Црна Гора и Србија предуго толеришу Амфилохија

12 hiljada

Domaćin
Poruka
4.256
Овакво баљезгање може се чути, заиста само из уста фукара и несрба. Прочитао сам текст који је објавила ПОБЈЕДА и поново ми се смучила власт у Црној Гори. z:cry:

http://www.nspm.rs/hronika/pobjeda-crna-gora-i-srbija-predugo-tolerisu-amfilohija/stampa.html

y7nhUFasTYK-MngXrwvDZA.png
 
- На овим нашим просторима олако се употребљавају ријечи издајник и страни плаћеник. То су ријечи које су изгубиле своја стварна значења, свој стварни садржај, остала је само празна љуштура - објашњава писац Филип Давид.

свако се чеше где га сврби...
а овај, никад се не освести...
поган измет.
 
- На овим нашим просторима олако се употребљавају ријечи издајник и страни плаћеник. То су ријечи које су изгубиле своја стварна значења, свој стварни садржај, остала је само празна љуштура - објашњава писац Филип Давид.

свако се чеше где га сврби...
а овај, никад се не освести...
поган измет.
По презимену му се види да је чист Црногорац. z:cry:
 
Овакво баљезгање може се чути, заиста само из уста фукара и несрба. Прочитао сам текст који је објавила ПОБЈЕДА и поново ми се смучила власт у Црној Гори. z:cry:

http://www.nspm.rs/hronika/pobjeda-crna-gora-i-srbija-predugo-tolerisu-amfilohija/stampa.html

y7nhUFasTYK-MngXrwvDZA.png

Којој ...Србији и Црној Гори?

НАРОДУ ..или ...Квинслишкој Власти у Србији и Црној Гори ...:think:

САМО ИЗДАЈИЦАМА, КВИСЛИНЗИМА и НАТО ЛОБИСТИМА ..може да ...СМЕТА ИСТИНА...:aha2:
 
Amfilohije je Legenda. On priča jezikom običnog naroda a ne političara. To što je rekao za Vučića, to svako normalan vidi da će ići ka tome. Jedino je Amfilohije imao hrabrosti da to javno kaže

Vaske, vidim Vucic vam se ne svidja .
Ajde sa se mijenjamo ...
Vi nama Vucica a mi vama Markovica ili Mila svejedno .
 
Vaske, vidim Vucic vam se ne svidja .
Ajde sa se mijenjamo ...
Vi nama Vucica a mi vama Markovica ili Mila svejedno .

По... СВЕМУ ШТО РАДЕ.. Вучић и Мило су " једнојачани близанци " ...:hehe:

Ниси ти за политику ..кад их разликујеш...:think:

Иди код ..ЂОЛЕТА ...тамо си " у елементу "...;) :D
 

Back
Top