"ZAŠTO STE GA UBILI ZAŠTO STE GA UBILI?! Cedomir Jovanovic ...

bakonja

Buduća legenda
Poruka
43.538
" ZAŠTO STE GA UBILI ZAŠTO STE GA UBILI?! Čedomir Jovanović je čuo da je Đinđić ubijen, a ONDA SE SRUŠIO! Kada je došao sebi uzeo je telefon i krenuo da URLA U SLUŠALICU!

1391723_ceda1391175-marinalopicic-ls_ls.jpg


Čedomir Jovanović, potpredsednik Vlade Zorana Đinđića, bio je u potpunom rastrojstvu kada je saznao da je u Beogradu izvršen atentat na premijera, 12. marta 2003. godine!



Jovanović se, kada je čuo da je Đinđić ubijen, onesvestio u toaletu. Jovanović je tada bio na skijanju u Italiji, a kada je čuo da su Đinđića ubili, toliko mu se slošilo da je od šoka ostao bez svesti.


"Čeda je tog 12. marta bio u Italiji, na skijanju, a vest o Đinđićevoj smrti ga je zatekla u toaletu. Kako nam je kasnije pričao, stropoštao se i izgubio svest, pa ga je prijatelj koji je tada bio na skijanju s njim izvlačio iz kade", kazao je svojevremeno izvor Kurira, kao i da su Jovanovića čak i policajci na aerodromu u Italiji pridržavali jer je jedva vladao sobom.

1061681_zoran-djindjic-sudija-marko-kljajevic-premijer-atentat_ff.jpg



Međutim, prema rečima našeg izvora, Jovanović se ipak u jednom momentu odvojio i sam otišao do toaleta.


"Pozvao je telefonom i urlao u slušalicu: „Zašto ste ga ubili, zašto ste ga ubili?“ ispričao je izvor Kurira koji je sticajem okolnosti čuo Jovanovićev razgovor.



Podsetimo, nekadašnji premijer Srbije Zoran Đinđić ubijen je 12. marta 2003. godine ispred Vlade Srbije.



Nekoliko sati nakon ubistva Đinđića proglašeno je vanredno stanje u zemlji, koje je trajalo do 22. aprila, kada je ukinuto na predlog Vlade Srbije..."..

Sa :

http://www.kurir.rs/vesti/politika/...ebi-uzeo-telefon-i-krenuo-da-urla-u-slusalicu


:think:

Sa kim li se to cuo , potpredsednik tadasnje Vlade Srbije i koga je to on tako strogo grdio , dok su ga "neki ometali na skijanju u Italiji" ... ?
 
Ove kratke političke pripovetke novijeg datuma namenjene su mladjoj generaciji.
Moja generacija je čitala o kajmak - kašiki gde se mlado partizanče samoubilo jer je komesarima izeo malo kajmaka.

Ovaj Djindjić izeo i kajmak, i kašiku i čabricu... . počo jede i firme i banke...
sve bi pojo da ga lovac Joca nije malo keke-keke po nalogu Amerike kojoj zahvaljujemo za sve.
 
Poslednja izmena:
Ove kratke političke pripovetke novijeg datuma namenjene su mladjoj generaciji.
Moja generacija je čitala o kajmak - kašiki gde se mlado partizanče samoubilo jer je omesarima izeo malo kajmaka.

Ovaj Djindjić izeo i kajmak, i kašiku i čabricu... . počo jede i firme i banke...
sve bi pojo da ga lovac Joca nije malo keke-keke

Pa da bude jos pirgav!
 
Петроније, а ти верујеш баш свему што прочиташ ако је против ДОС-а?

Čeda je jednog svog zmaja zvao Zoran.
Plako ko dete kad mu umro taj zmaj.
Inače ja Čedu znam sa jedne BG žurke, bio je u grupi sa starijima pa se nismo družili,
ali sam video da se drogirao sa ovolikom iglom.
 
"Zasto ste ga ubili?"

Znaci da se direktno obraca ubicama!

A to sto je bio u Italiji!

Pa i Tadic je bezao u Rumuniju svojevremeno!

Podsetijo bi patriockiji deo foruma da su Karmelo Šešelj i kosovski dragovoljac Toma Stiropor sami otrčali u zatvor.
Njih niko nije zvao nigde pa su se snašli za štek na par dana čim se desilo.
Zamolili dežurnog da im otvori vrata...

Ako se sećate naravno... mislim znam da radije pamtite sva dupeta i sise iz Velikog Brata i Parova ali i ovo se desilo...
 
Poslednja izmena:
А ти ниси имао пара за дрогу па ти било криво и од тада носиш трауме и мржњу према господину Јовановићу?

Za mene je to bilo STRAŠNO u tim godinama.
To je bio moj prvi susret sa drogom na žurkama, mislim da vidim nekog nadrogiranog.

a onda je lego preko kauča sa glavom okrenutom ka patosu a iglu zaboravijo da izvadi
 
ovakvih prica iz "neimenovanih izvora", u kuriru, informeru i ostalom smecu izlazi zilijarde

kada kurir izadje sa imenom i prezimenom svedoka, koji je voljan da javno isprica pricu, koja uzgred nije samo prica, vec ima i nesto da potkrepi, verovacemo

Ovi tekstovi po novinama služe da nas podsete da nije dobro imati državne firme.
Možemo mi da pričao zašto su ga ubili ali hajde da pričamo o kombinatu "Fidelinka"

"Fidelinka" ne može biti državna firma gde se neko zaposli i misli da tu dočeka i penziju pa makar mu Sloba ne davao platu,
Zdravije je da se "Fidelinka" privatizuje i ponovo zaduži ali kod stranih banaka a radnici nek sami napuštaju bez plate kao kod Slobe.
Poenta je da sad država nije dužna da im da plate.

Gubitnici tranzicije ne umeju da privatizuju raspalu komunjarsku firmu pa da je zaduže kao novi subjekt i preprodaju.
To umeju samo sposobni.
A čim uzeš kredit od banke u visini procenjene hipoteke odma odvedeš ženu u šoping a sebi kupiš veeeliku iglu.
I kesicu hrane za zmaja....
 
Poslednja izmena:
Sa kim li se to cuo , potpredsednik tadasnje Vlade Srbije i koga je to on tako strogo grdio , dok su ga "neki ometali na skijanju u Italiji" ... ?

Чеда куповао "бело" од исте екипе.Имали су план да слично као у Украјини поставе екипу која ће да ради "као за народ и демократију" а у ствари да легализују-оперу кеш од мафије, који ће бити водиља у демократским инвестицијама.Проблем је био тај што Ђинђића није довела мафија на власт као Чеду и сличне му него једна велика земља,родна груда Joschka Fischer-а.Проблем је настао око расподјеле плијена,како подијелити све?
Данас видимо да се Алек након кратког лутања Коштунице, епизоде дај мало Русима и лутања Тадића, дај мало Хрватима,вратио родној груди Joschka Fischer-а. Дакле Алек=Ђинђић до када бум видел,то је код нас у епизодама са неизвјесним завршницама.
 
Stigli Bosanci da pričaju sve o Srbijancima u sitna creva - sve znaju
sve znaju - ko je šta, kome i koliko kad su drugi u pitanju

ali i dalje ne znaju ko je roknuo Dražu Mihailovića u ime partije...
a još manje znaju otkud ovoliko Bosanaca po Beogradu u komunjarskim stanovima a da nikad nisu bili komunisti...

ajd rodjo, raspalit po PRAVOJ istini
 
Poslednja izmena:
Stigli Bosanci da pričaju sve o Srbijancima u sitna creva - sve znaju
sve znaju - ko je šta, kome i koliko kad su drugi u pitanju

ali i dalje ne znaju ko je roknuo Dražu Mihailovića u ime partije...

Па чек зар ти ниси рекал да је Ђинђић и мали Алек "наш"? Дедер се одлучи јел "наш" или "ваш"? :D
 
Чеда куповао "бело" од исте екипе.Имали су план да слично као у Украјини поставе екипу која ће да ради "као за народ и демократију" а у ствари да легализују-оперу кеш од мафије, који ће бити водиља у демократским инвестицијама.Проблем је био тај што Ђинђића није довела мафија на власт као Чеду и сличне му него једна велика земља,родна груда Joschka Fischer-а.Проблем је настао око расподјеле плијена,како подијелити све?
Данас видимо да се Алек након кратког лутања Коштунице, епизоде дај мало Русима и лутања Тадића, дај мало Хрватима,вратио родној груди Joschka Fischer-а. Дакле Алек=Ђинђић до када бум видел,то је код нас у епизодама са неизвјесним завршницама.

Dovela ga je i mafija i imao je kontakte sa njima naročito sa Surčincima iz kojih je nastala ova zemunksa ekipa kao neki klan,teo da odigra koje kolce pa da izađe al zato je ispisnica metak.A Đinđić je teo da opere pare Čumetu i da ga ,,legalizuje,, dok je drugu ekipu hteo da ukloni.Čeda nije išao sam u Šilerovu,išao je po Đinđićevom nalogu.
 
Dovela ga je i mafija i imao je kontakte sa njima naročito sa Surčincima iz kojih je nastala ova zemunksa ekipa kao neki klan,teo da odigra koje kolce pa da izađe al zato je ispisnica metak.A Đinđić je teo da opere pare Čumetu i da ga ,,legalizuje,, dok je drugu ekipu hteo da ukloni.Čeda nije išao sam u Šilerovu,išao je po Đinđićevom nalogu.

Ма не сумњам да је Чедо био Ђинђићев курир за преговоре са мафијом али главни шеф му је била БНД од које је добијао силни кеш за кампању у сврху скидања Слобе.Међутим када се погледа ситуација данас треба бити реалан па рећи да ми нисмо имали самосталног политичара већ дуго тако да није ни лоша идеја да нас води БНД јер низашта друго и нисмо.
 
Poslednja izmena:

Back
Top