Mackanje

sledeci momenat je senke
isti problem, mora da ne izaziva problem, ne mogu bilo koje
tu se druzim sa alverde posto su oni kozmeticka marka bas za nas sa osetljivom kozom
tako da od njihovih senki nemam problem sa ocima

trenutno imam ovu paletu, ali planiram da uzmem jos neku, ovo malu sam uzela sano zbog probanja, da vidim smem li njih, kakva ce biti reakcija, super su, i planiram u buduce da uzmem jos neke boje
oni u sustini prave sve na tu nude foru nijanse, tamnije ili svetlije

alverde-quattro-palette-4-fard-a-paupieres-n50-rose-garden.jpg


eto da znate, ako se jos neko zlopati sa osetljivim ocima ova marka ne izaziva probleme
i njihove olovke za oci i sve...
 
Poslednja izmena:
pa kradem ja snajkin aurin hajlajter uvece za diskoteku.znam bre sve ko velika.na jagodice,iznad usne,iznad obrve,posred nosa:tease:

- - - - - - - - - -

Ja sam zavisnik od karmina...ponekad i po kuci namazem....kad kazem ponekad mislim upravo sedim s nasminkanim ustima.
Najradije nosim mat tecne.

Inace sam strasno dosadna sto se sminke tice, ne umem ni da se konturisem niti se razumem u bronzere, hajlajtere i sta znam. NIti imam zivaca mada bih volela da naucim, cisto da umem :D

Moja dnevna rutina:
bb ili cc krema ( eventualno neki lagani tecni puder)- trenutno sam zaljubljena u Burra bb kremu , izvucem tanku liniju olovkom ili eyelinerom i bacim svaki dan drugu boju karmina i to je moj maksimum ...
To mi je vec uslo u ruku, gotova sam za 5 minuta.

Inace obozavam tamne karmine ko i Metla ali ja ih opet ne nosim jer nemam raskosne usne a imam taj trip u glavi da su oni stvoreni za takve.

Inace do nedavno nisam uopste koristila nude karmine a sad sam onako na slepo uzela Sephorin Copper blush ( neka dusty pink, nude) i ne odvajam se od njega.

O karminima bukvalno mogu ceo dan, mozda nisam trebala da se javljam :D

nisam bas shvatila koja je razlika izmedju bb i cc.meni je na licu ista,stavljala sam cc eucerinovu,imala sam bas dosta testera.tj imam ih jos uvek
 
Ja sam zavisnik od karmina...ponekad i po kuci namazem....kad kazem ponekad mislim upravo sedim s nasminkanim ustima.
Najradije nosim mat tecne.

Inace sam strasno dosadna sto se sminke tice, ne umem ni da se konturisem niti se razumem u bronzere, hajlajtere i sta znam. NIti imam zivaca mada bih volela da naucim, cisto da umem :D

Moja dnevna rutina:
bb ili cc krema ( eventualno neki lagani tecni puder)- trenutno sam zaljubljena u Burra bb kremu , izvucem tanku liniju olovkom ili eyelinerom i bacim svaki dan drugu boju karmina i to je moj maksimum ...
To mi je vec uslo u ruku, gotova sam za 5 minuta.

Inace obozavam tamne karmine ko i Metla ali ja ih opet ne nosim jer nemam raskosne usne a imam taj trip u glavi da su oni stvoreni za takve.

Inace do nedavno nisam uopste koristila nude karmine a sad sam onako na slepo uzela Sephorin Copper blush ( neka dusty pink, nude) i ne odvajam se od njega.

O karminima bukvalno mogu ceo dan, mozda nisam trebala da se javljam :D

ti ko borka, ona karmin po kuci maze, bukvalno zavisna :rotf:
 
pa kradem ja snajkin aurin hajlajter uvece za diskoteku.znam bre sve ko velika.na jagodice,iznad usne,iznad obrve,posred nosa:tease:

- - - - - - - - - -



nisam bas shvatila koja je razlika izmedju bb i cc.meni je na licu ista,stavljala sam cc eucerinovu,imala sam bas dosta testera.tj imam ih jos uvek

ja ne znam na sta bi to licilo kad bih ja stavila taj hajlater
niti bih se usudila to cudo da stavim, na sta bih liccila qq i lele
cirkus
ne znam mozda kad bi mi neko profi stavio, ali ja sanse nema ...
 
sedim na nosi za svaki slucaj :p
al cekam da i drugi pisu.ja rekla sve sto imam,ne znam sta bih vise.volim da sam nasminkana tako da deluje da nisam.a razlika je u stvari drasticna.puder mi se ne dopada jer pravi lice neprirodno,kao maska.grozno mi je i kad vidim da neko ko ima bubujice stavlja puder.ono prekrije boju,al ne i grbavost koze
 
Ja koliko god da istrljam oci uvek ujutro kad ustanem imam jos malo muljavog oko ociju zivota mi. Ne znam odakle, kapiram da su mi se maskara i olovka zavukle trajno med trepke:lol:
Tako da ujutro opet skidam sminku da bih je stavila/

Zivot je tuzna arija....
 
jel znate kako se koristi? :lol:
prvi put kod kume sam je uzela,trljala,trljala i siznula.onda mi je krela da se tufer drzi deset sekundi na oku,pa tek onda blago skine
 
Sminkam se svaki dan. Puder Chanel vita lumijer, kupujem uvek na aerodromu jer je jeftiniji. Korektor rumenilo,karmin, maskara naravno jer imam plave trepavice.
 
Okata :heart:
( ovo je za Metlu, mnogo mi brzo kuckate stalno ispadam iz igre)

Ja imam mnogo male trepavice tako da iskreno maskara mi i ne pomogne puno, mislim da je stavljam samo zato sto sam odmalena slusala - stavi makar maskaru odma ces da izgledas lepse (wtf) da ali mislim da nema teorije da ikada stavim vestacke trepavice...ne svidja mi se plus bih si verovatno zalepila kapke...
 
Маскара је фундамент бре, џабе ти све остало без ње.

ne
ona ima efekat da ukrupni i istakne oci
ja imam krupne i istaknute same po sebi
presmesno izgledam sa njom...probala sam, ne ide...
ne mogu da isticem nesto sto je vec istaknuto, mogu samo da uoblicim i osencima olovkama i senkama, ali nikako da sminkam u svrhu istacinjanja i ukrupnjavanja
to je ko i kad bih svoju nosinu namazala hajlajterom da ga istaknem, a on ko u slona vec istaknut....pa cirkus :lol:
a i prirodno imam duge trepavice

drugi problem je med prirode, ne diktiram ja sta ocu no moja situacija diktira sta smem, maskara mi smeta jako, hebes ti to kad ja posle nje pet dana spasavam oci kapima

sminku prilagodjavas svojim potrebama
 

Back
Top