Vucic besan na sud zbog oslobadjanja Miskovica:"Neka vam drzavu vode tajkuni ja necu"
Strana 1 od 10 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 246

Tema: Vucic besan na sud zbog oslobadjanja Miskovica:"Neka vam drzavu vode tajkuni ja necu"

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2244

Podrazumevano Vucic besan na sud zbog oslobadjanja Miskovica:"Neka vam drzavu vode tajkuni ja necu"

Vučić o presudi Miškoviću: Evo nek tajkuni vode državu

Beograd -- Evo vam tajkuni, neka vam vode državu i neka pokradu sve što je u međuvremenu stvoreno, kaže predsednik Vučić nakon oslobađajuće presude Miroslavu Miškoviću.

Vučić je to rekao za "Novosti", posle odluke Apelacionog suda koji je Miroslava Miškovica pravosnažno oslobodio optužbi da je oštetio putarska preduzeća izvlačeći novac iz njih.

Istovremeno, Apelacioni sud je potvrdio i oslobađajuće presude za sina vlasnika "Delta holdinga" Marka Miškovica i Mila Đuraškovica, koji su takođe bili optuženi za ispumpavanje novca iz putarskih firmi. I njima se ponovo biti suđeno za utaju poreza.

U odluci koja je objavljena na sajtu Apelacionog suda navodi se da je sudsko veće ovu odluku donelo jednoglasno.

Osim toga, u obrazloženju se navodi da prvostepena presuda sadrži bitnu povredu odredaba krivičnog postupka, jer su u obrazloženju presude izostali razlozi o odlučnim činjenicama, a "oni razlozi koji su dati su u znatnoj meri nejasni i protivrečni".

Vlasnik "Delta holdinga" osuđen je u junu 2016. prvostepenom presudom Specijalnog suda na pet godina zatvora i osam miliona dinara za pomaganje sinu Marku u utaji oko tri miliona evra poreza.

Marko Mišković je osuđen zbog utaje poreza na tri i po godine zatvora i novčanu kaznu od osam miliona dinara, uz obavezu da njegovo preduzeće "Mera invest" plati porez od oko 320,3 miliona dinara.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=09&dd=27&nav_category=11&nav_id=1308294

Ovaj je prso nacisto . Zaboravlja tajkuna Karica

Trebao bi da zna, kao pravnik, da je u uredjenim drustvima sudstvo odvojeno od izvrsne vlasti i nezavisno

Takodje bi trebao da zna da ne postoji krivicno delo zloupotreba sluzbenog polozaja u sopstvenoj firmi bilo gde u svetu osim u Srbiji

Tacno sam znao da ce ovako da se zavrsi jer je ovo sto se Miskovicima stavlja na teret - smesno

Cujes izvlacili pare iz sopstvene firme

Pa ljudi i osnivaju firme ili kupuju iste da te firme zaradjuju, prave profit, pa da posle izvlace pare iz njih za sopstvene potrebe ....
    Слава Христу који смрт победи, а част сваком који Христа следи. Кој га љуби срцем и устима, љубав своју печати делима.

Ističe se Књаз Милош (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

Podrazumevano Re: Vucic besan na sud zbog oslobadjanja Miskovica:"Neka vam drzavu vode tajkuni ja n

А стварно смешно да нису пресудили како је господар рекао ономад
    у интервјуу Информеру !

Buduća legenda ccaterpillar (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    819

Podrazumevano Re: Vucic besan na sud zbog oslobadjanja Miskovica:"Neka vam drzavu vode tajkuni ja n

Али ти водиш државу, а ако је већ водиш мораш да знаш да у држави постоји подела власти, и да не може по твом нахођењу, да не кажем како се теби дигне за потребе твоје предизборне кампање да се хапсе људи, можда су криминалци можда нису, али хапшења и процесуирања се раде по налозима тужилаштава која те налоге издају на основу доказа који се вреднују на суду, тако функционише правна држава, али ти очигледно појма немаш о томе шта је држава, а поготово не знаш ништа о правној држави.
    Не одустајем од форума све док сви не буду мислили као ја.

Iskusan S1MCRO (avatar)
    Učlanjen
    11.03.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Jel razbio neku kvaku, sta kazu?
    Water, water, every where, Nor any drop to drink

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2244

Citat Original postavio Књаз Милош Pogledaj poruku
    А стварно смешно да нису пресудили како је господар рекао ономад
    у интервјуу Информеру !
    treba hitno promeniti ustav i dati gospodaru Vucicu pravo da bude i tuzilac, sudija i dzelat.

Sramota bre da sudije presudjuju onako kako to gospodar Vucic nece

Ko su bre oni da presudjuju protiv njegove volje???
    Слава Христу који смрт победи, а част сваком који Христа следи. Кој га љуби срцем и устима, љубав своју печати делима.

Domaćin sin Juga (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Po završetku političke karijere, vučić bi trebao da se okuša u dramskom pozorištu. Nesumnjivo bi se pokazao kao izuzetan metodski glumac gde bi mogao da izigrava predsednika vučića do mile volje.
    Ko na brdu ak` imalo stoji više vidi no onaj pod brdom

Poznat sirmijum (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    215

Citat Original postavio S1MCRO Pogledaj poruku
    Jel razbio neku kvaku, sta kazu?
    da i ja sam se pitao upravo baš to .

Saće da izađe intervju sa MIškovićem koji hoće da kupi PKB za male pare ali premijer neće da da .

ps krezubi skupljaju pare za izbore

Poznat Nataša Rostova (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    158

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku

Beograd -- Evo vam tajkuni, neka vam vode državu i neka pokradu sve što je u međuvremenu stvoreno, kaže predsednik Vučić nakon oslobađajuće presude Miroslavu Miškoviću.

Vučić je to rekao za "Novosti", posle odluke Apelacionog suda koji je Miroslava Miškovica pravosnažno oslobodio optužbi da je oštetio putarska preduzeća izvlačeći novac iz njih.

Istovremeno, Apelacioni sud je potvrdio i oslobađajuće presude za sina vlasnika "Delta holdinga" Marka Miškovica i Mila Đuraškovica, koji su takođe bili optuženi za ispumpavanje novca iz putarskih firmi. I njima se ponovo biti suđeno za utaju poreza.

U odluci koja je objavljena na sajtu Apelacionog suda navodi se da je sudsko veće ovu odluku donelo jednoglasno.

Osim toga, u obrazloženju se navodi da prvostepena presuda sadrži bitnu povredu odredaba krivičnog postupka, jer su u obrazloženju presude izostali razlozi o odlučnim činjenicama, a "oni razlozi koji su dati su u znatnoj meri nejasni i protivrečni".

Vlasnik "Delta holdinga" osuđen je u junu 2016. prvostepenom presudom Specijalnog suda na pet godina zatvora i osam miliona dinara za pomaganje sinu Marku u utaji oko tri miliona evra poreza.

Marko Mišković je osuđen zbog utaje poreza na tri i po godine zatvora i novčanu kaznu od osam miliona dinara, uz obavezu da njegovo preduzeće "Mera invest" plati porez od oko 320,3 miliona dinara.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=09&dd=27&nav_category=11&nav_id=1308294

Ovaj je prso nacisto . Zaboravlja tajkuna Karica

Trebao bi da zna, kao pravnik, da je u uredjenim drustvima sudstvo odvojeno od izvrsne vlasti i nezavisno

Takodje bi trebao da zna da ne postoji krivicno delo zloupotreba sluzbenog polozaja u sopstvenoj firmi bilo gde u svetu osim u Srbiji

Tacno sam znao da ce ovako da se zavrsi jer je ovo sto se Miskovicima stavlja na teret - smesno

Cujes izvlacili pare iz sopstvene firme

Pa ljudi i osnivaju firme ili kupuju iste da te firme zaradjuju, prave profit, pa da posle izvlace pare iz njih za sopstvene potrebe ....
    U bre ljudi, pa je li mogće da se ovo napiše?

Reci da se šališ , molim te, da je ovo samo ono kao ironija.

Aktivan član NeboJeGranica (avatar)
    Učlanjen
    22.11.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Pa sve mu ide po planu.
    Napravio je predstavu za retardirane, kao pohapsice tajkune i kriminalce, kao nešto se sudi Miškoviću - a zapravo na kraju biva oslobođen.
    Onda Vučić kao nešto negoduje, kao krivo mu je što je ovaj oslobođen, a u stvari je tako i računao.
    On je već dobio pohvale za borbu protiv kriminala, već je dobio i izbore na istu tu borbu, tako da pojeo vuk magarca.
    Sve su to PREDSTAVE.

Poznat sirmijum (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    215

Citat Original postavio Nataša Rostova Pogledaj poruku
    U bre ljudi, pa je li mogće da se ovo napiše?

Reci da se šališ , molim te, da je ovo samo ono kao ironija.
    inače svaka otvorena firma je javna i podleže zakonima . Ona može biti privatno vlasništo ali pare od firme su firmine a ne od vlasnika .

Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    819

Citat Original postavio NeboJeGranica Pogledaj poruku
    Pa sve mu ide po planu.
    Napravio je predstavu za retardirane, kao pohapsice tajkune i kriminalce, kao nešto se sudi Miškoviću - a zapravo na kraju biva oslobođen.
    Onda Vučić kao nešto negoduje, kao krivo mu je što je ovaj oslobođen, a u stvari je tako i računao.
    On je već dobio pohvale za borbu protiv kriminala, već je dobio i izbore na istu tu borbu, tako da pojeo vuk magarca.
    Sve su to PREDSTAVE.
    Те представе би биле немогуће да није ретардираних које помињеш..

Iskusan хан Ацо (avatar)
    Učlanjen
    13.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

То Ацо,легендо!

Ističe se Matt Wolfeys (avatar)
    Učlanjen
    28.06.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Pa sve mu ide po planu.
    Sve su to PREDSTAVE.
    Додао бих још да Мишко сад може да тужи Србију за незаконито притварање и одузимање пасоша, као и наношење душевне боли и узме милионе од нас.
    То ће му бити награда што је био саучесник у овој лакрдији.
    Не може се царство задобити на душеку све дуван пушећи...

Učlanjen
    14.04.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    158

Citat Original postavio sirmijum Pogledaj poruku
    inače svaka otvorena firma je javna i podleže zakonima . Ona može biti privatno vlasništo ali pare od firme su firmine a ne od vlasnika .
    Kod nas to izgleda kapira manje od 5% ukupne populacije.

( ja se sve nadam da se meni zaista simpa (po postovima) kolega Tihi samo šalio ili da je pokušao da troluje, mada trolovanje ima, opet, neke limite, ne možeš baš svašta napisati pa i anonimno, ...valjda)

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    672

davno sam ja rekao da je ia ds rezima ostanulo u ministarstvima, opstinama, javnim preduzecima, pravosudju i policiji i drugde, stotine hiljada ds aktivista. i naravno ds i nvo tajkuni

misko vodi godinama nevidljivi sukob sa vladom srbije. i evo sad ovo

narod zna ko je misko, i ne bi mu dao casu vode

stvar je jos gora, jer za miska znamo, a ne znamo, bar ne javnost za stotine ds tajkuna, neproceusiranih

- - - - - - - - - -

Pa sve mu ide po planu.
    Sve su to PREDSTAVE.
    samo sanjaj po danu. ali si se zahebao.

misko je bio u tvorza i to ne malo. i on i sin
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    819

Citat Original postavio 27E Pogledaj poruku
    davno sam ja rekao da je ia ds rezima ostanulo u ministarstvima, opstinama, javnim preduzecima, pravosudju i policiji i drugde, stotine hiljada ds aktivista. i naravno ds i nvo tajkuni

stvar je jos gora, jer za miska znamo, a ne znamo, bar ne javnost za stotine ds tajkuna, neproceusiranih
    Па Вуле је ухапсио Мишка баш да би се додворио овом шугавом народу, који ето нешто зна, зна моју киту, сад пошто зна саће и да плаћа, неће Вуле из свог џепа да плаћа одштету..

Iskusan
    Učlanjen
    16.08.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Sudstvo treba izmeniti

Moderator sasasta (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    334

Pa sve mu ide po planu.
    Sve su to PREDSTAVE.
    i na kraju ce ga osuditi na nesto sitno , kolko da ne tuzi drzavu sto je robijao

- - - - - - - - - -

sudstvo jeste lose i pravi gomilu propusta , za krupnije ribe posebno

ali kad on bude na vlasti reformisace sudstvo da sudi posteno

ali cekaj , jeste
    smisao zivota - svako ima svoj . opsti - nacionalni , verski , politicki - nije dobar .

to su sve manipulacije gomilom a osoba je jedinka koja ima svoje vizije.

Ističe se crnicrnja (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Citat Original postavio sin Juga Pogledaj poruku
    Po završetku političke karijere, vučić bi trebao da se okuša u dramskom pozorištu. Nesumnjivo bi se pokazao kao izuzetan metodski glumac gde bi mogao da izigrava predsednika vučića do mile volje.
    jok, u zatvorsku duševnu bolnicu, bato...tamo je njemu mesto

Iskusan
    Učlanjen
    16.08.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Mišković je ološ

Učlanjen
    14.04.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    158

Citat Original postavio 27E Pogledaj poruku

- - - - - - - - - -

samo sanjaj po danu. ali si se zahebao.

misko je bio u tvorza i to ne malo. i on i sin
    Ih što im naškodilo... Od soc direktora malo boljeg imovinskog statusa, za 20-tak godina iskoristio desetine hiljada naivnih budala da na njihovom radu i od državne imovine finansijski obezbedi i sebe i kliku oko sebe. Za par stotina miliona eura i život u luksuzu par meseci zatvotra malo li je? Još na sve to na vreme se obezbedio pa zakoni donešeni tako kako njemu odgovara.
    To što smo i nakon 17 godina čučimu, čak ni nepuzimo i što mislimo da je plata od 500 eur nemerljivo bogatstvo treba da zahvalimo izmedju ostalih i njemu.

A to je srozao profesionalizam i poslovanje u Srb svojom nakaznom kadrovskom politikom i postavio standarde kojih ne možemo da se rešimo još 50 godina je gore od osiromašenog uranijuma, nato bombardovanja, sankcija, poplava i raznih pošasti.

Elita pivosok (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    343

znam dosta ludaka. ali ovaj je ipak narocito special. ili ja imam potpuno pogresnu percepciju realnosti.
    "There are three signs of senility. The first sign is that a man forgets his theorems. The second sign is that he forgets to zip up. The third sign is that he forgets to zip down. "

Elita pivosok (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    343

ovo mi je sve neverovatno. da li sam ja normalan ili je ovo ponasanje stvarno psihopatolosko: ali opet kako je moguce da ogromna vecina ljudi bude retardirana. Tako da pocinjem da sum'lj'am u sebe
    Poslednji put ažurirao/la pivosok : 28.09.2017. u 11:10
    "There are three signs of senility. The first sign is that a man forgets his theorems. The second sign is that he forgets to zip up. The third sign is that he forgets to zip down. "

Domaćin Milance Skot (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    92

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku

ja ne vidim problem sa ovom vescu, covek lepo rek'o "Nek vam tajkuni vode drzavu" i eto ga, aplaudira, tajkun s njegove leve, tajkun s njegove desne... sve ok
    Sleep and wake and serve.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2275

Мишковић је само један У НИЗУ ЕКИПЕ ТЕШКИХ ЛОПОВА И РАЗБОЈНИКА КОЈИ СЕ ДАНАС ЗОВУ БИЗмИСМЕНИ...... ако погледате биографију сваког од њих и личну и породичну ВИДЕЋЕТЕ ДА ИЗА ОВОГ УЖАСНОГ ЛОПОВЛУКА СТОЈИ СКЈ и њихово чланство.

Од самог почетка БИЛО ЈЕ ЈАСНО ДА ЋЕ СЕ "МИШКО" ИЗВУЋИ - А ТО ШТО СНС-СМРАДОВИ НИСУ ДОНЕЛИ ВАЉАНЕ ЗАКОНЕ ИЛИ ЊИХОВЕ ИЗМЕНЕ - ТО САМО ЗНАЧИ ДА СУ И ОНИ У ДИЛУ СА ЛОПОВИМА...

У дугој историји Србије НЕ ПОСТОЈЕ ВЕЋИ ЛОПОВИ И РАЗБОЈНИЦИ ОД БИВШИХ КОМУНИСТА И ЊИХОВИХ ПОТОМАКА......
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Slične teme

1. Kako je Vucic dobio stan od 150kvm?
    Autor Headhunter u forumu Politika
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 18.11.2018., 11:25
  2. Dokle vise taj Vucic
    Autor AllPacino u forumu Politika
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 12.05.2016., 07:59
  3. Hag je ne demokratski sud!
    Autor Kazanova u forumu Politika
    Odgovora: 47