UFO & Politika - Da li verujete ?

Da li verujete u posete UFO planeti Zemlji ?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Prvo - koliko profesionalnih astronoma ima teleskop uperen u Mesec?
Možda nijedan?

Drugo - otkuda ti znaš da niko od njih nikada nije video NLO?

Treće - orbita i površina Meseca nisu isto.

Četvrto - letenje po orbiti oko Zemlje i let od površine Zemlje ka Svemiru, takodje nisu isto.

Peto - niko ne "čuči" na Mesecu, nego obavlja poslove koje zahteva onaj ko je tamošnje baze i postavio.

Šesto - niko nas ne "posećuje", oni su došli pre skoro 5.800 godina da žive u ovom zvezdanom sistemu.
Letove prave zbog sopstvenih potreba (prevoza ljudstva i materijala), a ne da bi ih neko slikao tokom te vožnje.

Covece da li si ti realan? Ili samo trolujes?
Pa znas li ti koliko hiljada teleskopa je upereno u mesec svaki dan sirom planete? Cak i oni najobicniji amaterski mogu da gledaju detalje na povrsini meseca.. Kako to da niko od njih nije video nikakva kretanja/letelice/baze?

Necu ni da pitam odakle ti ta informacija da su bas pre 5800 godina dosli i zasto pobogu kad je ovaj nas siroti zvezdani sistem potpuno jadan i bedan...
 
Covece da li si ti realan? Ili samo trolujes?
Pa znas li ti koliko hiljada teleskopa je upereno u mesec svaki dan sirom planete? Cak i oni najobicniji amaterski mogu da gledaju detalje na povrsini meseca.. Kako to da niko od njih nije video nikakva kretanja/letelice/baze?

Necu ni da pitam odakle ti ta informacija da su bas pre 5800 godina dosli i zasto pobogu kad je ovaj nas siroti zvezdani sistem potpuno jadan i bedan...




Koliko hiljada teleskopa je upereno u Mesec "svaki dan širom planete" i kolika je moć rezolucije amaterskih teleskopa?
Da li si ti ikada gledao kroz teleskop "ceo dan", u Mesec?
 
Poslednja izmena:
Zive i dolaze iz paralelne univerzume, ovde u ovaj smo samo mi, nemoguce da nas dosad nije kontaktirala i posetila neka napredna civilizacija u ovom beskraju...

Dolaze talno iz drugog univezuma iz onih naprednih, sta rade ne znam ali opet to su ljudi za sad tako da mi i ne znamo da su vanzemaljci...Za sad su kao mi da su neki drugi koji ne izgledaju kao ljudi neka druga vrsta znali bi smo...
 
Dolaze talno iz drugog univezuma iz onih naprednih, sta rade ne znam ali opet to su ljudi za sad tako da mi i ne znamo da su vanzemaljci..
какав паралелни универзум?? - ала су теби испрали мозак..!! имали један доказ о паралелног универзума? (сем да није проистекао из математике или из холивуда?!!)
 
Paralelni Univerzumi ne postoje.
Ili, bolje rečeno - nema nikakvih dokaza da postoje, pa se njihovo postojanje ne može uzimati kao činjenica.

Isto tako - niko nije u stanju da "skokne" svemirskim brodom tipa "letećeg tanjira" i da se ubrzo vrati u svoj zvezdani sistem.
Ta putovanja traju mnogo godina - i nije moguće poneti potrebne zalihe za život, na tako malom uredjaju.
Došljaci mogu biti samo iz susednih zvezdanih sistema.

E, onda treba pogledati - ima li kakvih pominjanja susednih zvezdanih sistema u istoriji?
Izgleda da ima - i da je to sistem Sirijus.
 
Za vanzemaljce ima isto dokaza koliko i za paralelni univerzumi tako da su moje teorije isto jednako moguce kao i vase...

Za putovanje si u pravu, treba mnogo vremena pa iz toga mozemo da zakljucimo da je lakse napraviti procep iz nekog paralelnog univerzuma gde je civilizacija mnogo vise napredovala od ove nase i doci u ovaj...Zato je veca verovatnoca da dolaze iz paralelnih nego iz ovaj....
 
Za vanzemaljce ima isto dokaza koliko i za paralelni univerzumi tako da su moje teorije isto jednako moguce kao i vase...

Za putovanje si u pravu, treba mnogo vremena pa iz toga mozemo da zakljucimo da je lakse napraviti procep iz nekog paralelnog univerzuma gde je civilizacija mnogo vise napredovala od ove nase i doci u ovaj...Zato je veca verovatnoca da dolaze iz paralelnih nego iz ovaj....



Za vanzemaljce ima itekako dokaza - a najbolji smo MI.
Upravo je mešanje sa njima proizvelo nekoliko rasa i najveću varijabilnost u živom svetu.
Nigde nema toliko različitih jedinki (po visini, izgledu, boji kože, gradji tela, težini,...) - kao kod ljudi, a nigde manje raznolikosti u genima (bar tako kažu naučnici).
Da ne govorim o čuvenim "mutacijama" (ravna stopala, višak zuba i mlečni zubi, rascepljena usna, albino "boja", odsustvo malja, plovne kožice izmedju prstiju - češće spojeni prsti, ...), a koje su, u stvari - samo ispoljavanje njihovih osobina.

A imaš i istorijske zapise o Bogovima...
 
interesantan video.. zapravo potvrdjuje postojanje neke naprednije rase (izvan zemlje).. Ovaj Erik fon Deniken lepo objasnjava sve.. samo jedna stvar sto me nervira je sto se danas dosta ovih vanzemaljaca zloupotrebljava u cilju manipulacije ljudima
Erik fon Deniken je palio i žario i u našoj školi među svim sedmacima i osmacima... :lol:

Nego ima li šta novo na polju nauke od ove J.K. Rowling?
 
interesantan video.. zapravo potvrdjuje postojanje neke naprednije rase (izvan zemlje).. Ovaj Erik fon Deniken lepo objasnjava sve.. samo jedna stvar sto me nervira je sto se danas dosta ovih vanzemaljaca zloupotrebljava u cilju manipulacije ljudima



U stvari, sve ono što Deniken i drugi autori iznose - potvrdjuje postojanje civilizacije na Zemlji, koja je postojala hiljadama godina pre ove, kao i znanja ravna današnjim i veća od današnjih.
Postavlja se pitanje - ko je darovalac te civilizacije?
Odgovor se nalazi tamo, gde jedino i može biti - u pisanim dokumentima iz tih davnih vremena.
A pisani dokumenti pominju Bogove kao donosioce tehnoloških znanja.

Bogove, koji su došli sa Sirijusa (za cepače dlaka - iz zvezdanog sistema Sirijus).
Što se vidi iz tih drevnih dokumenata, jer su sve njihove ceremonije bile povezane sa Sirijusom i njegovim ciklusima.
A kao što može da se vidi u jednoj od susednih tema - i mitovi nekih naroda (poput Dogona), pominju njihov dolazak sa Sirijusa.
Ono što je bitno, Dogoni pominju da su oni amfibije (vodozemci) - što se retko gde može naći u drevnim dokumentima.
Kod nekih drugih naroda se može naći na reljefima i crtežima i izgled ovih bića, ali je to izgled njihovih zaštitnih odela - a ne njih samih.
To su tzv "Sivi" - u stvari, velike oči su samo okviri za gledanje na zaštitnoj opremi, jer je njima smetala direktna svetlost Sunca, a možda im ni atmosfera nije odgovarala u potpunosti.
 
Ne samo kod Dogona vec i u drevnoj vincanskoj civilizaciji recimo postojao je kult simbola ribe , pa zatim i u hriscanstvu imamo simbol ribe.

Inace sto se tice tih "sivih" vanzemaljaca cuo sam od nekih izvora da su oni zapravo samo neka vrsta bionickih sondi, odnosno dronova, radilica i da sluze samo za obavljanje odredjenih zadataka (kao recimo sto su otmice ljudi), da ne osecaju nikakve emocije i razmnozavaju se nekom vrstom kloniranja (bolje reci proizvode se), a da zapravo ozgloglaseni reptili su ustvari glavni tu i njihovi poslodavci.
 
Ne samo kod Dogona vec i u drevnoj vincanskoj civilizaciji recimo postojao je kult simbola ribe , pa zatim i u hriscanstvu imamo simbol ribe.

Inace sto se tice tih "sivih" vanzemaljaca cuo sam od nekih izvora da su oni zapravo samo neka vrsta bionickih sondi, odnosno dronova, radilica i da sluze samo za obavljanje odredjenih zadataka (kao recimo sto su otmice ljudi), da ne osecaju nikakve emocije i razmnozavaju se nekom vrstom kloniranja (bolje reci proizvode se), a da zapravo ozgloglaseni reptili su ustvari glavni tu i njihovi poslodavci.



Što se tiče riba...
To može da se odnosi i na vreme kada su predmeti napravljeni, odnosno - Zodijačku eru.
Npr. za vreme zodijačke ere Bika (kada su Bogovi i došli) - prikazivani su sa rogovima Bika.
Sveta Krava, Sveti Bikovi,...
Za vreme zodijačke ere Ovna (naredna ) - Bogovi su prikazivani sa rogovima Ovna ( a i "jagnje od Pashe" kaže kada se to zbivalo).
Aleksandar Veliki (koji je Deifikovan) je prikazivan sa rogovima ovna.
Sfinge u Karnaku...
Onda stiže vreme Isusa i Zodijačka era Riba.
I onda kreću simboli ribe...

Ti "sivi" su samo oni u odelima.
A moguće je, kao što su Zemljani imali (i imaju) majmune kao jako slične u životinjskom svetu - da i oni imaju životinjsku vrstu poprilično inteligentnu, a koja pripada klasi gmizavaca (reptila).
I koja može da se koristi u odredjene svrhe...
Oni sami nisu reptiloidi, više su "mačkasti", sa rascepljenom usnom.
 

Back
Top