Одећа

Izgleda kao pecinski covek. :)
A njena haljina mi je grozna. Izgleda plasticno, a jos ni ne volim ovakve dekoltee. I ako ima zanimljivih krojeva na taj fazon, samo od drugacijih materijala i to mi nije lose.

izgleda da je resila da se obuce kao estradna pevacica posto je takva svadba u pitanju, vodjena krilaticom-u rimu budi rimljanin:))
 
За важне догађаје мени су најприкладније краљевско плава, смарагдно зелена и бела (али она не за свадбу). Од финих материјала, голих леђа или већег изреза на сукњи.
 
Stigla mi je haljina za posao. Letnja. Ali meni dobro stoji ovaj kroj, pa sam pozurila da je narucim. Na slici mozda ne izgleda nista posebno, ali uz neki lepi kais i cipele bice slatko. Juuupi. :heart:

D0407807-3311-44F0-9293-0D3DBBDA5879.jpg
 

Prilozi

  • D07469AC-DC9D-4F1E-917C-85D82C3A880A.jpg
    D07469AC-DC9D-4F1E-917C-85D82C3A880A.jpg
    44,6 KB · Pregleda: 3
Stigla mi je haljina za posao. Letnja. Ali meni dobro stoji ovaj kroj, pa sam pozurila da je narucim. Na slici mozda ne izgleda nista posebno, ali uz neki lepi kais i cipele bice slatko. Juuupi. :heart:

Pogledajte prilog 532666

..slatka, za leto ni ne treba da bude neka kitnjasta i sa puno kerefeka, treba to i opeglati....izgleda da je neki lan u pitanju ili mi samo tako izgleda.....

..ja treba sebi da nadjem par dugih haljina za leto da zastitim ovu moju nogu....e to je muka ziva, kad pitam jel duga, jeste...a to se podrazumeva do pola lista ili malo iznad skocnog zgloba....i kad kazem da je to kratko naljute se....duga je duga kad je preko skocnog zgloba, svima treba da se crta sta je dugo i zasto mora ta duzina...grrrr....
 
Pogledajte prilog 532700

- - - - - - - - - -

Evo iz drugog ugla... stvarno je lepa
Bas lepo pada
Jako je lepo stojala ovoj devojci...
Samo nemam dobrih slika

Мени је тај модел више за морнарски дезен, тако са свим тим преклопом груди и леђа. И за тањи материјал.
Но, опет, ствар укуса.
Ти си лепо грађена, право женско, можеш шта хоћеш :)
 
Stigla mi je haljina za posao. Letnja. Ali meni dobro stoji ovaj kroj, pa sam pozurila da je narucim. Na slici mozda ne izgleda nista posebno, ali uz neki lepi kais i cipele bice slatko. Juuupi. :heart:

Pogledajte prilog 532666

Bambi mogla si ti to malo bolje. Nešto mi je dezen ... onako...

- - - - - - - - - -

https://s16.****************/images/190209/4ds8v36p.jpg

Ovo ko da su mene slikali. Ja sam vazda iscepana..,
 
Ta moja haljina mi se svidela zbog kroja i materijala. Nesto kruci materijal, ima dzepove, stoji kao one haljine iz 50-tih.
Dugo sam se dvoumila izmedju 34 i 36, jer mi zbog grudi treba 36, ali ovaj model ne stoji lepo ako je oko struka labavo. I uzmem 34 i super je ispalo.
 
Nisam ni ja.ni za n godinu ni za svadbe.kupim onda kad slucajno naletim il kad dobijem neizdrz da potrosim pare
A nije mi problem da nosim ono sto sam nosila,bitno mi je da se dobro osecam u tome
Ljudi i onako nemaju pojma u cemu su drugi bili pre mesec dana,a ne vise...
 

Back
Top