Ljubavni problem

Znam je od malena isli smo zajedno u skolu 8 godina , kasnije smo se druzili dopisivali i to bas intenzivno , smuvo sam je i bili smo zajedno nekih godinu dana sa prekidima .. medjutim ja sam se ponasao kao najgori kreten i ona me je odjebala i nismo se culi evo ima vec 4 godine .. ona je za mene idalje najbolja i najlepsa osoba koju sam u zivotu sreo ... sanjam je i na javi i u snu .. Sta da radim ???

Pozovi je :heart:
 
Au kolko ste zle vi zene .. Nimalo nisi upravu ... Nisam bio kreten u smislu da sam je varao nego nesto drugo .. msm jesam je i varao ako se jedan poljubac racuna u prevaru al to mi je oprostila nije to razlog ...

Ma nije bitno sta je razlog, meni je smesno sto se lozis posle cetiri godine, a kad si bio sa njom ponasao si se kao kreten... Znas ti sta je 4 godine u zivotu mlade osobe? Vecnost.
Imala sam ja slican slucaj, covek mi napisao posle 3 godine pismo i rekao sve sto je trebalo da ukapira tri godine ranije, ja procitala u bukvalno me je bolelo uvo, jos mi je bio jadniji sto ima toliko zakasnjenje, pazi on je nesto ukapirao sto je bilo jasno ko dan i kad se desavalo... Koga briga, iskreno, posle toliko vremena... Mislim, naravno da je ona tebi ostala u lepom secanju, nije te povredila :lol: a onako iskreno i drugarski, batali tu pricu.
 
Znam je od malena isli smo zajedno u skolu 8 godina , kasnije smo se druzili dopisivali i to bas intenzivno , smuvo sam je i bili smo zajedno nekih godinu dana sa prekidima .. medjutim ja sam se ponasao kao najgori kreten i ona me je odjebala i nismo se culi evo ima vec 4 godine .. ona je za mene idalje najbolja i najlepsa osoba koju sam u zivotu sreo ... sanjam je i na javi i u snu .. Sta da radim ???

Ozbiljno...
Pusti je, uprskao si stvar druze...
 
Ma jok, cim ti prica znaci da je zanimas. One kad odjebu, ne komentarisu nista..

'Ajd', ne loži ga, ne priča mu, četiri godine se nisu čuli, to mu rekla kad ga otkačila....

~~~~~~

Gotovo je, godine su prošle, idi dalje kad si toliko čekao, trebalo je ranije, možda bi tad nešto i bilo, a sad, verujem da ne postojiš više u njenim mislima...
 
Poslednja izmena:
Zasto ne izlazite u javnost? Ne razumem sto se krijete, tj. ne zelite da vas vide zajedno kad si ti slobodna, a on razveden?
Ako zelis vise, trazi vise. Od njega, ili od nekog drugog, ko jos nema bivsu zenu, decu i porodicu.

Ne izlazim zato sto cijelo vrijeme imam dileme vezano za njega .Trazila sam vise i svaki put bi zavrsilo raskidom .Ne znam ni sama
 
Ne nznam,, malo citucam komentare usput i razmisljam koji odg, da ti dam,,,
Jeste tesko i komplikovao ali nije i ne moguce... Svako gresi ,,ali ako ti je stalo i samo na nju mislis bori se,,, ako je osecas i volis,,i kajes se,,lose se osecas zbog greske,, kaji se,,, ali i bori ,,veruj, nadaj se,,, budi opet neko ko ce je osvojiti,,, usreciti,, za razliku od prvog puta pruzi joj srecu a ne tugu... Dokazi delima da je volis...Cini sve ,,cini i ne moguce,,, samo cini da vidi dase boris za nju.
Ja navijam za ljubav,,, zato te i podzavam,,sve je moguce u zivotu,,cuda su moguca... :)
 
Znam je od malena isli smo zajedno u skolu 8 godina , kasnije smo se druzili dopisivali i to bas intenzivno , smuvo sam je i bili smo zajedno nekih godinu dana sa prekidima .. medjutim ja sam se ponasao kao najgori kreten i ona me je odjebala i nismo se culi evo ima vec 4 godine .. ona je za mene idalje najbolja i najlepsa osoba koju sam u zivotu sreo ... sanjam je i na javi i u snu .. Sta da radim ???

Ima jedna mantra koja moze dugo da traje i da sve vise tones, ponavljajuci kriv sam kriv sam, ali sad mi je dobro ne treba mi vise....

Kada ti je do nekoga stalo boris se a njega.

- - - - - - - - - -

U ljubavi su dozvoljena sva moralno opravdana sredstva, a i neka ne bas opravdana.
 
Znam je od malena isli smo zajedno u skolu 8 godina , kasnije smo se druzili dopisivali i to bas intenzivno , smuvo sam je i bili smo zajedno nekih godinu dana sa prekidima .. medjutim ja sam se ponasao kao najgori kreten i ona me je odjebala i nismo se culi evo ima vec 4 godine .. ona je za mene idalje najbolja i najlepsa osoba koju sam u zivotu sreo ... sanjam je i na javi i u snu .. Sta da radim ???
Tesko ce to ici (sto su ti i drugi vec rekli), ali ja ti kazem da nikad nije zabranjeno probati. Za pocetak - da li znas sta je sad s njom, ima li nekog, da li je jos tu i tako?
 
Ne izlazim zato sto cijelo vrijeme imam dileme vezano za njega .Trazila sam vise i svaki put bi zavrsilo raskidom .Ne znam ni sama

Pa ovako sa strane i odokativno ja bih ti rekla da nadjes decka koji je slobodan i ima vremena za tebe. Ali ja se lozim na balans i ravnopravnost, ne bih mogla da budem u vezi gde je jedan slobodan i stalno zeljan vise zajednickog vremena, a drugi jedva postize i to malo sto daje... Sta znam, ipak imas samo jedan zivot, nemoj da ti prodje u cekanju nekoga ko ni ne kapira kako se osecas jer je u sasvim drugacijoj sitaciji. Mozda je jedan od onih likova koji posle nece hteti decu, jer ih on vec ima... Jasno ti je da pricam napamet, ne poznajem vas itd. ali ipak si ti najvaznija licnost u tvom zivotu, a ne neko drugi, njegova deca i njegova porodica.
 
Pa ovako sa strane i odokativno ja bih ti rekla da nadjes decka koji je slobodan i ima vremena za tebe. Ali ja se lozim na balans i ravnopravnost, ne bih mogla da budem u vezi gde je jedan slobodan i stalno zeljan vise zajednickog vremena, a drugi jedva postize i to malo sto daje... Sta znam, ipak imas samo jedan zivot, nemoj da ti prodje u cekanju nekoga ko ni ne kapira kako se osecas jer je u sasvim drugacijoj sitaciji. Mozda je jedan od onih likova koji posle nece hteti decu, jer ih on vec ima... Jasno ti je da pricam napamet, ne poznajem vas itd. ali ipak si ti najvaznija licnost u tvom zivotu, a ne neko drugi, njegova deca i njegova porodica.

U pravu si ,hvala ti ..iako imas stvarno malo podataka o *nama * rekla si kljucnu stvar: balans, ravnopravnost. Zapravo ono sto me stvarno smeta je da me neko postavi na neko mjesto i ostavi tu..ja sam neko ko dode na red nakon obaveza , posla , porodice itd.Imam dovoljno godina i iskustva rekla bih tako da mi je cudno i samoj da uopste pisem o ovome ..ali u jednom trenutku trebalo mi je cuti i tude, nezavisno misljenje :heart::hvala:
 
Dok mi ovde kucamo, Sotir se provodi:p

misliš poslao poruku na FB

- - - - - - - - - -

Pa kada bolje razmislim nisam sigurna da je ono sto zelim dpbiti prvo mjesto ...ali bolje , da

a je l neke taktike, trud, analize, donose neko bolje mesto???
ili da ga nešto direktno pitaš
ili prosto ne znam možda ti bog nekad pomogne, ali on pomaže kad ne gledaš, pošto sam ti sad napisala neće ti pomoći
****** ima i drugih likova osim tog
e ja lupetam, sajberujem onako u prazno i mislim da mi škodi sada ali nisam još ustala
:eek: :eek:
 
misliš poslao poruku na FB

- - - - - - - - - -



a je l neke taktike, trud, analize, donose neko bolje mesto???
ili da ga nešto direktno pitaš
ili prosto ne znam možda ti bog nekad pomogne, ali on pomaže kad ne gledaš, pošto sam ti sad napisala neće ti pomoći
****** ima i drugih likova osim tog
e ja lupetam, sajberujem onako u prazno i mislim da mi škodi sada ali nisam još ustala
:eek: :eek:

Pitala sam , dobila sve odgovore i opet bila sa njim .. Pokusala dati slobodu u ljubavi njemu ,sebi ..ne praviti , pokusavati mijenjati nekoga, oblikovati . pa sto ako ne pripada ni jednom sablonu poznatom , ljubavnom ..nasa veza nije takva i takva ? Medutim iscrpila sam se i nijesam zadovoljna ....ne mogu se rijesiti nekih programa naucenih .sad vec i ja lupetam :)
 
Pitala sam , dobila sve odgovore i opet bila sa njim .. Pokusala dati slobodu u ljubavi njemu ,sebi ..ne praviti , pokusavati mijenjati nekoga, oblikovati . pa sto ako ne pripada ni jednom sablonu poznatom , ljubavnom ..nasa veza nije takva i takva ? Medutim iscrpila sam se i nijesam zadovoljna ....ne mogu se rijesiti nekih programa naucenih .sad vec i ja lupetam :)

Hahah, pa alternativne veze su izmisljene zato da bi ljudima bilo bolje, a ne gore nego u klasicnim tj. po sablonu vezama... Mozda njemu i jeste bolje, ali tebi izgleda nije... srecno!

 
Pitala sam , dobila sve odgovore i opet bila sa njim .. Pokusala dati slobodu u ljubavi njemu ,sebi ..ne praviti , pokusavati mijenjati nekoga, oblikovati . pa sto ako ne pripada ni jednom sablonu poznatom , ljubavnom ..nasa veza nije takva i takva ? Medutim iscrpila sam se i nijesam zadovoljna ....ne mogu se rijesiti nekih programa naucenih .sad vec i ja lupetam :)

Tacno. Lupetas. Koliko treba da mrzis sebe da bi se ponasala idiotski?

- - - - - - - - - -

Ne treba biti normalan kada si zaljubljen, ali biti idiot je neoprostiva glupost.
 

Back
Top