Шта ако Брајан Хојт Ли крене на Вучића?

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.379
Јесте да се Вучић четр пута руковао стрампа, али Брајан Хојт Ли је изгледа човек који обавља опасне послове.

Сменио је оног македонског Вучића пре пар месеци без муке.

Тако исто може да среди и овог нашег.

А сад је кренуо да решава дипломатски статус руског центра у Нишу.


Чини ми се да нисмо свесни колио је овај човек важан и успешан у обављању задатака.
 
Он вас гледа.

slider-1.jpg
 
Јесте да се Вучић четр пута руковао стрампа, али Брајан Хојт Ли је изгледа човек који обавља опасне послове.

Сменио је оног македонског Вучића пре пар месеци без муке.

Тако исто може да среди и овог нашег.

А сад је кренуо да решава дипломатски статус руског центра у Нишу.


Чини ми се да нисмо свесни колио је овај човек важан и успешан у обављању задатака.


pa skuferom dolara i scrnogorcima na vlasti u BGD svaka budala ce biti uspesna.
 
Брајан Хојт Ли је опасан човек.

Кад вам кажем.

Штета што га нису послали на неку Кореју или тако неку вукојебину, него на нас. Он је неки заебан пит бул.

auuuuuu ala se neko dopingovao preko noci :hahaha:

gotovo ode nas vodja--- plakacemo ko za vreme Tita... kad je stari otso na onaj svet ... :sad2:

Salim se...


Stavi link ...

Vučić i Trampov izaslanik sat i po vremena pričali, još nema zvaničnog saopštenja

http://www.blic.rs/vesti/politika/v...pricali-jos-nema-zvanicnog-saopstenja/ed63ce6

Hoce li Vucic biti iskren prema svom narodu i javno govoriti bar sta je bila tema, za detalje nas ne zanima, nije nista pozitivno po nas...jer tako stiti sebe da ostane da vlada, gvedo izdajnicko :rtfm:
 
Poslednja izmena:
Ја мислим да мали алек једва чека да на њега крене неко тог калибра, чисто да увери себе како је битан и да га неко "жели" па макар и у негативном контексту

Овако јадан свестан је и сам да га нико на међународној политичкој сцени не ичује и да им свима служи као куче које тренирају да донесе штап када му га баце
 

Back
Top