OBRADOVIĆ O IZBORIMA: Ideja je da na vlast dođu novi ljudi

"Ne sme biti ideja da smenimo Vučića, a da ostane Vučićeva politika koju će neko drugi voditi.

Ovde je ideja da dođe nova politika koja će preispitati pogubni put u EU, antiustavne dogovore oko KiM, sve lažne diplome i doktorate,

sve korumpirane političare, bankare, policajce, tužioce i sudije koji su deo političke mafije koja vlada Srbijom bez obzira na smenu vlasti,

sve bankarske pljačke,

sve katastrofalne ugovore sa stranim firmama...", istakao je Obradović.


Или да сачекамо да Брнабић ово реши.

Уз помоћ Вучића, наравно.



.
 
Ma lik je lud: on samo sebe vidi kao vođu opozicije. Jedna kolona sa dverovima tj. njim na čelu...kakav egoizam ničim potkovan...

On nije opozicija...zasad...

U pitanju je egoizam. Dveri na čelu sa Boškom nisu na vlasti pa ne mogu da se prave pametni. Dok ovi što su na vlasti se prave pametni a aimaju neverovatnog egoistu.


A nije mi jasno, Dveri imaju 2-3% glasača, kako reče SNS. A vlast se toliko plaši Dveri. Nešto tu ne štima, zašto bi se neko plašio nekog tako marginalnog :D
 
U pitanju je egoizam. Dveri na čelu sa Boškom nisu na vlasti pa ne mogu da se prave pametni. Dok ovi što su na vlasti se prave pametni a aimaju neverovatnog egoistu.


A nije mi jasno, Dveri imaju 2-3% glasača, kako reče SNS. A vlast se toliko plaši Dveri. Nešto tu ne štima, zašto bi se neko plašio nekog tako marginalnog :D

Ko kaže da se neko toga plaši...nisam čuo za takvu izjavu...
 
Ko kaže da se neko toga plaši...nisam čuo za takvu izjavu...

Pa ni ne treba izjava, dovoljno je pogledati činjenice. Zabranjen ulaz na lokalnu skupštinu u Mlkadenovcu. Zabranjen pristup parlamentu na 20 dana Bošku Obradoviču. Predsednica skupštine je psovetila čitavih sat vremena ogovarajuči Dveri kod Milovana Marića u jutarnjem programu. Nije teško zaključiti da se vlast plaši od Dveri....
 
jel' to onaj isti bosko koji je 2008 uzeo kofer sa parama pa od lokalnog pokreta "iz huda" prerastao u parlamentarnu stranku?
(to je onaj slucaj kada se Obrazu nudile pare da isplivaju iz andergraunda i da polstanu desnicarska parlamentarna stranka, sto su ovi grubo odbili)
i kada su ih ovi odjebali, cike sa aktovkom su pokucale kod boska a ovaj oberucke se uvatio za kofer.

e sada KO SU TI ljudi koji nude kofer para za patriotsku stranku I STA ZELE ZAUZVRAT to treba boska pitati
(inace meni nije hteo licno da odgovori kada sam ga pitao)
 
jel' to onaj isti bosko koji je 2008 uzeo kofer sa parama pa od lokalnog pokreta "iz huda" prerastao u parlamentarnu stranku?
(to je onaj slucaj kada se Obrazu nudile pare da isplivaju iz andergraunda i da polstanu desnicarska parlamentarna stranka, sto su ovi grubo odbili)
i kada su ih ovi odjebali, cike sa aktovkom su pokucale kod boska a ovaj oberucke se uvatio za kofer.

e sada KO SU TI ljudi koji nude kofer para za patriotsku stranku I STA ZELE ZAUZVRAT to treba boska pitati
(inace meni nije hteo licno da odgovori kada sam ga pitao)
To je nešto novo i trebalo bi nekako argumentovati. Makar slično kao Dačićev kofer, na koji se zaboravilo. Ali ko zna. Mislim da svi koji su korumpirani treba da idu u zatvor i to na čelu sa Boškom Obradovićem, ako je tako.
 
jel' to onaj isti bosko koji je 2008 uzeo kofer sa parama pa od lokalnog pokreta "iz huda" prerastao u parlamentarnu stranku?
(to je onaj slucaj kada se Obrazu nudile pare da isplivaju iz andergraunda i da polstanu desnicarska parlamentarna stranka, sto su ovi grubo odbili)
i kada su ih ovi odjebali, cike sa aktovkom su pokucale kod boska a ovaj oberucke se uvatio za kofer.

e sada KO SU TI ljudi koji nude kofer para za patriotsku stranku I STA ZELE ZAUZVRAT to treba boska pitati
(inace meni nije hteo licno da odgovori kada sam ga pitao)

:roll::roll::roll: а ово је неки трач, измишљотина ИЛИ ИМАШ НЕКИ ДОКАЗ, НЕКИ РЕЛЕВАНТН ЛИК и сл.
 

Back
Top