Kriptovalute

Kad krene novi bul market BTC ide preko 100 hiljada minimalno i altovi ce sigurno presisati cijene iz 2017
Danas je mnogo lakse investirati u kripto nego pre 2-3 godine,pre nije bilo solidne mjenjacnice a danas ih ima stotine legalnih i registrovanih,broj ATM bitcoin bankomata sirom svjeta gde se moze kupiti i prodati bitcoin se udvostrucio u odnosu na 2017
Ja kad sam pre 2-3 godine hteo da kupim nesto kripata nigde nisam iz BIH mogao kupiti naprimer danas sasvim legalna mjenjacnica radi za BIH firma Digital Assets Management d.o.o. iz Banjaluke je otvorila kripto mjenjacnicu i sad je lako kupiti i prodati iz BIH

https://bcx.ba/

U Srbiji vidim da ima mjenjacnica https://ecd.rs/ koja ima i mrezu od 10 ATM bitcoin bankomata u Srbiji

Kripto industrija je u ogromnom porastu zato mislim da ce sledeci bul market presisati dobro cijene iz 2017
 
Oslanjaš se da ćeš preprodati Većoj Budali

Ali zapitaj se, da li je to stvarno garantovano. Onaj što je kupio na $21,000 mislio je isto, zvao se Tixi.

:lol:

- - - - - - - - - -

Da, Šif je genij.

Ja ga naime smatram ekonomistom broj 2 u svetu.

"Koliko god satošija imaš, i dalje nemaš ništa" je jedan od njegovih citata.

:lol:

- - - - - - - - - -

Da, šif pravi loše prognoze, jer mu nedostaju neka znanja. Zato ga nazivam broj 2 a ne broj 1 ekonomistkinjom.

Međutim to je i dalje glava vs. dupe u poređenju sa bilo kojim pro-bitkoin ekonomistom. Od njih je udaljen 7.5 milijardi mesta.

:lol:
 
Kad krene novi bul market BTC ide preko 100 hiljada minimalno i altovi ce sigurno presisati cijene iz 2017
Danas je mnogo lakse investirati u kripto nego pre 2-3 godine,pre nije bilo solidne mjenjacnice a danas ih ima stotine legalnih i registrovanih,broj ATM bitcoin bankomata sirom svjeta gde se moze kupiti i prodati bitcoin se udvostrucio u odnosu na 2017
Ja kad sam pre 2-3 godine hteo da kupim nesto kripata nigde nisam iz BIH mogao kupiti naprimer danas sasvim legalna mjenjacnica radi za BIH firma Digital Assets Management d.o.o. iz Banjaluke je otvorila kripto mjenjacnicu i sad je lako kupiti i prodati iz BIH

https://bcx.ba/

U Srbiji vidim da ima mjenjacnica https://ecd.rs/ koja ima i mrezu od 10 ATM bitcoin bankomata u Srbiji

Kripto industrija je u ogromnom porastu zato mislim da ce sledeci bul market presisati dobro cijene iz 2017

Pa sta se promenilo kod bitkoina, u odnosu na pre dve godine ili 4 godine

Da cena ode na 100k

Jel promenjena tehnologija, logaritmi, jel podignut neki svemirski istrazivacki centar koji ima vrednost?

Ili samo kazemo da ce cena idi gore i dole i ona ide jer tako zelite?

- - - - - - - - - -

Jaguare, tema je postala zanimljiva, slatko sam se ismejao
 
U jednom momentu 21,000 a u sledećem pad 71%

Next stop: 00.00 rubalja

Ovo su minimalne cene BTC-a tokom godina, samo je 2015 bio pad:
  • 2012 – $4
  • 2013 – $65
  • 2014 – $200
  • 2015 – $185
  • 2016 – $365
  • 2017 – $780
  • 2018 – $3200
Možda će i 2019-ta doneti neki novi minimum, ali bih voleo da sačuvaš ovu poruku i javiš se 1.1.2021 da se podsetimo.
 
Da, ali ključni Uspon i Pad je bio pre 16 meseci

Tad je eksplodiralo na 20000, i odmah palo i neće više biti 20000 nikad
Zašto ključni, po čemu je to baš ključni trenutak? Bio je veliki balon i 2011 i 2013, a ja očekujem i sledeći, možda na leto 2020 ili (verovatnije) 2021.

Gledaš šta se događa u proteklih godinu dana, koliko velikih igrača je iskoristilo ovaj bear market - TD Ameritrade, NYSE (ICE), Fidelity... kada su u pitanju pare glupo je nastupati navijački i tvrdoglavo držati stranu, poenta je zaraditi novac.
 
Pa 2017/18 je bila posebna, i neuporediva s ranijim oscilacijama.

TD Ameritrade je brokersko preduzeće
NYSE je berza
Fidelity je fond

Nisi ti to dobro proučio, shvatanje ti je u formi Salate i dalje
 
Oni otvaraju vrata za druge, pogledaj i napredak RippleNeta, ulazak kripto firmi u legalne tokove, mnogo toga se događa u tišini. Ako smatraš da je sve to glupost ok, niko te ne tera da ubacuješ pare u to, tvoja stvar.
 
Oni otvaraju vrata za druge, pogledaj i napredak RippleNeta, ulazak kripto firmi u legalne tokove, mnogo toga se događa u tišini. Ako smatraš da je sve to glupost ok, niko te ne tera da ubacuješ pare u to, tvoja stvar.
Velike tekh frime zele internet valutu i nesto ce postojati, makar da se zadovolji njihova potreba, ako ne vise od toga.
Medjutim, nece moci da izbegnu stalne oscilacije vrednosti prema fiat valutama i to ce biti stalni kamen spoticanja.
 
Dok Džeg, Saliva i Motociklista predviđaju propast, neki manje pesimistični ljudi zgrću bogatstvo. Od čuvene 2017. ja se sećam dva ili tri velika skoka BCH, a XRP i BTC su po jednom duplirali vrednost. Pa vi računajte.
 
Dok Džeg, Saliva i Motociklista predviđaju propast, neki manje pesimistični ljudi zgrću bogatstvo. Od čuvene 2017. ja se sećam dva ili tri velika skoka BCH, a XRP i BTC su po jednom duplirali vrednost. Pa vi računajte.
Evo da izračunam

Imao si 100,000 rubalja 2017 a sad 9000

To je oko 0 euro centi neto vrednosti
 

Back
Top