Aspekti u slikama

Šta znam, ja ne povezujem šik, i sportsku ekstravaganciju sa Karleušom. Zapravo i ne znam koji je dotičnin stil... Ima sveta i izvan Karleuše i Lukasa.

Tj. kad vidim bilo koju odevnu kombinaciju, nije mi ni Karleuša, ni Lukas, ni Ceca prva asocijacija. Niti njima slični.
 
Ako može objašnjenje. Mislim imam svoje asocijacije, ali bilo bi dobro kada bi se simbolika objasnila jer čak i da znaš, nešto ti promakne, a i nemamo svi isti doživljaj neke slike...

Venera (zenka) drzi za ruku Urana (slobodu) i Neptuna (san) za ruku i zajedno trce (Ovan) kroz 10u kucu koja oznacava stabilnost i utvrdjenu karijeru, prestiz, sto mi je asocijacija s ovim velelepnim statuama, raskos ali znacajan koji traje kroz vreme o cemu masta prosecan Jarac. A opoziciju sam dodala u kucu Lava gde je kreativnost i samo stvaranje koja zahteva ozbiljan pristup, olicenje Saturna. Naravno prisutna je izmestenost Saturna iz 10e jer ono, scena je nebulozna, nista nije gde treba a opet je savrseno tako kako jeste. :)
 
Venera (zenka) drzi za ruku Urana (slobodu) i Neptuna (san) za ruku i zajedno trce (Ovan) kroz 10u kucu koja oznacava stabilnost i utvrdjenu karijeru, prestiz, sto mi je asocijacija s ovim velelepnim statuama, raskos ali znacajan koji traje kroz vreme o cemu masta prosecan Jarac. A opoziciju sam dodala u kucu Lava gde je kreativnost i samo stvaranje koja zahteva ozbiljan pristup, olicenje Saturna. Naravno prisutna je izmestenost Saturna iz 10e jer ono, scena je nebulozna, nista nije gde treba a opet je savrseno tako kako jeste. :)

niđe veze.
 
Opet ne kontam simboliku, ali moguće da je do mene... :zstidljivko:

Ono kad tranzitni Saturn napusti znak Strelca

Carousel.jpg
 
Opet ne kontam simboliku, ali moguće da je do mene... :zstidljivko:

Treca kuca su bliznji, prijatelji, braca, sestre. Posedali za sto. Dole misevi grickaju (Saturn - siromastvo) a gore je raskos, Lav, koji se pravi da ima i kad nema, jede pije, uziva. Poznat je po obecanjima koja ne zna da l ce da ispuni.

Moze da se menja Lav za Bika, ali lav je strastven i voli da se pravi vazan. Mada mršavo mi ovo. Moram malo da odmorim. (Djavolja Nevesta likes this :D)
 
Jeste, ima smisla, tako nešto sam i mislila, samo mi nije jasna bila simbolika treće...
Jeste, i Vaga voli da se pravi da je sve u redu i kad nije, kao i Ribe... Samozavaravanje. Jeste Lav je i gluma, i glumatanje... Predstava za druge, a iza zavese (Saturn) je nešto sasvim drugo...

Hahah, moja Venera u Lavu likes this... Voli hrabrost, i voli kreativnost. Ne treba da se povlačiš zbog negativnih komentara. Jer odakle znaš da možda ne greši taj koji te je kritikovao uopšte? Ja lično nalazim vezu u onome što si ovde pisala, a nisam baš pala s Marsa po pitanju astrologije. Uvek znaj da će uvek biti ljudi koji će te razumeti, i onih koji neće razumeti tvoj jezik... Kako kaže ona izreka (cicat dole)...

I ovo nije ništa na račun Đ. Neveste... Nego generalno... Mislim da ne treba slepo verovati kritičarima oko sebe... Treba malo više slušati SVOJ glas. Ne treba ubijati svoju kreativnost samo zato što nas okolina ne razume... Kad te neko ne razume, to nije tvoj problem, nego njegov...

Ti si jako kreativna, i ne stidiš se, jer učiš... To mi je predivno kad vidim, kad naiđem na nekog ko se trudi nešto da nauči, i kad je pun inspiracije i žara...

Pozdravlja te Venera u Lavu, rl Džeri Megvajer.

Ne zna se ko je autor ovog pametnog citata, iako piše na raznim mestima potpisano ime.

458292.png


Mj_Ax_Mi00_OTIw_Nz_A4_MTUx_ZWM3_OWNh_50d2e0c67131b.png
 

Prilozi

  • 458292.png
    458292.png
    19,4 KB · Pregleda: 0
Poslednja izmena:
Slazem se, 1x1x.

Meduzo, za Vagu ne znam, o njoj sam se minimalno informisala. Ribe glume, kako ne. Pogledajmo naše upečatlji predsednike. Vučić (ribe) koji spasava decu unaokolo (?) i Sloba (lav), nikad neću da izbacim onu scenu iz glave kad on bane na Kosovo i ljudi ga zaposedaju, kukaju, a on ima kaže "Ko vas dira?! Niko vas ne sme da dira!". Tako da, lagarija.

- - - - - - - - - -

Mesec u Raku conj Venera u Biku
1238924_205685492937727_1963444494_n-600x400.jpg

Beautiful! Al će da se ručka! Ogladneh.
 
Aahhahah, nisam znala šta je on, nisam se nikad bavila domaćim političarima...

Jagodinko, odlično! z:lol: Ovaj mi liči na Rajana Goslinga sa tamnijom kosom... A moja minimalistička Devica dobija napad od ovog haosa u ovoj kuhinji... Ali bar na plaži je uvek bio san mog Meseca u Ribama (kuhinja (Mesec) na moru (Ribe) awww)...

Anđo... Awwww... Tenks... Da... Mislim da su Strelčevi malo odahnuli... Hhaah...
 

Back
Top