SNS obeležila stranačku slavu

villaret

Veoma poznat
Banovan
Poruka
13.303
Srpska napredna stranka (SNS) obeležila je danas stranačku slavu sveta Petka. Domaćin slave, potpredsednik SNS Nebojša Stefanović, rekao je da ta stranka danas obeležava slavu u očekivanju da će svaka naredna godina biti bolja za građane Srbije.

Vučić čestitao slavu preko Tvitera
Predsednik Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić čestitao je danas preko društvene mreže tviter slavu Sveta Petka članovima svoje stranke i građanima kojima je to krsna slava.

BXlYcK_CQAICmnt.jpg


srecna slava narodnajcima..ziveo SNS,zivela Srbija:D

http://www.blic.rs/vesti/politika/sns-obelezila-stranacku-slavu-medu-gostima-i-cvijan/1fzq1hg
 
bezis ko djavo od krsta i zato ne smes da uzmes slavu u svoja usta..to je prava istina..znam ja sve..:p

Ja u Boga verujem, a za tebe je Vučić bog. Zato ćeš na ražanj.

- - - - - - - - - -

De ces bolji dokaz da nema Boga od naprednjaka na vlasti :kafa:

Da nam Bog nije dao slobodnu volju, i ja bih tako zaključio. Ovako, gledam na to kao na neki filter :D
 
Srpska napredna stranka (SNS) obeležila je danas stranačku slavu sveta Petka. Domaćin slave, potpredsednik SNS Nebojša Stefanović, rekao je da ta stranka danas obeležava slavu u očekivanju da će svaka naredna godina biti bolja za građane Srbije.

Vučić čestitao slavu preko Tvitera
Predsednik Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić čestitao je danas preko društvene mreže tviter slavu Sveta Petka članovima svoje stranke i građanima kojima je to krsna slava.

Pogledajte prilog 461071

srecna slava narodnajcima..ziveo SNS,zivela Srbija:D

http://www.blic.rs/vesti/politika/sns-obelezila-stranacku-slavu-medu-gostima-i-cvijan/1fzq1hg

- LAŽE jer jedno pričao onda sad priča drugo
- KRADE i bracala i kum i drugari...
- UBIO čoveka zbog SMS poruke!!!!???

KAKVE VEZE IMA SLAVA SA POLITIČKOM STRANKOM?
KO JE STRANAČKI POP ZA SNS?

- - - - - - - - - -

žao mi je - pao je civilni život zbog tvoje potrebe da sa peticama i destkama - NE RADIŠ NIŠTA
 
šta je čovek?
ništa!

može da ima i 120 kila ali padne od - ujeda komarca

tako i ovi mentoli, ne znaju sa čime se igraju...
Kaže jedna anegdota da su u Beogradu na železničkoj stanici, delagati okolo Druga Tita ismevali
jednog pravoslavnog popa koji je svojim poslom prolazio pored njih
Na to se Tito brecnuo ljutito - nemojte se sa time igrati to još niko nije utvrdio.

ne treba da naglašavam da e majmun iz srpske delegacije i da ne naglašavam odakle...

a ovaj nesrećnik... eto bio sper djak i inteligencia mu rekla da je bolje kad parazitiraš u životu
a to nije zdravo ljudsko stanje, zdrav čovek stvara

i ajd sad ti idi trči slaži tegle i cigle da te zajebava polupismeni menidjer...
a ovaj 8 sati nije proveo na radu imaće srpsku penziju
teško da će mu one firme iz engleske učestvovati u penziji - navodna železara i navodna sladoled kompanija i valjda neka gradejvinska
ako mu ne budu uplaćivali ništa onda je i to lagao... ali Srbiju će da izmuze doživotno - ima za državnu penziju
živeće taj ko kornjača a penzija će da piči
nije se ni nervirao samo jeo govna
ovi što se nerviraju e oni kasno dobiju penziju i krato uživaju u istoj
a neki je i ne dočekaju jer ima fali 6 meseci... i ajd na ulicu nemaš za račune... samo 6 meseci sve ostalo radio... sad na ulici
a ovaj i SLAVU SLAVUJE
 
Poslednja izmena:
ti nekom da kazes da je bezboznik..more mrs..

pusti njega vidis da nema pojma
samo mu zapusi usta darling

reci mu istinu

pobozni ljudi promovisu homoseksualce za premijere
to su te neke vrednosti, pravoslavne i pobozne.
ili recimo kada ispred ikone, u crkvi, prekrste se i zakunu u nesto, pa to izdaju
sve mu saspi u lice darling, celu istinu

- - - - - - - - - -

Poserem im se u sred slavskog kolaca

:worth:

- - - - - - - - - -

Umesto ikone Svete Petke,na zidu visi Musliu :lol:

to je ta poboznost o kojoj Vilaret darling govori, slava bez ikone, ona je sva pobozna jadna, krsti se dvaput kad ustane, i triput kad treba da legne.
 
pusti njega vidis da nema pojma
samo mu zapusi usta darling

reci mu istinu

pobozni ljudi promovisu homoseksualce za premijere
to su te neke vrednosti, pravoslavne i pobozne.
ili recimo kada ispred ikone, u crkvi, prekrste se i zakunu u nesto, pa to izdaju
sve mu saspi u lice darling, celu istinu

- - - - - - - - - -



:worth:

- - - - - - - - - -



to je ta poboznost o kojoj Vilaret darling govori, slava bez ikone, ona je sva pobozna jadna, krsti se dvaput kad ustane, i triput kad treba da legne.

Pa sigurno da nije u pravoslavnom diuhu ni ovo sto vas nekolicina primitivaca pise i upire prstom i prosudjuje ko je vernik a ko nije i jos se klanja primitivizmu na veliki praznik.
 
Ко год се крсти добро је, боље него да се не крсти. Лепо што славе славу, који је проблем? Камо среће да и Тадић слави славу

Nije dobro.

Krasna slava je PORODIČNI praznik, a ne stranački ili državni.

Ali meni nije jasno zašto bradonje učestvuju u toj besramnoj zloupotrebi pravoslavlja?

Šalim se, znam. Draži su im dukati od vere.

Usudiću se čak da malo izmenim reči čuvenog srpskog mudraca iz Jagodine.

NE SIPA SE VERA U LIMUZINE. :lol:
 

Back
Top