Uhapšen predsednik omladine Živkovićeve stranke zbog iznude

Lesandar

Buduća legenda
Poruka
27.930
Otkrivamo! Nemanja Marković ucenjivao bivšeg fudbalera Crvene zvezde zbog seksi fotki

nemanja-markovic-830x0.jpg


Kod uhapšenog su pronađeni mobilni telefon sa snimcima fudbalera, kao i kompletna prepiska

Nemanja Marković (25), predsednik Omladinskog foruma Nove stranke uhapšen je zbog sumnje da je reketirao Mihaila Ristića, bivšeg fudbalera Crvene zvezde.

Uhapšen omladinac Zorana Živkovića: Tražio fudbaleru 5.000 evra da ne objavi njegove seksi fotografije

Pokušao je da mu iznudi 5.000 evra, uz to mu preteći da će u suprotnom u javnosti objaviti njegove fotografije eksplicitne sadržine.

Nemanja Marković se godinama družio sa Mihailom Ristićem, a onda ga je ucenio.

- - - - - - - - - -

Vidim, poštena neka omladina.

- - - - - - - - - -

Učio zanat od najboljih

novac.jpg
 
А зашто је то изнуда илити "рекетирање"?
Зна се шта је рекет. Рекет је мала помоћна справа са неким жицама у средини обложена пластиком помоћу које се игра једна спортска игра звана тенис.

Није овај њему уцењивао главу,није му угрожавао сигурност нити имовину да се то назива "жицом унутар пластике".
Само га је питао за неке секси фотке:"хоћеш-нећеш,твој избор".

Међутим,овде се ради о потенцијалном,будућем можда милионеру па се ту надлежни шлихтају овом фудбалеру као:
"Е брате,немој ме заборавиш ка дјдног дана заиграш у Челзију".

Виш ти како наши органи реда реагују брзо-само кад хоће и кад намиришу да им је нешто исплативо :D
 
А зашто је то изнуда илити "рекетирање"?
Зна се шта је рекет. Рекет је мала помоћна справа са неким жицама у средини обложена пластиком помоћу које се игра једна спортска игра звана тенис.

Није овај њему уцењивао главу,није му угрожавао сигурност нити имовину да се то назива "жицом унутар пластике".
Само га је питао за неке секси фотке:"хоћеш-нећеш,твој избор".

Међутим,овде се ради о потенцијалном,будућем можда милионеру па се ту надлежни шлихтају овом фудбалеру као:
"Е брате,немој ме заборавиш ка дјдног дана заиграш у Челзију".

Виш ти како наши органи реда реагују брзо-само кад хоће и кад намиришу да им је нешто исплативо :D

M,da....

Meni je zanimljivije što na mlađima svet ostaje, taj vrli omladinac će jednom postati premijer Srbije ako se desi novi 5. oktobar.
 
M,da....

Meni je zanimljivije što na mlađima svet ostaje, taj vrli omladinac će jednom postati premijer Srbije ako se desi novi 5. oktobar.

Па шта..
"никад ме не питај одакле ми први милион". Зашто?

И овом лику треба неки почетни капитал да би постао будући главешина.

Цела ова оптужба пада у воду.
 
Па шта..
"никад ме не питај одакле ми први милион". Зашто?

И овом лику треба неки почетни капитал да би постао будући главешина.

Цела ова оптужба пада у воду.

Takoe, nije džaba Malovićka reformisala sudstvo.
 
Pravosudni sistem pravne države Srbije na delu. Kako i dolikuje ekonomskom tigru Balkana, ne, ekonomskom tigru Jugoistočne Evrope, čiji Predsednik ima toliko mnogo časti da ga je sramota koliko nam dobro ide, jer zna da u našem okruženju imamo nesrećne, ponižene, siromašne, kojima je Srbija uzor po pitanju zakona koji je isti za sve, čija vojna moć je usponu, čiji su ministri pošteni, obrazovani i posvećeni svom narodu.
 
Pravosudni sistem pravne države Srbije na delu. Kako i dolikuje ekonomskom tigru Balkana, ne, ekonomskom tigru Jugoistočne Evrope, čiji Predsednik ima toliko mnogo časti da ga je sramota koliko nam dobro ide, jer zna da u našem okruženju imamo nesrećne, ponižene, siromašne, kojima je Srbija uzor po pitanju zakona koji je isti za sve, čija vojna moć je usponu, čiji su ministri pošteni, obrazovani i posvećeni svom narodu.

Neki loš alkohol, Zozovača li je?
 

Back
Top