Stand up komedija

ScipioAfricanus

Stara legenda
Poruka
91.098
Ima li je negde kod nas? Al da nije Nesa Bridzis z:D

Gledao sam davno ovog lika i bas sam se nasmejao fazonima, narocito sa Kinezima :hahaha: Voleo bih otici kada bi dosao neki poznatiji kod nas. Deluje bas zanimljivo :)


11:45 deo sa Kinezima z:D

14:45 Jamajcani z:D
 
jao de me nadje, pa obozavam ovo :zskace:

prvi neprikosloveni neprejjebivi car nad carevima, kralj stendapa je george carlin, odma da se razumemo
posto sam ja hodajuci cinik kao i on, dakle ono sto on prica ko da sam ja pisala :heart:
ko ga ne zna, a mnogi ne znaju za njega, evo jednog primera njegove genijalnosti


- - - - - - - - - -

kod nas nemas ovakve careve, svi su nesto kao da budu smesni i zabavni na silu...
nesa je ok ima neke talente, ali ne mogu se nasi uporedjivati sa usa i uk genijalcima
 
ne voli njega svako, posto je to cinizam, crni humor....i ne treba svako da ga voli, kad te svako voli definitivno ne valja tu nesto :lol:

nesa ima svoje blistave momente, npr


od nasih mi se svideo i srdjan jovanovic
ne mogu da nadjem na tubu imao je dobar skec kad je prcao one demonstracije sto su se pretvprile u masovnu kradju radnji po beogradu, i gej parade i sl zajebancije...extra je bio skec ne da ih je sve prcnuo....ako nadjem okacicu

- - - - - - - - - -

placem svaki put kad krene ovaj milan babic bit box :rotf:
 
djuro je isto jako dobar, brbljiv, brzo mu radi mozak, a vrlo inteligentan i obrazovan, tako da je jedna hebitacna kombinacija

gledaj cara, gledaj klip do kraja, padanje sa stolice


- - - - - - - - - -

a sa neba MERKURCINA obasjava put :rotf:
svaki put kad pustim ja umrem :rotf:
 
a cuveni micko, i njegova knjiga nacionalni park srbija, ko to nije procito nek trazi azil hbt
drzi i on stendap nastupe
on je vise ka politici usmeren i to mu ide fantasticno

ma ja na ovu temu mogu do sutra, sad mi krenulo izlaze iz mozga strana i domaca imena jao zatrpacu temu, aj bezim bolje :lol:

samo jedan dodatak, ste primetili da zena ima jako malo u stendapu, a i to sto ima nije bas nesto zanimljivo, inace generalno jako retko srecem zene sa dobrim smislom za humor, ne do bog za smislom za crnjake, to na prste jedne ruke mogu da zbrojim da sam ih upoznala, to samo ume da se zgrazava nad svim i svacim
a za dobar smisao za humor ne mozes imati um ko terasu
ne znam u cemu je caka ali u necemu jeste, generalno malo zena ima smisao za humor
zato meni cesto kazu da imam muski mozak :malav:
 
a cuveni micko, i njegova knjiga nacionalni park srbija, ko to nije procito nek trazi azil hbt
drzi i on stendap nastupe
on je vise ka politici usmeren i to mu ide fantasticno

ma ja na ovu temu mogu do sutra, sad mi krenulo izlaze iz mozga strana i domaca imena jao zatrpacu temu, aj bezim bolje :lol:

samo jedan dodatak, ste primetili da zena ima jako malo u stendapu, a i to sto ima nije bas nesto zanimljivo, inace generalno jako retko srecem zene sa dobrim smislom za humor, ne do bog za smislom za crnjake, to na prste jedne ruke mogu da zbrojim da sam ih upoznala, to samo ume da se zgrazava nad svim i svacim
a za dobar smisao za humor ne mozes imati um ko terasu
ne znam u cemu je caka ali u necemu jeste, generalno malo zena ima smisao za humor
zato meni cesto kazu da imam muski mozak :malav:

zato što su žene inferiorniji i gluplji pol
pa i same žene mrze žene (eo ti si primer),to ti sve govori
 
samo jedan dodatak, ste primetili da zena ima jako malo u stendapu, a i to sto ima nije bas nesto zanimljivo, inace generalno jako retko srecem zene sa dobrim smislom za humor, ne do bog za smislom za crnjake, to na prste jedne ruke mogu da zbrojim da sam ih upoznala, to samo ume da se zgrazava nad svim i svacim
a za dobar smisao za humor ne mozes imati um ko terasu
ne znam u cemu je caka ali u necemu jeste, generalno malo zena ima smisao za humor
zato meni cesto kazu da imam muski mozak :malav:

Apsolutno se ne slazem, ima mnogo duhovitih žena, možda im stendap ne leži kao žanr zato što je agresivan (držiš banku, daviš i ne puštaš, moj je najveći, hihi).
Ženep pišu komediju, glume, itd.samo je drugačija vrsta humora.

E, da: Dinja je carica :)
 
Apsolutno se ne slazem, ima mnogo duhovitih žena, možda im stendap ne leži kao žanr zato što je agresivan (držiš banku, daviš i ne puštaš, moj je najveći, hihi).
Ženep pišu komediju, glume, itd.samo je drugačija vrsta humora.

E, da: Dinja je carica :)

Drugaciji je to humor, blazi, dosadniji, ponovo se tu provlace emocije kao u svemu sto mi zene radimo, fali im za stendap drskost, temperament, strast, brzina protoka misli.... Svaki javni nastup se svodi na "dzanje banke" u tome i jeste poenta i zato ne moze svako to i ne treba svako. Ne ide im generalno gledajuci, naravno da ces naci pojedine primere da vajaju, no govorim generalno ima ih manje na toj sceni i postoji razlog tome.
Kao sto ima i losih muskaraca koji su na toj sceni a nisu za to

Recimo ejmi pokusava nesto na foru "muskog" stendapa al ispada ocajna samo, udavi dusu sa svojom vaginom :lol:
 
djura je zenstveniji od nje

Nije problem sto nije zenstvena, naprotiv ona jeste zenstvena ali pokusava da ne bude pa to ispadne kriminalno, pokusava nesto za sta ocigledno nije stvorena
Pogledaj film za koji je ona pisala scenario, pa da se pitas samo zasto je iko dao pare da se snimi toliko dosadan film, i opet se svodi sve na ja sam pijana kokoska opsednuta svojim kompleksima zbog kojih imam problem da ostvarim zdrav odnos sa suprotnim polom, ajde da to reklamiram kao humor
No ima srece sto je amerima jako lako prodati sve
 
Drugaciji je to humor, blazi, dosadniji, ponovo se tu provlace emocije kao u svemu sto mi zene radimo, fali im za stendap drskost, temperament, strast, brzina protoka misli.... Svaki javni nastup se svodi na "dzanje banke" u tome i jeste poenta i zato ne moze svako to i ne treba svako. Ne ide im generalno gledajuci, naravno da ces naci pojedine primere da vajaju, no govorim generalno ima ih manje na toj sceni i postoji razlog tome.
Kao sto ima i losih muskaraca koji su na toj sceni a nisu za to

Recimo ejmi pokusava nesto na foru "muskog" stendapa al ispada ocajna samo, udavi dusu sa svojom vaginom :lol:

Ljudska bića imaju emocije - nebitno da li je u pitanju žena ili muškarac.
Ne mogu da se složim, ali to je i pitanje ukusa. Meni su recimo ovi tipovi koje ste vi okačili bzvz, to je neka američka retorika, formule, određeni način na koji se zasmejava publika. Nekako je usiljeno...Meni to zapravo ništa ne znači, ne živim u Americi, njihovi problemi nisu moji problemi... A sviđa mi se šta ova Sandra (Dinja) radi jer prepoznajem te likove, te žene - ugavnom - kojima se ruga, mentalitet koji ismejava ili analizira... ona je nekako proizvod našeg društva i kulture, i zato je to meni smešno - kapiram šta priča, relevantno je...

Ne pokušavam nikoga da ubedim, samo objašnjavam svoj stav i ukus.
 

Back
Top