Слоби споменик у Београду

Гамбино

Veoma poznat
Poruka
14.545
"Слоби споменик у Београду"
Аутор: мондо.рс
08.10.2017. | 09:32 Ево шта о бившем председнику СРЈ и некадашњем партијскм лидеру Слободану Милошевићу каже лидер СПС и први потпредседник Владе Ивица Дачић.
"Слоби споменик у Београду" Фото: архива/МОНДО/Марио Милојевић 6А- А А+
У интервјуи за лист "Ало" Дачић каже да Милошевић заслужује споменик у Србији.
Slobodan-Milosevic-1.png

"Мислим да треба, као и сваки други државник који је задужио овај народ и борио се за њега, а Милошевић то јесте урадио. Мислим да смо једина држава у свету у којој један бивши председник, који је имао општу подршку народа, сахрањен у свом дворишту, испод дрвета. У сваком случају, суд о споменику и њему даће други, ја само кажем шта мислим. Подсетићу да Ненад Богдановић, тадашњи градоначелник Београда, није дао дозволу и сагласност да Милошевић буде сахрањен у Алеји заслужних грађана", рекао је Дачић.

Дачић: Слобу су убили у Хагу, имам доказ!

Он оцењује и да треба прекинути "прогон Милошевићеве фамилије".

На питање шта се дешава са случајем Мирјане Марковић, он одговара:

"Не желим много о томе да причам јер ће многи једва дочекати да ме нападну, али желим да кажем да се треба престати с прогоном породице Слободана Милошевића".

ПРИСЕТИТЕ СЕ: Овако је то било 5. октобра (ВИДЕО)

О критикама његове изјаве о 5. октобру као превари, Дачић каже: "Шта сам ја ту слагао? Само сам рекао шта је право стање ствари. Ти који су извели 5. октобар су мени помогли да дођем на врх СПС-а, а они су изиграли сав тај народ који су окупили испред Скупштине. Покрали га у пљачкашким приватизацијама, међусобно се тукли око плена, а ко је страдао - само Милошевић и недужни народ".

На питање хоће ли коалиционе странке које су сада у власти заједно и на једној листи изаћи и на београдске изборе, каже:

"Рекао сам већ да то зависи од процене. Видите, СПС је друга по снази странка у Србији и спреман је и да, уколико то буде део договора са СНС-ом, изађе сам на изборе, са својом листом, али има још времена и сада ће пресудну реч дати истраживачи јавног мњења".

Он истиче да "социјалисти имају довољно јаких и добрих кадрова за све изборе".

"Стално ме и у странци питају: 'Хоћемо ли ићи сами?'. Понављам, не бојимо се да изађемо сами, али пресудно ће бити шта је најбоље за грађане Београда", рекао је Дачић за лист.

http://mondo.rs/a1046857/Info/Srbija/Ivica-Dacic-spomenik-Slobodanu-Milosevicu.html

Пуна подршка за ову идеју, то би био велики шамар домаћим издајницима као и свим српским непријатељима, како у земљи тако и ван.

Живела Србија, живела победа!!!
 
Nisam nesto odusevljen slobom koji nas je od pobjede u odbranbeno-otadzbinskom ratu 1992 doveo do izdaje i poraza 1995 ali posto je balavan u oku zakletim i dokazanim Srpskim neprijateljima podrzavam da mu se podigne spomenik

Ставиш на тас ове пре и после њега или погледаш ко га не готиви. Ништа више.
 
Nisam nesto odusevljen slobom koji nas je od pobjede u odbranbeno-otadzbinskom ratu 1992 doveo do izdaje i poraza 1995 ali posto je balavan u oku zakletim i dokazanim Srpskim neprijateljima podrzavam da mu se podigne spomenik

Управо тако и ја мислим, али не смемо дозволити да непријатељи подижу споменике својим лидерима из 90их, а ми једини да останемо црне овце које морају да трпе домаће петоколонаше и остале непријатеље који трубе о томе да смо геноцидна држава и нација.

Према томе, Слобин споменик би једним ударцем убио неколико мува, то би био велики шамар прво за режим који се шлихта западу и који из страха према западу о овоме не сме ни да помисли, друго то је шамар и издајничком делу опозиције који дели исте идеолошке вредности као и режим, затим то је шамар за традиционалне српске непријатеље и њихове савезнике.

п.с. Што је најгоре и сам Дачић се плаши тог споменика, али пред изборе сматра да може да украде неки глас неких социјалиста.
 
Управо тако и ја мислим, али не смемо дозволити да непријатељи подижу споменике својим лидерима из 90их, а ми једини да останемо црне овце које морају да трпе домаће петоколонаше и остале непријатеље који трубе о томе да смо геноцидна држава и нација.

Према томе, Слобин споменик би једним ударцем убио неколико мува, то би био велики шамар прво за режим који се шлихта западу и који из страха према западу о овоме не сме ни да помисли, друго то је шамар и издајничком делу опозиције који дели исте идеолошке вредности као и режим, затим то је шамар за традиционалне српске непријатеље и њихове савезнике.

п.с. Што је најгоре и сам Дачић се плаши тог споменика, али пред изборе сматра да може да украде неки глас неких социјалиста.
Znaš kako kaže junački deseterac u staroj srpskoj epskoj poemi pravoslavne grupe ABBA :

The winner takes it all
The loser standing small

Beside the victory
That's a destiny

Kratko ali je bitačno objašnjenje , zašto recimo legenda FK Partizan dr Tudjman ima toliko spomenika u matici , a Sloba ko kanarinac u avliji iza kuće , pod drvetom .
 
Poslednja izmena:
Kad se bude pravljen film igrani film sa glumcima,pravim glumcima Cobeta u starim danima trebalo bi da glumi proslavljeni glumac Aleksandar Bercek,inace i sam clan Socijalisticke Partije cji je Slobodan i osnivac.

- - - - - - - - - -

Velikim umetnicima koji su zaista zaduzili nas narod.

Zadizuzili smehom:mrgreen: Da li je to bas za spomenika,mozda neki mural ili neki drugi umetnicki izraz
 
Znaš kako kaže junački deseterac u staroj srpskoj epskoj poemi pravoslavne grupe ABBA :

The winner takes it all
The loser standing small

Beside the victory
That's a destiny

Kratko ali je bitačno objašnjenje , zašto recimo legenda FK Partizan dr Tudjman ima toliko spomenika u matici , a Sloba ko kanarinac u avliji iza kuće , pod drvetom .

Мали циганине, немој да подјебаваш, био је и Јанко Бобетко у нашем клубу, па шта. Чак и тада су оба клуба били далеко више српски него данас. Данас вама треба више креча.

Што се тиче овог политичког питања и птицама на грани је јасно, да ће једног дана и Слоба и Младић и Караџић добити споменике у Београду, а то значи свуда где живе Срби.
 

Back
Top