfilep0rwvn-u1544274591/astro_w2gw_nikola_kostic.50824.118312.png?9834

Trenutno se razvodim,ne znam koji je tacan razlog tome. Zanima me da li cu imati drugi brak i decu?


prvo ti se ne vidi karta.

drugo, još se nisi ni razveo, a već hoćeš drugi brak + decu?

treće, kako bre ne znaš zašto se razvodiš?
 

Back
Top