Rusi ih "uništili" od kada su zatvorili granice

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.422
Rusi ih "uništili" od kada su zatvorili granice

Kijev -- Ukrajina je izgubila 15 milijardi dolara otkako je Rusija zatvorila svoje granice za potrošačku robu iz Ukrajine.

1517092205a2038878f3ea233721141_w640.jpg


To je izjavio ukrajinski ministar za ekonomski razvoj i trgovinu Stepan Kubiv.

To je, kako navodi Raša tudej, skoro petina bruto domaćeg proizvoda te države.

Aktuelni BDP Ukrajine je 93 milijarde dolara, dok je pre Majdanske revolucije krajem 2013. godine iznosio 183 milijarde dolara.

U proteklih 27 godina Ukrajina je, prema rečima Kubiva, izgubila industrijski i naučni potencijal, i sada ima samo zastarelu proizvodnu opremu.

U 2016. godini, zona slobodne trgovine između Ukrajine i Rusije prestala je da funkcioniše u okviru trgovinskog bloka Zajednice nezavisnih država, a osim toga, dve države su uzajamno uvele embargo na uvoz pojedinih potrošačkih proizvoda.

U ovom trenutku, Kijev ima slobodnotrgovinsku zonu sa Evropskom unijom, pri čemu je ukrajinski izvoz u Uniju porastao za samo tri odsto prošle godine.

Tokom istom perioda, izvoz u Rusiju je pao za 25,6 odsto, u odnosu na godinu 2015. godinu.

http://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2017&mm=11&dd=30&nav_id=1331148

Ma nemoguce, pa Zapad vam je obecao da cete procvetati ako se okrenete ka njima, nesto bas ne ide po planu.

Cisto da domaci evrotalibani-tupani shvate da Amerika i EU ne daju nikome nista VEC OTIMAJU . Ko se njima prikljuci taj je osudjen na propast.

Tako i Ukrajina - nisu im dali nista vec su im i oteli malo ono sirotinje sto su imali . Zato su propali nacisto.
 
Poslednja izmena:
Uh, baš je do yaya što su Rusi uspeli da iz svoje orbite ispuste dominantno pravoslavni narod s kojim su bili u istoj državi poslednjih 300 godina, pa još i da ga ekonomski obogalje, a usput unište i njegov najrazvijeniji deo na istoku, gde (gle čuda!!) žive baš etnički Rusi!
Sjajan uspeh!
Idemooooo!


Nisu to Rusi hteli vec Ukrofasisti

E sad nek se cesu sa Amerikom gde ih ne svrbi i nek glodju koske

Koga EU brani a Amerika hrani taj je propao nacisto!

Gde Amerika dodje tu vise nema srece vec vladaju beda, korupcija i propast!

Ukraina, Balkan, Irak, Libija - to be continued

Matematika je egzaktna nauka sto znaci da ne mozes da spinujes koliki god NATO bot bio

10 je vece od 5 uvek bilo i bice

5 je manje od 10 uvek bilo i bice

A sa Rusijom dok su bili Ukrajinci su imali 2-3 puta vece plate i penzije i BDP nego danas!

Cinjenica!
 
Poslednja izmena:
Nisu to Rusi hteli vec Ukrofasisti

E sad nek se cesu sa Amerikom gde ih ne svrbi i nek glodju koske

Koga EU brani a Amerika hrani taj je propao nacisto!

Gde Amerika dodje tu vise nema srece vec vladaju beda, korupcija i propast!

Ukraina, Balkan, Irak, Libija - to be continued

Matematika je egzaktna nauka sto znaci da ne mozes da spijunes koliki god NATO bot bio

10 je vece od 5 uvek bilo i bice

5 je manje od 10 uvek bilo i bice

A sa Rusijom dok su bili Ukrajinci su imali 2-3 puta vece plate i penzije i BDP nego danas!

Cinjenica!

Све тачно!!! :ok::ok::ok:
 
Što već drugi put u poslednjih 10 godina izglasaše odlazak od Rusa?
Činjenica!

pa gde je taj prosperitet koji nosi priblizavanje EU i Americi za *******ose? :lol:

Nema ga

Nekad su izvozili 80% svega sto proizvedu na trziste Rusiej sad ne izvoze skoro nista jer su prakticki usli u rat sa Rusima

A tu robu koju proizvode nije hteo da im kupi niko iz EU i Amerike

Cak su ih naterali da uvoze za celicane koks iz amerike po cenama 5-10 puta vecim od onog proizvedenog u Donbasu i Rusiji :lol:

Uskoro ce uzrecica u svetu biti "Propao kao Ukrajina pod Amerikom i NATO" :lol:
 
Rusi ih "uništili" od kada su zatvorili granice

Kijev -- Ukrajina je izgubila 15 milijardi dolara otkako je Rusija zatvorila svoje granice za potrošačku robu iz Ukrajine.

1517092205a2038878f3ea233721141_w640.jpg


To je izjavio ukrajinski ministar za ekonomski razvoj i trgovinu Stepan Kubiv.

To je, kako navodi Raša tudej, skoro petina bruto domaćeg proizvoda te države.

Aktuelni BDP Ukrajine je 93 milijarde dolara, dok je pre Majdanske revolucije krajem 2013. godine iznosio 183 milijarde dolara.

U proteklih 27 godina Ukrajina je, prema rečima Kubiva, izgubila industrijski i naučni potencijal, i sada ima samo zastarelu proizvodnu opremu.

U 2016. godini, zona slobodne trgovine između Ukrajine i Rusije prestala je da funkcioniše u okviru trgovinskog bloka Zajednice nezavisnih država, a osim toga, dve države su uzajamno uvele embargo na uvoz pojedinih potrošačkih proizvoda.

U ovom trenutku, Kijev ima slobodnotrgovinsku zonu sa Evropskom unijom, pri čemu je ukrajinski izvoz u Uniju porastao za samo tri odsto prošle godine.

Tokom istom perioda, izvoz u Rusiju je pao za 25,6 odsto, u odnosu na godinu 2015. godinu.

http://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2017&mm=11&dd=30&nav_id=1331148

Ma nemoguce, pa Zapad vam je obecao da cete procvetati ako se okrenete ka njima, nesto bas ne ide po planu.

Cisto da domaci evrotalibani-tupani shvate da Amerika i EU ne daju nikome nista VEC OTIMAJU . Ko se njima prikljuci taj je osudjen na propast.

Tako i Ukrajina - nisu im dali nista vec su im i oteli malo ono sirotinje sto su imali . Zato su propali nacisto.

U pa super su prosli. Otkad smo mi saveznici Rusije nama je pao deset puta BDP.
 
Rusi ih "uništili" od kada su zatvorili granice

Kijev -- Ukrajina je izgubila 15 milijardi dolara otkako je Rusija zatvorila svoje granice za potrošačku robu iz Ukrajine.

1517092205a2038878f3ea233721141_w640.jpg


To je izjavio ukrajinski ministar za ekonomski razvoj i trgovinu Stepan Kubiv.

To je, kako navodi Raša tudej, skoro petina bruto domaćeg proizvoda te države.

Aktuelni BDP Ukrajine je 93 milijarde dolara, dok je pre Majdanske revolucije krajem 2013. godine iznosio 183 milijarde dolara.

U proteklih 27 godina Ukrajina je, prema rečima Kubiva, izgubila industrijski i naučni potencijal, i sada ima samo zastarelu proizvodnu opremu.

U 2016. godini, zona slobodne trgovine između Ukrajine i Rusije prestala je da funkcioniše u okviru trgovinskog bloka Zajednice nezavisnih država, a osim toga, dve države su uzajamno uvele embargo na uvoz pojedinih potrošačkih proizvoda.

U ovom trenutku, Kijev ima slobodnotrgovinsku zonu sa Evropskom unijom, pri čemu je ukrajinski izvoz u Uniju porastao za samo tri odsto prošle godine.

Tokom istom perioda, izvoz u Rusiju je pao za 25,6 odsto, u odnosu na godinu 2015. godinu.

или је речено има и други део интервјуа.. треба погледати оба видеа
 
da znam zato ja moj kapital tj barem veci deo njega cuvam u kriptovalutama

Nisam lud da drzim u bankama , gde me ppljackaju i gde mi se vrednost kapitala smanjuje konstantno

Koliko sutra, kad vise ne budemo mogli dalje da se zaduzujemo ima opet politicari da pokradu deviznu stednju ko onomad . Jer im se tako moze plus narod je glup i zaboravlja lako.
 
Da je Rusija imala vece investicije u Ukrajini nebi oni nikad pomislili na EU ... ajde da se ne lazemo. Ovako ostavio ih Amer i Rus da se muce , da se jednostavno samouniste.

- - - - - - - - - -

da znam zato ja moj kapital tj barem veci deo njega cuvam u kriptovalutama

Nisam lud da drzim u bankama , gde me ppljackaju i gde mi se vrednost kapitala smanjuje konstantno

Koliko sutra, kad vise ne budemo mogli dalje da se zaduzujemo ima opet politicari da pokradu deviznu stednju ko onomad . Jer im se tako moze plus narod je glup i zaboravlja lako.

GHa ha ha ... bas ti je pametan potez kriptovaluta ,,, neka videces vremenom :hahaha:

Nista nije sigurno , aloooooo 21 vek!
 
Шта је овде вест? Да ће КГБ забранити тржишну размену између Русије и Украјине? Да ће то бити болно за обе стране?

Када је Украјина била на 180 милијарди, Русија је била на 2,3 трилиона. Данас је Украјина на 90 милијарди, а Русија на 1,2 трилиона.

Тихоглу, открио си топлу воду. По ко зна који пут.

- - - - - - - - - -

Da je Rusija imala vece investicije u Ukrajini nebi oni nikad pomislili na EU ... ajde da se ne lazemo. Ovako ostavio ih Amer i Rus da se muce , da se jednostavno samouniste.

- - - - - - - - - -



GHa ha ha ... bas ti je pametan potez kriptovaluta ,,, neka videces vremenom :hahaha:

Nista nije sigurno , aloooooo 21 vek!

Ово је бронзано доба криптовалута. Ако је биткоин долар, тек нам предстоји појава швајцарског франка и евра. У праву је Тихомир. As fkd up as it seems.
 
ovde je vest da je Ukrajina propala kao niko na svetu od kako se okrenula EU i Americi a napustila savez sa Rusijom

I tek ih ceka siromastvo i beda, jer EU/Amerika odbijaju da kupuju njihove proizvode, pozajmljuju im novac uz abnormalne kamate, plus 2019 gube mogucnost da naplacuju tranzitne takste na ruski gas koji se distribuira za evropske drzave jer taj gasovod prestaje da postoji tj Rusija ga gasi.

Koga EU brani, a Amerika hrani - taj je propao nacisto!
 
da znam zato ja moj kapital tj barem veci deo njega cuvam u kriptovalutama

Nisam lud da drzim u bankama , gde me ppljackaju i gde mi se vrednost kapitala smanjuje konstantno

Koliko sutra, kad vise ne budemo mogli dalje da se zaduzujemo ima opet politicari da pokradu deviznu stednju ko onomad . Jer im se tako moze plus narod je glup i zaboravlja lako.

Ko te pita za kriptovlute sad na ovoj temi? Ti pobrka samo su ti pare u ocima.
Sigurno vec ipak sumnjas u bitkoine cim si toliko opsednut.
 
ovde je vest da je Ukrajina propala kao niko na svetu od kako se okrenula EU i Americi a napustila savez sa Rusijom

I tek ih ceka siromastvo i beda, jer EU/Amerika odbijaju da kupuju njihove proizvode, pozajmljuju im novac uz abnormalne kamate, plus 2019 gube mogucnost da naplacuju tranzitne takste na ruski gas koji se distribuira za evropske drzave jer taj gasovod prestaje da postoji tj Rusija ga gasi.

Koga EU brani, a Amerika hrani - taj je propao nacisto!

Преполовио им се БДП. Исто као руски.

Значи, да комшији цркне крава таман и ја проп'о. Лепо, лепо, и надасве логично.
 
Ако тема скрене на криптовалуте имаћемо здрав основ за дискусију.

Оригинална тема је поприлично дебилна.

Ipak ima 2 teme o tome, a da je zdrava osnova nije, jer bitkoin nije dolar i daleko da jeste.

P.S. Tema nije debilna jer to sto rade u Ukrajini ne valja.
 
Cak su ih naterali da uvoze za celicane koks iz amerike po cenama 5-10 puta vecim od onog proizvedenog u Donbasu i Rusiji :lol:

Uskoro ce uzrecica u svetu biti "Propao kao Ukrajina pod Amerikom i NATO" :lol:

Hnjo, hnjo, hnjooooo, al su ih zayebali.
Nemci u neverici, a Amerika se trese od šoka što su slovenski pravoslavni VelikoRusi syebali slovenske pravoslavne MaloRuse...
I što su urnisali dve najnaprednije provincije.
Kakva genijalna pobeda!
Klasična Tihijevska!
 
Ipak ima 2 teme o tome, a da je zdrava osnova nije, jer bitkoin nije dolar i daleko da jeste.

P.S. Tema nije debilna jer to sto rade u Ukrajini ne valja.

Опростићеш, али не бих да ти објашњавам механизам понуде и потражње. Видео сам те пре пар месеци на теми Левица и Десница, и то ми је доста.

Него, где су теме о криптовалутама?
 
Evo niz ruskih poraza u Ukrajini.

Poraz br.1: Ukrajina van ruske orbite
Poraz br.2: Ukrajinsko stanovništvo antagonizovano naspram Rusa
Poraz br.3. Rat se uopšte i vodi u Ukrajini
Poraz br.4. Rat se vodi u ruskim provincijama Ukrajine (ne, ne vodi se u unijatskim Lvovu i Žitomiru)
Poraz br.5: Neprijateljska zemlja na 400km od Moskve, umesto ruska granica na Karpatima
Poraz br.6: Umesto da benefite imaju obe zemlje od transporta gasa, benefit ide islamskoj Turskoj


Hnjo, hnjo, hnjoooooo. Kako su ih samo zayebali...
Do yaya!
 

Back
Top