Ljudi Kosovo je jos nase - DOKAZ

Poruka
4.292
Celnici zapada stalno pritiskaju Srbiju da NE BLOKIRA Kosovo za clanstvo u UN!!! Kosovski politicari izjavljuju da se ocekuje da Srbija ne BLOKIRA Kosovo u UN itd.

A cekaj zasto se to uopste i pita Srbija ako je Kosovo nezavisna drzava kao sto kazu ovi sa zapada i prozapadni mediji i prozapadni politicari tipa Jankovic, Cedomir Jovanovic i ostali petokolonasi??? Zasto se ne trazi od Rusije da ne blokira kosovo u clanstvo u UN???

PA ZATO STO JE Kosovo jos uvek deo SRBIJE po medjunarodnom zakonu!!!

Dakle ovi ako dozvole Kosovu stolicu kakva god ona bila sa fusnotom sa pahuljkicom, sa zvezdicom kako god to izveli da prevare i obmanu narod TO CE FAKTICKI I DE JURE I DE FAKTO znaciti priznanje Kosova i tek onda je Kosovo priznato i izgubljeno za sva vremena jer smo ga se sdami odrekli !!!!!!!!!!!!

To i zele ovi sto su na vlast jer su debelo ucenjeni od zapada i obecali su to njima ali mi moramo svi ustati milionski i spreciti vlast da dozvoli stolicu kakva god ona bila Kosovu u ujedinjenim nacijama.
 
Zemlja je onoga ciji vojnik njome marsira. Oduvek bilo i bice.
Nasi vojnici nisu na kosovu, tako da....
Nasi obavestajci, bivsi i sadasnji, su svi na crnom spisku, i bice uhapseni cim stupe na teritoriju Kosova.

Tako da, batali te bajke.....

Nadaj se samo ti petokolonasu ali da je tako sto onda traze da ih ne blokiramo? I ti to znas nego si placeni bot da propagiras zapad i da se boris za njihove interese.Sram te bilo prodana duso, izdajniku. Ti si nagora vrsta ljudi koja hoda planetom!!! Izdao si svoj rod svoje pretke koji se zbog tebe prevrcu u grobovima.
 
Celnici zapada stalno pritiskaju Srbiju da NE BLOKIRA Kosovo za clanstvo u UN!!! Kosovski politicari izjavljuju da se ocekuje da Srbija ne BLOKIRA Kosovo u UN itd.

A cekaj zasto se to uopste i pita Srbija ako je Kosovo nezavisna drzava kao sto kazu ovi sa zapada i prozapadni mediji i prozapadni politicari tipa Jankovic, Cedomir Jovanovic i ostali petokolonasi??? Zasto se ne trazi od Rusije da ne blokira kosovo u clanstvo u UN???

PA ZATO STO JE Kosovo jos uvek deo SRBIJE po medjunarodnom zakonu!!!

Dakle ovi ako dozvole Kosovu stolicu kakva god ona bila sa fusnotom sa pahuljkicom, sa zvezdicom kako god to izveli da prevare i obmanu narod TO CE FAKTICKI I DE JURE I DE FAKTO znaciti priznanje Kosova i tek onda je Kosovo priznato i izgubljeno za sva vremena jer smo ga se sdami odrekli !!!!!!!!!!!!

To i zele ovi sto su na vlast jer su debelo ucenjeni od zapada i obecali su to njima ali mi moramo svi ustati milionski i spreciti vlast da dozvoli stolicu kakva god ona bila Kosovu u ujedinjenim nacijama.


Kako sam ja razumeo celi poentu srpske i albanske politike...............obadve strane se bore da se otresu kosovara: Srbi se plase da ako se KOSOVO stvarno odcepi da kosovari moraju onda ostati u Srbiji. Pak, albanci su jedva isterali kosovare pa ih strah da ako Srbija zadrzi KOSOVO , svi ti kosovari ce morati da se vrate na KOSOVO...................Razumem i jednu i drugu stranu...........radi se o borbi za goli opstanak kako albanaca tako i srba.
 
Сваким даном нас је све више и више на Крстарици.

Кад сам кренуо да куцам на Крсти, сви су били *******и, осим Камија и Џегуарке.

Међутим, временом је пристизало све више и више антирусогуза и сада смо бројчано и даље у мањини, али својим маестралним постовима растурамо гузу сваком *******у.

Још да су ту, као некада, Џег и Ками, па не бисте смели да писнете!
 
Кад сам кренуо да куцам на Крсти, сви су били *******и, осим Камија и Џегуарке.

Међутим, временом је пристизало све више и више антирусогуза и сада смо бројчано и даље у мањини, али својим маестралним постовима растурамо гузу сваком *******у.

Још да су ту, као некада, Џег и Ками, па не бисте смели да писнете!

Znaci ti priznajse da se uvlacis u guzicu amerikancima . E jado jadni
 
Zemlja je onoga ciji vojnik njome marsira. Oduvek bilo i bice.
Nasi vojnici nisu na kosovu, tako da....
Nasi obavestajci, bivsi i sadasnji, su svi na crnom spisku, i bice uhapseni cim stupe na teritoriju Kosova.

Tako da, batali te bajke.....


zemlja je onog cije ime pise u katastru tj napapiru

Mogu ja da dodjem i zauzmem neciju zemlju silom ali ne mogu nikada da otimacinu legalizujem dok mi legalni vlasnik tu imovinu ne prepise ugovorom ili ne proda.

Tako da batali te bajke

Kosovo je srpsko dok god se mi njega ne odreknemo i ne izdamo ga.

A sto se tice sile , to se menja , i vrlo brzo cemo oslobadjati tu nasu otetu zemlju od americkog nacistickog agresora i njegovih siptarskih slugu
 
Паметан човек.

Кога је Русија усрећила? Икад? Игде? Побили су више својих него Хитлер.

usrecila je nas Srbe time sto nas stiti od vaseg CIA/NATO nacizma i zla.

Npr Rusija je stavila veto na rezoluciju Amerike i Velike Britanije u Savetu Bezbednosti UN a na molbu Srbije po kojoj su Srbi trebali biti proglaseni za genocidan narod.

Zato volimo ma obozavamo Rusiju i ona nas cini srecnom.

Salje nam oruzje, salje nam pomoc kad imamo neku nepogodu, daje nam podrsku svaku u medjunarodnim organizacijama.

To su nasa braca i prijatelji a ne ko ova tvoja NATO nacisticka zlikovacka stoka koja samo razmislja kako nesto da nam otme, opljacka ili da unesreci nas narod.
 
zemlja je onog cije ime pise u katastru tj napapiru

Mogu ja da dodjem i zauzmem neciju zemlju silom ali ne mogu nikada da otimacinu legalizujem dok mi legalni vlasnik tu imovinu ne prepise ugovorom ili ne proda.

Tako da batali te bajke

Kosovo je srpsko dok god se mi njega ne odreknemo i ne izdamo ga.

A sto se tice sile , to se menja , i vrlo brzo cemo oslobadjati tu nasu otetu zemlju od americkog nacistickog agresora i njegovih siptarskih slugu

mogu i silom da te natjeraju i da legalizuju otimacinu
milosevic je priznao takozvanu hrvatsku i bih iako su te dve nato tvorevine stvorene na srpskom etnickom i zivotonom prostoru
 
usrecila je nas Srbe time sto nas stiti od vaseg CIA/NATO nacizma i zla.

Npr Rusija je stavila veto na rezoluciju Amerike i Velike Britanije u Savetu Bezbednosti UN a na molbu Srbije po kojoj su Srbi trebali biti proglaseni za genocidan narod.

Zato volimo ma obozavamo Rusiju i ona nas cini srecnom.

Salje nam oruzje, salje nam pomoc kad imamo neku nepogodu, daje nam podrsku svaku u medjunarodnim organizacijama.

To su nasa braca i prijatelji a ne ko ova tvoja NATO nacisticka zlikovacka stoka koja samo razmislja kako nesto da nam otme, opljacka ili da unesreci nas narod.

Обраћај ми се аргументима, а бољшевичку демагогију остави за друштво испред зграде.

- - - - - - - - - -

mogu i silom da te natjeraju i da legalizuju otimacinu
milosevic je priznao takozvanu hrvatsku i bih iako su te dve nato tvorevine stvorene na srpskom etnickom i zivotonom prostoru

Lebensraum?
 
Celnici zapada stalno pritiskaju Srbiju da NE BLOKIRA Kosovo za clanstvo u UN!!! Kosovski politicari izjavljuju da se ocekuje da Srbija ne BLOKIRA Kosovo u UN itd.

A cekaj zasto se to uopste i pita Srbija ako je Kosovo nezavisna drzava kao sto kazu ovi sa zapada i prozapadni mediji i prozapadni politicari tipa Jankovic, Cedomir Jovanovic i ostali petokolonasi??? Zasto se ne trazi od Rusije da ne blokira kosovo u clanstvo u UN???

PA ZATO STO JE Kosovo jos uvek deo SRBIJE po medjunarodnom zakonu!!!

Dakle ovi ako dozvole Kosovu stolicu kakva god ona bila sa fusnotom sa pahuljkicom, sa zvezdicom kako god to izveli da prevare i obmanu narod TO CE FAKTICKI I DE JURE I DE FAKTO znaciti priznanje Kosova i tek onda je Kosovo priznato i izgubljeno za sva vremena jer smo ga se sdami odrekli !!!!!!!!!!!!

To i zele ovi sto su na vlast jer su debelo ucenjeni od zapada i obecali su to njima ali mi moramo svi ustati milionski i spreciti vlast da dozvoli stolicu kakva god ona bila Kosovu u ujedinjenim nacijama.

„Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da im ga damo? Ako je njihovo, zašto nam ga otimaju? A ako već mogu da ga otmu, zašto se toliko ustručavaju?“
Bećković
 
Kako sam ja razumeo celi poentu srpske i albanske politike...............obadve strane se bore da se otresu kosovara: Srbi se plase da ako se KOSOVO stvarno odcepi da kosovari moraju onda ostati u Srbiji. Pak, albanci su jedva isterali kosovare pa ih strah da ako Srbija zadrzi KOSOVO , svi ti kosovari ce morati da se vrate na KOSOVO...................Razumem i jednu i drugu stranu...........radi se o borbi za goli opstanak kako albanaca tako i srba.

Sta bre ti lupetas, kakvi Kosvari?

- - - - - - - - - -

mogu i silom da te natjeraju i da legalizuju otimacinu
milosevic je priznao takozvanu hrvatsku i bih iako su te dve nato tvorevine stvorene na srpskom etnickom i zivotonom prostoru


Cepanje Jugoslavije je bilo nelegalno, pa tako i priznjanje Hrvatske, zapadne i ostale drzave su priznale Hrvatsku pod PRITISKOM Nemacke. Iznudjena priznanja nisu legalna.
Ja samo zivim za taj dan kad ce ta ustaska tvorevina nestati, a nestace.
 
Кад сам кренуо да куцам на Крсти, сви су били *******и, осим Камија и Џегуарке.

Међутим, временом је пристизало све више и више антирусогуза и сада смо бројчано и даље у мањини, али својим маестралним постовима растурамо гузу сваком *******у.

Још да су ту, као некада, Џег и Ками, па не бисте смели да писнете!

Svojim maestralnim postovima otkrivate bezgraničnost vaše tuposti.

- - - - - - - - - -

Zanimljivo je i to da neki koji su bili rusofili na forumu su postali amerofili dok to da amerofil postane rusofil jos nisam video. U sustini mozak moze da pobedi srce al srce mozak ne moze u tom slucaju.:per:

Amerofilizam je posebna vrsta pederastije , Amer te tuca u bulju a tebi lepo.
 

Back
Top