Ostavljanje alkohola

Kako izvesti?
Da li je neko pokušavao?

Ne zbog zdravlja već me nervira me što sam zavisan od njega. Ne volim ni njegov ukus, smeta mi i mamurluk. Želeo bih prestati.

Samo prestani, od jednom, skroz. Kriza traje kao i kod cigareta, dve nedelje i kraj.
Dakle, ni jedan gutljaj, i odvici ces se vrlo brzo.
Pomaze i zamisljena situacija kako vozis pijan, udaris nekog kolima, unistis neciji i svoj zivot, ili te neko pijanog udari na putu. Kad si na netu, pogledaj malo slike automobilskih nesreca koje su posledice alkohola..i da vidis kako ces skupiti mu.da da prekines sa alkoholom. Ili, pomisli sta sve ljudi rade pod dejstvom alkohola svojim prodicama. A trezni to nikad ne bi uradili.
Pokusaj,.
 
Samo prestani, od jednom, skroz. Kriza traje kao i kod cigareta, dve nedelje i kraj.
Dakle, ni jedan gutljaj, i odvici ces se vrlo brzo.
Pomaze i zamisljena situacija kako vozis pijan, udaris nekog kolima, unistis neciji i svoj zivot, ili te neko pijanog udari na putu. Kad si na netu, pogledaj malo slike automobilskih nesreca koje su posledice alkohola..i da vidis kako ces skupiti mu.da da prekines sa alkoholom. Ili, pomisli sta sve ljudi rade pod dejstvom alkohola svojim prodicama. A trezni to nikad ne bi uradili.
Pokusaj,.
nije bas tako vise je treznih nego pijanih koji prave sra.nja
 
Kako izvesti?
Da li je neko pokušavao?

Ne zbog zdravlja već me nervira me što sam zavisan od njega. Ne volim ni njegov ukus, smeta mi i mamurluk. Želeo bih prestati.

zvučaće kao kliše - ali stvarno je SAMO DO TEBE
Stvarno želiš? Jako želiš?

PA, prestani.

Mislim da se samo bojiš da nećeš uspeti,a hoćeš, jer zavisi samo od tebe .
I samo da znaš, cigarete su veća zavisnot pa toliki ljudi prestanu pušiti.

Treba ti samo hrpa obaveza, vera u sebe i gađenje koje si, vidim, već osetio.

kad preguraš jedan dan, drugi dan, treći dan...to je to, samo nastaviš - jer si ga tad već OSTAVIO - samo pusti da ti to uđe u glavu.
 
mada neћу да се правим паметна da ne postanem :(
: )) naletela sam na ovo nekako danas
...
ja tako pišem brišem :confused:

da mi ne padne neki maler dakle sujeverje... ali valjda svi znaju neke alko-priče u smislu kako je to uticalo na odnose, situaciju itd ...
 
Poslednja izmena:

Back
Top