Netanjahu optužio Soroša da finansira proteste protiv Izraela!

Сорош је атеиста чији родитељи су, по његовом сопственом сведочанству, били јеврејски антисемити.

Дакле, не знам колико је на месту да га уопште сврставамо у Јевреје. Он је 'Јевреј по рођењу' (попут разноразних комо-пацова, 'Срба по рођењу'), и ништа више.
 
Poslednja izmena:
Сорош је атеиста чији родитељи су, по његовом сопственом сведочанству, били јеврејски антисемити. Дакле, не знам колико је на месту да га уопште зовемо Јеврејином.

al deluje mi u ovoj prici veci covek ..znaci jevrej pravi..:D
 
Сорош је атеиста чији родитељи су, по његовом сопственом сведочанству, били јеврејски антисемити.

Дакле, не знам колико је на месту да га уопште сврставамо у Јевреје. Он је 'Јевреј по рођењу' (попут 'Србина по рођењу', пацова Коче Попова), и ништа више.

...


.
Soros je Ateista svih vjeroispovijesti.
Он никад не циља у мету. Он је специјалиста за метање у циљ.
 
Premijer Izraela Benjamin Netanjahu optužio je jevrejskog milijardera Džordža Soroša da stoji iza kampanje protesta protiv izraelskog plana o deportaciji hiljada afričkih migranata

.http://informer.rs/vesti/svet/36834...o-sorosa-da-finansira-proteste-protiv-izraela

hahahaha....................lepo me nasmeja. Lepa "teatarska predstava" za ovce........................Znaci, jedan dobio ulogu da napada a drugi da se brani...................tako je to kod glumaca.
 

Back
Top