Detitoizacija

Za cije interese je radio Tito ?

  • Hrvatske , siptarske , itd . .

  • Jugoslovenske

  • Srpske


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa ti kukas, možda ti deda nešto rekao što ti pokvarilo dan.
Ne zalazis ovde često kao antikomunista [emoji23]
Loše vas programirao Miloševićev nacionalizam, shvatili ste da gladni ne možete da propagirate kao kada ste Siti.
Zato marke marke, dileraj , šverc komerc itd za vas PatriJote.

Da, zato što su meni i drugima oteli. Naravno, uvek u narodu postoji sloj od koga nema šta da se otme i o tome i pričamo, odnosno da je taj sloj bednika preuzeo vlast. Danas je taj isti sloj na vlasti, samo su pravila drugačija pa ne može tako otvoreno da se otima, zato mi je i ćudno da si ti protiv Vučića, a on radi isto što i crknuti Titosloveni.

- - - - - - - - - -

I monarhija se raspala ... Vojska je baš sačuvala...Salim se, čak i nacisti vas nisu hteli , valjda se i njima oglasilo gledati kolaboracije... [emoji23]
Zato ne seri...

Jeste stoko, ali je za raspad monarhije bila potrebna kataklizma poput DSR, dok je za raspad Titoslavije bilo dovoljno da Slovenci kažu "odosmo" :hahaha:
 
To su stare lazi i fantazije, vec 100X dokazano da su PRAZNE PRICE. :rtfm:

како да не, шећерана из Сивца је завршила у албанији нпр

ти си смешан тип, позиваш се на Србе из војводине а Срби из војводине највише презиру комунисте титосауре такве као ти, опљачкали су их до голе коже, звали их кулацима капиталистима итд
 
Da, zato što su meni i drugima oteli. Naravno, uvek u narodu postoji sloj od koga nema šta da se otme i o tome i pričamo, odnosno da je taj sloj bednika preuzeo vlast. Danas je taj isti sloj na vlasti, samo su pravila drugačija pa ne može tako otvoreno da se otima, zato mi je i ćudno da si ti protiv Vučića, a on radi isto što i crknuti Titosloveni.
Pa konačno došao Srbin.

Eto vam ga, bio i veliki četnik uz Voju...

A to što propagira SNS SRS SPS je sve kontra od onoga što je bilo u SFRJ.

Stvari su jasne.

Daj mi Titovog jednog tajkuna a ja ću ti napisati bar 5 koji su stvoreni od nacionalista 90ih...
 
Pa konačno došao Srbin.

Eto vam ga, bio i veliki četnik uz Voju...

A to što propagira SNS SRS SPS je sve kontra od onoga što je bilo u SFRJ.

Stvari su jasne.

Daj mi Titovog jednog tajkuna a ja ću ti napisati bar 5 koji su stvoreni od nacionalista 90ih...

Pa to što je došao sada ne menja ono što je bilo nekada, o čemu mi ovde i pričamo, degenu :hahaha:
 
како да не, шећерана из Сивца је завршила у албанији нпр

ти си смешан тип, позиваш се на Србе из војводине а Срби из војводине највише презиру комунисте титосауре такве као ти, опљачкали су их до голе коже, звали их кулацима капиталистима итд
Jel to ti branis Švabe. .
One iste koji su gledali mirno dok su terorisani Srbi...
Nije pohvalno biti fašista, tebi izgleda jeste.
 
Ako ne gleda, ti slobodno možeš da me prijaviš, raspadu :whistling:

- - - - - - - - - -



www.jebotelink.ba
Ko će da Banuje Gasicevog špijuna, pa ti nikad ovde nisi bio pod ukorom ...
Haha više nego providno režimski detence, provokator na više tema.
Deda mu bio Partizan a veliča neke četnike, haha.
Tebe je najpametnije staviti na ignore listing, pa onda ko budala pisi u prazno!
 
Ko će da Banuje Gasicevig špijuna, pa ti nikad ovde nisi bio pod umorom ...
Haha više nego providno režimski detence, provokator na više tema.
Deda mu bio Partizan a veliča neke četnike, haha.

па и да му је деда био партизан то само значи да је паметнији од деде, научио је на његовој грешки, наравно да је неће поновити и такође бити партизан кад се све што су партизани урадили испоставило као лаж и пропало
 
Ko će da Banuje Gasicevig špijuna, pa ti nikad ovde nisi bio pod umorom ...
Haha više nego providno režimski detence, provokator na više tema.
Deda mu bio Partizan a veliča neke četnike, haha.

Pored ostalog, takođe si i slepac, pošto su me već banovali više puta :whistling: Doduše kad sam vređao druge, što možda pokazuje kako ih za tebe uopšte nije briga. A i zašto bi kad si idiot :hahaha: Što se mog dede tiče, ono što raspalim Titoslovenima ne može da uđe u glavu je činjenica da je svega desetak posto partizana tu bilo da sprovodi revoluciju, ostali su hteli samo da se bore, a njihova borba je kasnije iskorišćena da se prikaže kao borba za revoluciju, što je opet notorna glupost :kafa:

- - - - - - - - - -

па и да му је деда био партизан то само значи да је паметнији од деде, научио је на његовој грешки, наравно да је неће поновити и такође бити партизан кад се све што су партизани урадили испоставило као лаж и пропало

Jeste bio, samo što nije bio i član partije posle rata, jer su i njemu i njegovoj familiji oduzete razne stvari, između ostalih i kuća sa okućnicom.
 
па и да му је деда био партизан то само значи да је паметнији од деде, научио је на његовој грешки, наравно да је неће поновити и такође бити партизан кад се све што су партизани урадили испоставило као лаж и пропало

:hahaha:

A inace je pravilo da se posle velike pobede ne osvaja vlast :lol:

Sta sve moze od budala da se procita ...
 
Кажу да генски су Хрватице ближе Словенкама ... онима од пре 10'ак векова од свих Словенских варијација и укрштанција на балкану

нетачно, зависи ко је узет као узорак, њихове бабе су све поебали маџари талијани и немци, погледај само имена, фрањо еуген анте дино тони...

осим тога имају злу крв, кажу да кад остаре и кад им прође време вијају мужове ножом око стола, зато боље ништа са хрватицама
 
А шта се бојиш ножа ... па ти имаш катану .. бар по слици ....

Каже добра ћњига .. Љуби непријатељицу своју .. стога љубите Хрватице ......

нисам ти ја мулти култи космопролив који не зна шта је било јуче, хрватице муслиманке и шиптарке не могу проћи
 
дечко мани се паметнијих од себе, то што ти немаш капацитет да нешто схватиш нема везе са неким другим него са тобом и твојим стањем
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top