Izgled glumaca i glumica

Najgluplja faca: Dzim Keri, Ben Aflek, Bred Pit
Najpametnija faca: Dzeremi Ajrons
Najzlokobnija faca: Klaus Kinski
Najbezazlenija faca: Morgan Frimen, Ralf Fajns, Hju Dzekmen
Lezeran: Dzek Nikolson
Napet: Tim Rot, Dzejms Vuds (uvek deluju nervozno, kao da sede na iglama)
 
Najgluplju facu ima David Schwimmer, izgleda kao seljačina sa traktora; najpametniju facu ima Madeleine Stowe; najzlokobniji (a ne najzokobjiju) izgled ima Arnold Schwarzenegger, veoma opasan čovek, bivši guverner Kalifornije, političar koji je pogubio nekoliko ljudi; najbezazleniji izgled definitivno Danny deVito, kao malo dete; ležerno izgleda Juliette Binoche, a napeto izgleda sir Anthony Hopkins... itd. itd.
 
Najgluplja faca: Dzim Keri, Ben Aflek, Bred Pit
Najpametnija faca: Dzeremi Ajrons
Najzlokobnija faca: Klaus Kinski
Najbezazlenija faca: Morgan Frimen, Ralf Fajns, Hju Dzekmen
Lezeran: Dzek Nikolson
Napet: Tim Rot, Dzejms Vuds (uvek deluju nervozno, kao da sede na iglama)

dobra klasifikacija, ubola si ga za Ajronsa, uvek glumi nekog ozbiljnog doktora ili naucnika i za Vudsa koji je sto kazes uvek kao da sedi na iglama.
 
Poslednja izmena:
pa da, Ajrons gospodin covek, a Fajns mica :aha2:

Najgluplja faca: osim dobro nam poznatih komedijasa, Leonardo DiCaprio, Michael C. Hall, Emily Watson
Najpametnija faca: Daniel Day-Lewis, Julianne Moore
Najzlokobnija faca: Neal McDonough, Udo Kier, Willem Dafoe, Glenn Close
Najbezazlenija faca: Keanu Reeves, Audrey Tautou
Lezeran: Colin Firth, Clint Eastwood, David Duchovny
Napet: Colin Farrell, Chris Cooper
 
pa da, Ajrons gospodin covek, a Fajns mica :aha2:

Najgluplja faca: osim dobro nam poznatih komedijasa, Leonardo DiCaprio, Michael C. Hall, Emily Watson
Najpametnija faca: Daniel Day-Lewis, Julianne Moore
Najzlokobnija faca: Neal McDonough, Udo Kier, Willem Dafoe, Glenn Close
Najbezazlenija faca: Keanu Reeves, Audrey Tautou
Lezeran: Colin Firth, Clint Eastwood, David Duchovny
Napet: Colin Farrell, Chris Cooper

Samo Firta prebacis u zlokobne, ovo ostalo je sve ok :D
 
Pametni: Vinona Rajder, Sigurni Viver, Dzeremi Ajrons, Mads Milelsen
Tupavi: Ris Viterspun, Gvinet Paltrou, De Niro, Dzef Denijels
Zlokobni: Dzodi Foster, Vini Dzons, Dzek Nikolson, Eston Kucer, Goran Susljik
Srecni: Robin Vilijams, Dzim Keri, Mila Kunis, Grejs Keli, Odri Hepbrn, Odri Tatu, Alison Lohman
Ležerni: Robert Dauni, Bred Pit, Dzoni Dep, Kristen Stjuart, Holly Hunter, Sarlota Gainsburg
Napeti: Dzejms Vuds, Kristijan Bejl

- - - - - - - - - -

u kojoj ulozi ti deluje zlokobno?

Nisam ga mnogo gledao ali recimo u "Dorijan Grej" i "Girl with the pearl earring"
 
Ko po vama ima nagluplju a ko najpametniju facu? Ko ima najzlokobjiju a ko najbezazleniji izgled, ko izgleda lezerno a ko napeto, itd itd.

Glupe face: Vudi Harelson, Glogovac, Vojin Cetkovic, Zerar Depardije, Misel Pikoli
A sve divni glumci. Meni se bas to dopada, kad neko dusom i talentom i inteligencijom preobrazi glupu facu u nesto divno. Znaci, faca nema veze.

Mrzi me da pisem dalje posto u stvari sve zavisi od ociju i od pogleda, dobri glumci mogu da odigraju i inteligenciju i glupost, a losi glumci uvek glupo deluju, a mozda nisu glupi nego prosto nisu talentovani...

Zlokoban je Alen Delon, a lezeran Belmondo, recimo.

Od zena najpamtnije deluje Glenda Dzekson - jer izgleda strogo i opako - americka verzija bi bila Sigurni, a francuska Zana Moro, a to u stvari veze sa zivotom nema, verovatno je i Katrin Denev pametnica - ne bi mogla da bude tako fenomenalna glumica da nije - ali je zenstvena ii nezna pa to nije prva stvar koja pada u oci...

Milena Dravic moze da bude sta odluci - glupa ko noc ili genije, za tren oka :heart:

Lezeran je Oven Vilson, a mislim da je zesce inteligentan...
 
Glupe face: Vudi Harelson, Glogovac, Vojin Cetkovic, Zerar Depardije, Misel Pikoli
A sve divni glumci. Meni se bas to dopada, kad neko dusom i talentom i inteligencijom preobrazi glupu facu u nesto divno. Znaci, faca nema veze.

Mrzi me da pisem dalje posto u stvari sve zavisi od ociju i od pogleda, dobri glumci mogu da odigraju i inteligenciju i glupost, a losi glumci uvek glupo deluju, a mozda nisu glupi nego prosto nisu talentovani...

Zlokoban je Alen Delon, a lezeran Belmondo, recimo.

Od zena najpamtnije deluje Glenda Dzekson - jer izgleda strogo i opako - americka verzija bi bila Sigurni, a francuska Zana Moro, a to u stvari veze sa zivotom nema, verovatno je i Katrin Denev pametnica - ne bi mogla da bude tako fenomenalna glumica da nije - ali je zenstvena ii nezna pa to nije prva stvar koja pada u oci...

Milena Dravic moze da bude sta odluci - glupa ko noc ili genije, za tren oka :heart:

Lezeran je Oven Vilson, a mislim da je zesce inteligentan...

Au Vudi Harleson, osecao sam da sam nesto propustio. Za Sigurni se slazemo.
 

Back
Top