Izduvni ventil...

Mali čičak

Stara legenda
Poruka
77.664
Zivot je lep, ljubav, porodica, prijatelji, izlasci...
Ima malo i one druge strane medalje... Ali se trudimo biti pozitivni optimisticni jel...
Medjutim, svakom od nas dodje period kad se umorimo... Od posla, ljubavi, mame, tate, dece, prijatelja, muza, momka, godisnjeg doba itd...

Kada vas uhvati taj osecaj sta radite?
Koji je vas izduvni ventil?

Kupovina, menjanje boje kose, putovanje, trcanje, vezbanje, sex, knjiga, posao...?
Sta je ono sto vas restartuje?

Da li imate izduvni ventil koji koristite redovno i cesto? I imate osecaj da cete puci ako ga preskocite...
Ili ste jaki i nemate potrebu za bilo kakvim ugadjanjem sebi?

:)
 
Zivot je lep, ljubav, porodica, prijatelji, izlasci...
Ima malo i one druge strane medalje... Ali se trudimo biti pozitivni optimisticni jel...
Medjutim, svakom od nas dodje period kad se umorimo... Od posla, ljubavi, mame, tate, dece, prijatelja, muza, momka, godisnjeg doba itd...

Kada vas uhvati taj osecaj sta radite?
Koji je vas izduvni ventil?

Kupovina, menjanje boje kose, putovanje, trcanje, vezbanje, sex, knjiga, posao...?
Sta je ono sto vas restartuje?

Da li imate izduvni ventil koji koristite redovno i cesto? I imate osecaj da cete puci ako ga preskocite...
Ili ste jaki i nemate potrebu za bilo kakvim ugadjanjem sebi?

:)

zar nisi ti imala vec ovu temu :think:

izlazak u prirodu sa aparatom oko zgloba mi je najbolji izduvni ventil
macke
bajs, brzi hod, plivanje i sl sportske aktivnosti gde se oznojis i sav stres izbacis
izlazak sa drustvom u restorane i kafane da se krka
citanje knjiga gledanje filmova i sl rabote

ko ima partnera koji ga ne ne nervira, ovo ne vazi za tebe :malav:, njemu je izduvni ventil i grljenje sa partnerom, setnja, bioskop i sl zajednicke aktivnosti
ko ima decu koja ga ne nervirju, opet ne vazi za tebe :malav:, njemu je i igranje sa njima izduvni ventil od neceg drugo, posla i sl recimo...
 
И мени је то глупо, јел треба да угађам себи само кад ме неко доведе до беса?
Kad inace stizes da ugadjas sebi?
I cime ugadjas sebi?
Sta to cinis za sebe svakodnevno? Sta te cini srecnom?

Једини издувни вентил ми је да проблем који имам - решим.
Znaci nikad nisi napeta?
Nema sekiracije stresa brige... Kako? Kako to postizes?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ja kad bas posizim na sve ja se pakujem i odlazim u Mexico da cuvam lavove i tigrove kod onog tipa Black jaguar white tiger, ali kad se izduvam i lepo im se na.... po spisku onda mi je najbolji izduvni ventil sport.
Takodje dam se godinu dana borila za fotelju u spavacoj sobi gde cu da citam slusam meditacije i budem sama sa sobom. Šoping mi nije izDuvni ventil jer je poceo da me frustrira..
 
Stavim slušalice, odčepim muziku, pa čitam ili radim nešto kreativno.
Ili se ušuškam u njegov zagrljaj i čekam da me otkucaji srca uspavaju...
Ili pogledam oko sebe, vidim da sam srećna osoba i uživam u tome...
Tako nešto, ali sve je kratkog daha, ako ne rešim to što me muči, pa pokušam što pre to da rešim....
 
Kad inace stizes da ugadjas sebi?
I cime ugadjas sebi?
Sta to cinis za sebe svakodnevno? Sta te cini srecnom?


Сваког дана радим оно што желим кад завршим оно што мора да се заврши.

Znaci nikad nisi napeta?
Nema sekiracije stresa brige... Kako? Kako to postizes?

Ко каже да нема стреса и бриге? Једино што сам себе издресирала да не размишљам о свему у сваком тренутку.
 

Back
Top