Gigatron me razvalio

@jole
Bio si u pravu, stiglo je jutros malo posle 9h.

@Deki1987
I ja mislim da mi se posrecilo sa cenom. Ove kuciste mi je bilo drugi izbor posle K280 od 6K kojeg vise nema. Na web shop-u je cena bila oko 9K, a za gotovinu 8K i kusur, medjutim prodavac mi je rekao da su spustili na 7350 i dostava je bila 350. Da l' su samo hteli da isprazne lager pred NG ili sta vec, nemam pojma, ali ja sam srecna i zadovoljna. Doduse, u pitanju je prva verzija kucista, sa metalik sivim enterijerom i pozadinom, i verovatno ima neke nedostatke u odnosu na "plus" i "advanced" modele, ali je u poredjenju sa kucistem koje mi je bilo prvi izbor avion i to za samo 1300 dinara vise.

Bravo za Duocom. Ovo im je veliki plus kod mene i dobice prednost u odnosu na ostale IT radnje prilikom svake sledece kupovine, cak i ako budu nesto jaci sa cenama. A Gigatron kako radi tako ce i zavrsiti, kao pokojni Tehnomarket i umiruca Tehnomanija.
 
Druze,znaci nzm gde da napisem ovo,u koji ovo pod forum spada bla bla bla.

Narucim ja lepo bubice pre 3 dana. 12/25/2017 (2.590 din imao sam nesto sitno bodova pa sam snizio na 2490)
Prodje 2 dana zovem kazu ovako citiram tacno:"Mozda je bio neki kvar ili nesto pa nisu uspeli stici."
Ja reko ok nmvz sta sad.
Dodje taj dan tj danas 12/28/2017
Dolazi Daily Express ja dajem 2490 plus 250 kolko mi je receno u gigatronu da ce tacno izaci tolko,i da vise od toga izaci nece.
E cvrc tu krece zapetljaj.
Kaze ovaj jos 250...
Ja dajem....
On ode....
Reko u sebi pu ebem ti gigatron i njihovo online,uvek su drali al sad su ga preterali,izaslo me 2990 onda bolje sam uzeo sluske od 3000 i imao dzaba postarinu.
Al bam gledaj sad ovo.
Sluske ne rade,tj leva strana...
Reko ok nazovem ti ja gigatron,znas ono ovo cile mile.
Prvo pitam za postarinu u fazonu brate sta je ovo jel ja duvam nesto ili sam upravo dao coveku 500 za postarinu.
Kazu oni bla bla da provere ono ovo "nazvace" pod znacima navodnika i tako....
Kazem ja i za bubice,navodno ali navodno sam trebao dobiti papir za odustajanje od ugovora kojeg naravno nema,jer to je taj profesionalizam.
Nazovem ti ja opet na istu temu kazu nazvacemo mi vas ili vi to donesite u radnju,ali preporuka je da se posalje.
I sta znaci da opet dam u postarinu pare da oni meni OPET posalju pa da ja opet platim postarinu....

Pre sam stalno kupovao kod njih online ono ovo slusalice,miseve,tastature.Al od sad.Nikad vise....
Gigatron je jedna velika prevara. Kad vam pise na sajtu besplatna dostava za celu Srbiju to znaci samo za Beograd. Platili smo brzu postu do Panceva a dalje moramo sami da prevozimo belu tehniku. Kada sam pozvala u gigatrin oni kazu da imaju dostavu za celu Srbiju a u prodavnici kod arene gde smo kupili robu tvrde da je to ukinuto. Ponovo sam zvala oni proveravali i kazu dostave ima ali naravno u prodavnici ne postuju kupce i mi robu koju smo platili 61000din i platili prevoz moramo da vozimo sami.KATASTROFA USLUGA, LAZ I PREVARA
 
Druze,znaci nzm gde da napisem ovo,u koji ovo pod forum spada bla bla bla.

Narucim ja lepo bubice pre 3 dana. 12/25/2017 (2.590 din imao sam nesto sitno bodova pa sam snizio na 2490)
Prodje 2 dana zovem kazu ovako citiram tacno:"Mozda je bio neki kvar ili nesto pa nisu uspeli stici."
Ja reko ok nmvz sta sad.
Dodje taj dan tj danas 12/28/2017
Dolazi Daily Express ja dajem 2490 plus 250 kolko mi je receno u gigatronu da ce tacno izaci tolko,i da vise od toga izaci nece.
E cvrc tu krece zapetljaj.
Kaze ovaj jos 250...
Ja dajem....
On ode....
Reko u sebi pu ebem ti gigatron i njihovo online,uvek su drali al sad su ga preterali,izaslo me 2990 onda bolje sam uzeo sluske od 3000 i imao dzaba postarinu.
Al bam gledaj sad ovo.
Sluske ne rade,tj leva strana...
Reko ok nazovem ti ja gigatron,znas ono ovo cile mile.
Prvo pitam za postarinu u fazonu brate sta je ovo jel ja duvam nesto ili sam upravo dao coveku 500 za postarinu.
Kazu oni bla bla da provere ono ovo "nazvace" pod znacima navodnika i tako....
Kazem ja i za bubice,navodno ali navodno sam trebao dobiti papir za odustajanje od ugovora kojeg naravno nema,jer to je taj profesionalizam.
Nazovem ti ja opet na istu temu kazu nazvacemo mi vas ili vi to donesite u radnju,ali preporuka je da se posalje.
I sta znaci da opet dam u postarinu pare da oni meni OPET posalju pa da ja opet platim postarinu....

Pre sam stalno kupovao kod njih online ono ovo slusalice,miseve,tastature.Al od sad.Nikad vise....
 
Ljudi ovakooo: ta i ta stolica kosta 14k ja nju kupim dobijem email za uspesnu kupovinu to je bilo u SU mislim dodje ponedeljak oni mene zovu i kazu da je stolica vec prodata xD ghagagaggaga reci ti vi meni jel ja njima mogu nesto sad da ih tuzim ili slicno? A stojalo da je ima na lageru u 2 mesta uzice mislim i srm.mitrovica ! ako neko nesto zna nek mi kaze molim vas !
 
Ljudi ovakooo: ta i ta stolica kosta 14k ja nju kupim dobijem email za uspesnu kupovinu to je bilo u SU mislim dodje ponedeljak oni mene zovu i kazu da je stolica vec prodata xD ghagagaggaga reci ti vi meni jel ja njima mogu nesto sad da ih tuzim ili slicno? A stojalo da je ima na lageru u 2 mesta uzice mislim i srm.mitrovica ! ako neko nesto zna nek mi kaze molim vas !
Teoretski bi prodaja nečega što nemaš moglo proći kao pokušaj pljačke i/ili prevare! Bio bi to zanimljiv i dugotrajan sudski spor koji bi na kraju nekoga stajao dosta para! Imaš li kockarskog duha? Možda zaradiš, možda popushish!
 
Salju postom jer to obrazac ja ispunjavam sta kako i gde i na koji nacin zelim i ja sve ispunio i OK i danas zvrrrr nema stolice xDDD jos mi ponudila skuplju za 1k ja rekao da imam samo 14k ako moze popust javice nit zove nit salje email !
 
Salju postom jer to obrazac ja ispunjavam sta kako i gde i na koji nacin zelim i ja sve ispunio i OK i danas zvrrrr nema stolice xDDD jos mi ponudila skuplju za 1k ja rekao da imam samo 14k ako moze popust javice nit zove nit salje email !
Postoji li u Srbiji nekakvo društvo za zaštitu potrošača? Ovo tvoje može i da prođe kao pokušaj prevare potrošača?
 
Hmmm eo sad su me zvali i rekli da ce ponovo da na lageru bude stolica tog tipa za nedelju dana i ja sam rekao da cu da mi se rezervise ! oni su rekli kao da moze videcemo ! a sto se tice porevare neznam jer neznam kakvi su pravili od njih
Ti se zahebavaš? :zcepanje: Ja dosta toga prodajem preko oglasa, ali, NIKADA mi ne bi palo na pamet da nekome koji naruči i PLATI nešto što je prodano, ponudim nešto slično, ali SKUPLJE! Pre bih mu ponudio nešto slično, ali JEFTINIJE od onoga što je naručio i platio! NIJE kupac kriv što ja nisam na vreme maknuo oglas u trenutku kada je to PRODANO!
 
Mozda je malo kasno ali bi napisao svoje iskustvo sa ovom firmom.

Dugo godina pazarim sve u vezi tehnike kod njih, upravo jer su BILI korektni u svakom smislu te reci.

Relativno skoro uzeo sam jedna gamepad kod kojeg je nakon 2-3 meseca koriscenja otiso r1 taster, dobro, odnesem ja na reklamaciju, znam da nije fizicki ostecen niti ista, prime oni kad kazu mi nakon nedelju dana ce vam stici na mail da vam ne reklamacija odbijena ali ne brinite, za nedelju dana uredjaj jos uvek nije u servisu tako da zanemarite poruku, ja reko haj dobro.

Kako su i rekli stize meni taj mail a nakon jos 2 nedelje stize i drugi gde kazu da je reklamacija odbijena a kao razlog se navodi da je uredjaj fizicki ostecen.

Zovu me iz servisa kazu dobicete poziv kada uredjaj mozete preuzeti, ja cekam i cekam a od poziva ni traga, nakon mesec dana odem ja u prodavnicu a oni ce mi reci da je stigao uredjaj pre 20 dana i da mi je stigao mail, ja na licu mesta proverim kad ono stvarno, stigo ali u spam, haj nema veze, moja greska.

Preuzmem ja sve i donesem kuci, prvo kutija je bila upropastena a nakon toga ja lepo uzmem i otvorim dzojstik, problem je bio jedan mikroprekidac koji ne verujem da ih kosta ni 100 dinara, lepo ja pozovem call centar da ulozim zalbu kad oni meni kao detaljan razlog kazu:
- Reklamacija je odbijena zato sto je uredjaj fizicki ostecen te su srafovi bili izlizani i sumnja se da je uredjaj ranije otvaran, sto nije slucaj naravno.

Daju oni meni mail, ja lepo sastavim poruku, posaljem sve sa slikama u cemu je problem i dokazima da nema 1 ogrebotine na dzojstiku, naravno ubacim i slike racuna, odbijene reklamacije itd...

Evo nakon dosta vremena nema odgovora, nadam se da ovaj odgovor nekom znaci, ja stvarno ne mogu verovati da gube stalne musterije zbog takvih sitnica...
 
Ti se zahebavaš? :zcepanje: Ja dosta toga prodajem preko oglasa, ali, NIKADA mi ne bi palo na pamet da nekome koji naruči i PLATI nešto što je prodano, ponudim nešto slično, ali SKUPLJE! Pre bih mu ponudio nešto slično, ali JEFTINIJE od onoga što je naručio i platio! NIJE kupac kriv što ja nisam na vreme maknuo oglas u trenutku kada je to PRODANO!
I ja sam prodavao na kp i dzojstike i telefone i niko se nije zalio ....i cenu sam prilagodio ,jbg ja ne mogu da poklonim .
 

Back
Top