Gde ima da se kupi...?

e toga je bilo i na sajmu antikviteta, na slaviji, ima to bar jednom ako ne i dvaput mesechno vikendom, tih flashica. je l kralja petra da nije vishnjiceva i tamo ima tih radnjica :) mada ok kralja petra, da ima tu negde bash parfimerija, valjda prave parfeme ! ruchno?

a de imaju neke chizme da se kupe a da ne propushtaju vodu....zhenske chizme, ravne, crne, mozhe antilop, da nisu neke shiljate i nabudzene, najobichnije...41 broj...znam ima toga po gradu treba gledati nego ako neko zna ovako odma : ) to da nece da propuste vodu ako padne kisha a da mogu da idem po snegu...ove su bile kupljene u lole ribara ali ne znam da li to jos postoji ta radnja
eto ko kupi nek mi donese
 
Malo me je blam da pitam... ali mi nista ne pada na pamet (ja sam inace pogubljena kad su u pitanju kupovine...) - gde mogu da se kupe dobro carape i dobri halteri? Trazila sam u prodavnicama donjeg vesa, i cudi me da recimo u Women's Secretu nisam nasla... :(
 
heh upravo zavrsih epilaciju svojim philipsom satinelle super sensitive(jos mi je pri ruci pa procitah pun naziv).imam ga vec dve i po godine i jos je dobar.preporucujem.uz to imas i kit za piling i cetkicu za ciscenje kao i dodatak za smanjivanje bola,mada ja to ne koristim...
 
?:
e toga je bilo i na sajmu antikviteta, na slaviji, ima to bar jednom ako ne i dvaput mesechno vikendom, tih flashica. je l kralja petra da nije vishnjiceva i tamo ima tih radnjica :) mada ok kralja petra, da ima tu negde bash parfimerija, valjda prave parfeme ! ruchno?

a de imaju neke chizme da se kupe a da ne propushtaju vodu....zhenske chizme, ravne, crne, mozhe antilop, da nisu neke shiljate i nabudzene, najobichnije...41 broj...znam ima toga po gradu treba gledati nego ako neko zna ovako odma : ) to da nece da propuste vodu ako padne kisha a da mogu da idem po snegu...ove su bile kupljene u lole ribara ali ne znam da li to jos postoji ta radnja
eto ko kupi nek mi donese
" voćko " imam taman jedne Martinke za tebe, taj broj, crne !!! Može ???
 
Snezna_kraljica:
Malo me je blam da pitam... ali mi nista ne pada na pamet (ja sam inace pogubljena kad su u pitanju kupovine...) - gde mogu da se kupe dobro carape i dobri halteri? Trazila sam u prodavnicama donjeg vesa, i cudi me da recimo u Women's Secretu nisam nasla... :(


iskreno meni je womans secret totalno pedofilski, kao sve je poludechije a namenjeno zenama, dno!

tesko da cesh haltere naci u takvoj radnji, gledaj u radnjama sa uvoznim veshom, koji ne prodaju dechije stavrchice, nego malo ozbiljnije da ih tako nazovem.

prekoputa kst-a u novoj zgradi bila je prodavnica koja je imala victorias secret vesh, probaj tamo. ako postoji josh uvek.
 
[
a de imaju neke chizme da se kupe a da ne propushtaju vodu....zhenske chizme, ravne, crne, mozhe antilop, da nisu neke shiljate i nabudzene, najobichnije...41 broj...znam ima toga po gradu treba gledati nego ako neko zna ovako odma : ) to da nece da propuste vodu ako padne kisha a da mogu da idem po snegu...ove su bile kupljene u lole ribara ali ne znam da li to jos postoji ta radnja
eto ko kupi nek mi donese[/QUOTE]

Ja kupila nekad se zvale "romika", mnooogo su dobre, tople, okruglaste,kupila u Alpini u Merkatoru, bile su 6000, mada imas vec oko 4000 neke modele. Sad su mozda i na sni\enju jer prolazi sezona
 
e znam da kasnim sa info, ali ja sam drugarici kupila haltere i carape u milleniumu, halter u triumph prodavnici, mislim da je na prizemlju, a carape odmah na spratu, imaju izbor koji je perverzija... sad posto je to bilo u decembru, nisam sigurna da cu ti dati pravi info sto se cena tice, ali orijentaciono.. halter 1400, a carape 800... opet naglasavam da nisam sigurna za cenu...
 
quite something:
e znam da kasnim sa info, ali ja sam drugarici kupila haltere i carape u milleniumu, halter u triumph prodavnici, mislim da je na prizemlju, a carape odmah na spratu, imaju izbor koji je perverzija... sad posto je to bilo u decembru, nisam sigurna da cu ti dati pravi info sto se cena tice, ali orijentaciono.. halter 1400, a carape 800... opet naglasavam da nisam sigurna za cenu...

i je l te uspeshno zavela posle
 
Ja bih tako volela da imam pantalone do kolena od teksasa..Trazila sam po gradu,ali uglavnom je ona duzina do pola lista..A ja bih tako volela do kolena
Elem,nadam se da ce te uputiti na pravo msto gde mogu da ih kupim.Hvala.
 
Pantalone do kolena tzv. bermude?
Ovde ih ima na svakom koraku u raznim bojama i dezenima i teksas naravno.
Ne bih znala gde ih ima u Bg ali pojavice se sigurno.
Mada bas i nisu moj favorit za ovo leto. Mozda jedino sasvim uske.
 
Da...da..Ali te uske stvarno nisu lose,mada ukusi su razliciti..Meni je na poslu uzasno toplo leti,jer nemam klimu,a posao je takav da mogu opusteno da se oblacim,pa bi mi te bermude bas legle..i danas mi je vec jako vruce..
 

Back
Top