Rakić Vodinelić: Razotkrićemo projekat "Beograd na vodi"

комшија

Stara legenda
Poruka
91.052
http://rs.n1info.com/a338145/Vesti/Vesti/Rakic-Vodinelic-Razotkricemo-projekat-Beograd-na-vodi.html

Vesna-Rakic-Vodinelic.jpg


Kandidatknja za gradonačelnika Beogada iz redova Nove stranke Vesna Rakić Vodinelić rekla je da još nije odlučeno da li će ta stranka izaći na predstojeće lokalne izbore sama ili u koaliciji.

Ona je kazala da se razgovaralo s liderom pokreta Slobodnih građana Sašom Jankovićem, Demokratskom strankom, predstavnicima pokreta Ne da(vi)mo Beograd i još nekoliko lokalnih pokreta, ali da nije došlo do konkretnih dogovora.
"To bi bila koalicija koja je opredeljena veoma jasno za proevropsku demokratsku državu, koja počiva na vladavini prava, ljudskim pravima i slobodnim medijima, mislim da se tu može razabrati. Važno nam je i da takvu politiku predvodi neko ko bi mogao uspešno, uspešnije od mene, da iznese program te kolacije i postigne dobar rezultat na izborima", rekla je Vesna Rakić Vodinelić.

Ona je istakla da su prioriteti Nove stranke rešavanje socijalnih pitanja, smanjenje nezaposlenosti mladih, za šta su napravili plan koji predviđa smanjenje nezaposlenosti za trećinu u naredne tri godine, razotkrivanje projekta "Beograd na vodi" i uzurpacije javnih dobra, kao i povećanje izdataka za kulturu za dva odsto.

"Mislim da je veoma važno da se sve teme o kojima raspravljaju organi Grada Beograda učine javnim, da se prevedu sa birokartskog na razumljiv jezik i da se u svakom trenutku zna o čemu se u datom trenutku glasa i kakve se odluke donose, jer nažalost tu privilegiju nismo imali za vreme ove poslednje gradske vlasti, a ni ranije", ocenila je Vesna Rakić Vodinelić.

Na Desetoj konferenciji Nove stranke, održanoj danas, za zamenika predsednika izabran je Aleksandar Stanković i potvrđena ja kandidatura Vesne Rakić Vodinelić za gradonačenicu Beograda.
 
Vesna-Rakic-Vodinelic.jpg


- - - - - - - - - -

:hahaha:

Ова Ракић-Водинелић је ћерка некадашњег познатог комунисте и професора на Правном факултету - па је онда "наследила право" да и она тамо предаје.... удата је за 'рвата а за време бомбардовања је збрисала у Швабију где је по свој прилици почела да активно ради за БНД...
тако да јој је боље да ћути..........
А што се тиче Бгд.на води - то је свакако невиђени промашај... само тиме треба да се баве озбиљни и стручни људи који су и јавно упозоравали да је тај пројекат неодржив - а не некакве Весне Ракић-Водинелић........
 

Back
Top