Берни Еклестон: Путин треба да влада Европом

Bole__Ser

Buduća legenda
Poruka
29.420
Берни Еклестон: Путин треба да влада Европом


Бивши извршни директор шампионата „Формула 1“, Берни Еклeстон, који осим за спорт има и друга различита интересовања као што је политика, изјавио је да је руски председник Владимир Путин човек који га је највише импресионирао.



3FC67AF100000578-0-image-a-111_1493571957062.jpg





Еклестон сматра и да би Путин требало да влада Европом, јер, како каже, испуњава своја обећања.


„Искрено говорећи, мислим да је човек који ме је највише импресионирао и који би требало да влада Европом - господин Путин, јер ако он обећа да ће нешто урадити, он то и уради. Он је првокласна особа“, рекао је Еклестон у интервјуу за Фајненшел тајмс.


bernie-ecclestone-en-privado-fuera-de-los-negocios-es-alguien-distinto.jpg
5140319_ekleston-sa-putinom-f2jpg




Упитан да ли то значи да одобрава „склоност ка ауторитарности“, „недостатак толеранције према политичким противницима“ и „хомофобичну политику“ руског председника и његове владе бивши извршни директор шампионата „Формула 1“ је рекао да то није ништа лоше.


„Када сам ја ишао у школу, ако урадиш нешто погрешно, наставници би говорили: 'Иди и узми књигу казни и штап. Иди код директора и да добијеш пар ћушки.' Или нешто слично. Управо тиме се он (Путин) и бави“, рекао је Еклестон, преноси Спутњик.


Како се наводи, Еклстон у последње време „шокира“ британски естаблишмент - гласао је за излазак земље из Европске уније, лепо говори о раду америчког председника Доналда Трампа за коојег је рекао да је „много учинио за свет“.


http://www.rts.rs/page/magazine/ci/...ni-ekleston-putin-treba-da-vlada-evropom.html

5140319_ekleston-sa-putinom-f2jpg


Koliko li je Slavica Eklston uticajna. :D
 
ni naše mišljenje ovde nikome nije bitno pa ga mi ipak iznosimo

Оваквих као што је Барни Екслстон има бар 1000. А ето, од тих 1000 нашли сте једног који је фан Путина и правите тему о томе.

Кад ћете тему о Стивену Сигалу?

- - - - - - - - - -

zato sto je srpski zet

Добро. То јесте оправдан разлог да се тема нађе на Крстарици.
 
Зашто је битно мишљење Барнија Еклстона?

Pa verovatno zato što ima veću težinu od recimo Čede Jovanovića ili Saše Jankovića. Ali čemu Ad Hominem. Kada je interesantno da Barni misli da Putin treba da vlada Evropom. Nije li to mišljenje Barnija, viševekovni strah Evrope. Ruski Car, veći i moćniji od Engleske kraljice, Bauk :D
 
Берни Еклестон: Путин треба да влада Европом

[/COLOR][/SIZE]Еклестон сматра и да би Путин требало да влада Европом, јер, како каже, испуњава своја обећања.



Ko normalan moze jos da veruje lazljivim i prevrtljivim cemerikancima?

Koji dogovor su ispostovali?

Nikad ni jedan!
 

Back
Top