Резултати гласања ванредног такмичења на тему - Дуго, топло лето-

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Moghrion

Veoma poznat
Poruka
12.703
Пре свега још једном да се захвалим учесницима и гласачима на овако финим фотографијама и премерном гласању, а одна и да изнесем резултат збира гласова...


85 поена
фотографија 3
nKf1D7A.jpg

Karpoš11 2

68 поена
фотографија 9
HMWJw46.jpg


Nina

50 поена
фотографија 4
rFV1VvX.jpg


Karpoš11

38 поена
фотографија 12
Regina Mills

36 поена
фотографија 5
Lunja 2

31 поен
фотографија 7
Moghrion 2

25 поена
фотографија 1
vučji čopor

22 поена
фотографија 11
Regina Mills 2

19 поена
фотографија 2
BLAJBI

17 поена
фотографија 8
Moghrion

12 поена
фотографија 13
vučji čopor 2

9 поена
фотографија 6
Lunja

8 поена
фотографија 10
Nina 2

Све фотографије с такмичења се налазе испод

1
ukqc036.jpg


2
q2nnBSH.jpg


3
nKf1D7A.jpg


4
rFV1VvX.jpg


5
alsJQ5h.jpg


6
x75k7lL.jpg


7
VFl6vfk.jpg


8
nixNeRi.jpg


9
HMWJw46.jpg


10
msXPxUz.jpg


11
8Ik2hDf.jpg


12
r1FyGA1.jpg


13
aUoIKnz.jpg

Честитам и хвала лепо!
 
Hvala svima koji su glasali za mene, ali i onima koji nisu i onima koji su hteli a nisu :lol: :heart2:

Prosle godine isao sam na jedan izlet trajektom ,putovao skoro tri sata u jednom pravcu i nijedan galeb nije hteo da pridje,neki divlji :lol: ove godine galebovi od Keramotija do Tasosa pitomi domaci,jedu iz ruke :lol:

Druga fotka je Giola , po legendi Giola predstavlja Zevsovo oko kojim je nadgledao svoju ljubavnicu.

Po drugoj legendi Zevs je stvorio Giolu kako bi se Afrodita kupala u njemu pa se Giola još naziva i Afroditina suza.

ps.repke prvo dobujaju dame :D
 
Poslednja izmena:
Hvala svima koji su glasali za mene, ali i onima koji nisu i onima koji su hteli a nisu :lol: :heart2:

Prosle godine isao sam na jedan izlet trajektom ,putovao skoro tri sata u jednom pravcu i nijedan galeb nije hteo da pridje,neki divlji :lol: ove godine galebovi od Keramotija do Tasosa pitomi domaci,jedu iz ruke :lol:

Druga fotka je Giola , po legendi Giola predstavlja Zevsovo oko kojim je nadgledao svoju ljubavnicu.

Po drugoj legendi Zevs je stvorio Giolu kako bi se Afrodita kupala u njemu pa se Giola još naziva i Afroditina suza.

ps.repke prvo dobujaju dame :D

bravo, Karpose! :pivce: :cmok2:

cestitke i ostalim ucesnicima :klap:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top