Seselj i Hag

Poruka
21.521
Svako ko je iole pratio Seseljevo delovanje sto u Hagu sto ovako jasno mu je da je Seselj opterecen sa tim da bude upamcen u istoriji kao junak i veliki borac za srpstvo .. on je iskreno zeleo da ga ubiju u Hagu kao Milosevica da bi dobio na znacaju ... ovi u Hagu su to skontali i namerno mu udarili kontru - OSLOBODILI GA ... jer to je najveci udarac za njega .. on bi se radovao da je dobio 40 godina a najsrecniji bi bio da su ga ubili da je poginuo braneci srpsku stvar u kazamatu .. jer to je Seselj .
 
Svako ko je iole pratio Seseljevo delovanje sto u Hagu sto ovako jasno mu je da je Seselj opterecen sa tim da bude upamcen u istoriji kao junak i veliki borac za srpstvo .. on je iskreno zeleo da ga ubiju u Hagu kao Milosevica da bi dobio na znacaju ... ovi u Hagu su to skontali i namerno mu udarili kontru - OSLOBODILI GA ... jer to je najveci udarac za njega .. on bi se radovao da je dobio 40 godina a najsrecniji bi bio da su ga ubili da je poginuo braneci srpsku stvar u kazamatu .. jer to je Seselj .

Е баш су га заебали!
Оно све његово љигаво понашање пре Хага људи опраштају због чврстог става у Хагу.
 
Вјекослав се са Хагом нагодио.. Ја чувам унучиће и титрам yaya Вучићу.. и нећу да серуцкам о Ватикану, светски владарима.
 
Pogleda sudiju u oci i kaze "Kome bre da ustanem?? Vi ste belosvetski olos, a ja sam cetnicki vojvoda!" Kralj :D

"Moji pravni savetnici nisu moji branioci i zato ne moraju da ispunjavaju pravilničke uslove koji su predviđeni za branioce. Oni samo moraju da ispune one uslove koje im ja propišem, a vi samo dalje ometajte pripremu moje odbrane, pa ćete na kraju morati da pojedete sva govna koja ste israli.

Jebaću vam majku svima, počevši od Hansa Holcijusa pa nadalje, uključujući i onu bitangu Tjarda van der Spula."
 
Zna se koga Haag pušta napolje.Verne sardnike,koji su tokom rata radili ono što im imperija kaže.Tako su oslobođeni Orić,Haradinaj,Gotovina,Markač.Šešelj,Franko i Jovica.Osim Jovice,nigde Srbina,ali taj je crveni srbin,pa se ne može ni ubrojati u Srbina.
 
Šeki je u Hagu bio legenda nad legendama za sva vremena.
To će ostati da se pamti za sva vremena.

Njegovi snimci iz Haga na youtube imaju po nekoliko stotina hiljada a neki cak i po nekoliko miliona pregleda .. On jeste izdominirao tamo nema tu sta ali Hag mu je udario kontru i namerno ga oslobodio jer zna da bi to Seselja najvise zabolelo .. Naravno on to nece nikad priznati u javnosti ali ja verujem da je zaista prizeljkivao dozivotnu da moze i smrtna kazna da casno pogine da ostane upamcen u istoriji .. On se ceo zivot vodi tom logikom ..
 

Back
Top