STA MISLITE O PREPARATIMA ZA POTENCIJU

Podelila bih sa ostalima šta mi je pomoglo u vezi.... mada teško je za poverovati... :) ...pa da čujem neko pametno mišljenje :)
Imala sam dugu vezu i sve je bilo dosta ozbiljno do jednog trenutka dok nisam nasla slučajno kod svog dragog neke kesice na kojima pise preparat za potenciju (kasnije sam saznala da je to takozvani Gel) onda ja njega lepo priupitam šta je to a on mi kaže da je to gel sa proteinima za bodi bilding... kupio je navodno na nekom sajtu i ja tako zamajana jedno veče nadjem na internetu da je to u stvari preparat za potenciju. Ali... ne pričam ja njemu i dalje ništa nego pošto i ja treniram posle jednog treninga tražim mu ja da da i meni :) on me onako cudno pogledao i pruža mi kesicu neki voćni ukus ...ja uzimam kesicu i razmutim u vodi ... popijem ja popije on ...sedimo gledamo sećam se baš Terminator je bio na Pinku , taman što je počela jurnjava mom dragom se odjednom ne gleda više film nego je počeo da me spopada ,mada i meni iskreno udarila neka vrućina po glavi :gace: 0... poče ovo ono pola sata ,sat ...sat i po ne staje čovek ...ispade na kraju dobro veče a kad sam mu rekla da znam da je preparat ta potenciju propade čovek u zemlju :) ali je kasnije sve priznao i šta je uradio i šta nije . Na kraju je sve ispalo super jer sada koristimo to malo češće pa nam je i ljubavni život živnuo .... ko bi reko ... :zcepanje:
I sada kao zaključak da li je normalno koristiti preparate za potenciju u ozbiljnoj vezi ???? :dash: :worth:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Podelila bih sa ostalima šta mi je pomoglo u vezi.... mada teško je za poverovati... :) ...pa da čujem neko pametno mišljenje :)
Imala sam dugu vezu i sve je bilo dosta ozbiljno do jednog trenutka dok nisam nasla slučajno kod svog dragog neke kesice na kojima pise preparat za potenciju (kasnije sam saznala da je to takozvani Gel) onda ja njega lepo priupitam šta je to a on mi kaže da je to gel sa proteinima za bodi bilding... kupio je navodno na nekom sajtu i ja tako zamajana jedno veče nadjem na internetu da je to u stvari preparat za potenciju. Ali... ne pričam ja njemu i dalje ništa nego pošto i ja treniram posle jednog treninga tražim mu ja da da i meni :) on me onako cudno pogledao i pruža mi kesicu neki voćni ukus ...ja uzimam kesicu i razmutim u vodi ... popijem ja popije on ...sedimo gledamo sećam se baš Terminator je bio na Pinku , taman što je počela jurnjava mom dragom se odjednom ne gleda više film nego je počeo da me spopada ,mada i meni iskreno udarila neka vrućina po glavi :gace: 0... poče ovo ono pola sata ,sat ...sat i po ne staje čovek ...ispade na kraju dobro veče a kad sam mu rekla da znam da je preparat ta potenciju propade čovek u zemlju :) ali je kasnije sve priznao i šta je uradio i šta nije . Na kraju je sve ispalo super jer sada koristimo to malo češće pa nam je i ljubavni život živnuo .... ko bi reko ... :zcepanje:
I sada kao zaključak da li je normalno koristiti preparate za potenciju u ozbiljnoj vezi ???? :dash: :worth:

Ponovo reklamiras titan gel?

E sad, sto se tice tvog pitanja da li je normalno zavisi od toga koliko imate godina, koliko ste sposobni i koliko vas privlaci partner.
Ako ste zaljubljeni i imate manje od 30 mislim da nije normalno.
Mene da poljubi lepa devojka bio bih k'o barjaktar u epskoj pesmi :lol:
 
.ja uzimam kesicu i razmutim u vodi ... popijem ja popije on ...sedimo gledamo sećam se baš Terminator je bio na Pinku , taman što je počela jurnjava mom dragom se odjednom ne gleda više film nego je počeo da me spopada ,mada i meni iskreno udarila neka vrućina po glavi :gace: 0... poče ovo ono pola sata ,sat ...sat i po ne staje čovek ...ispade na kraju dobro veče a kad sam mu rekla da znam da je preparat ta potenciju propade čovek u zemlju :) ali je kasnije sve priznao i šta je uradio i šta nije . Na kraju je sve ispalo super jer sada koristimo to malo češće pa nam je i ljubavni život živnuo .... ko bi reko ... :zcepanje:
I sada kao zaključak da li je normalno koristiti preparate za potenciju u ozbiljnoj vezi ???? :dash: :worth:

Hahaha, ladno si i ti popila :D Ja sam taj gel probao samo jednom, vise iz znatizelje tada nego sto mi je bio potreban. I jeste da posle 30-40 min pocinje da se povecava temperatura u telu, meni su obrazi bili crveni, usi takodje. Imao sam osecaj kao da imam temp 40-41. Naravno tada sam se uverio da nije istina ono sto pricaju, da je muski polni organ posle tog preparata dignut 2-3 sata bez da se spusta. On pomaze da se ne spusti brzo ali spustice se, jer da bi delovao, moras da budes napaljen, da te pali ta osoba sa kojom zelis da imas odnos.
 

Back
Top