Nase slike u Mozaiku 4

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
zombi.gif
 
Nemaš čokoladu, ja jedem do 70% ali i to mi gorko, a ovo kao da ližeš kakao u prahu, direktno iz kese... Bljak. Daj pravu čokoladu... :ceka:

ovu 99 posto sam pljunula kad sam probala
to je prvi put u istoriji mog praseceg zivota da ja pljunem cokoladu :pop:
ovu od 90 sam progutala taj zalogaj uz jaku dramu
nikad vise u usta te dve ne bih stavila :pop:

kad smo kod cudnih cokolada, ova me je odusevila, sa veikom bojaznoscu sam probala, a onda se odusevila
stos je sto je so pojacivac ukusa, ima ga taman da ne dominira, da se jako malo oseti, a da ti pojaca ukus same cokolade
sjajno

146594_lindt_excellence_a_touch_of_sea_salt.jpg


ali je dosa skupa majku im, preko 3e je
i nisam je nikad nasla u srb

- - - - - - - - - -

Ma kakvi... Nisam ja tamo neka buržujka... Tebe i Metlu ko uzme, ima da bankrotira da vas nahrani... :rotf:

pa dokle ce bre svi ovo da mi govore :rotf:

aj sto ce taj koji me uzme da bankrotira, al sto ja bankoriram od same sebe, taj me momenat zulja :rotf:
 
jao da metlosaurus
on kad lupi to je pisijada :rotf:

njega drzim na kratkom lancu, zapretila sam mu da ce da me vodi u kafanu na klopu ako nastavi da zeza, i utiso se odmah :zloca:
ukapiro jadac :rotf:
sto se ne zajebe da pozove na klopu bem ti :lol:

si videla ti sliku kad je dragsa bila kod mene letos, mislim da je bila na dvd, kako izgleda kad metla vodi u kafanu na rucak :rotf:

- - - - - - - - - -

19400176_1557281077625261_4529690068883972923_n.jpg


nije u kadar mogo da stane oval sa jos jednom picom, i corbe :lol:

nas troje (dragisa, njen sin, i ja) je jelo ovo i jelo i jelo i umrlo :lol:
 
Hahaha, pa kako nisi mogla ti da pojedeš? Mislim, ne verujem... :rotf:
Ja sam u srednjoj imala drugaricu, nema je 30 kg sa sve krevet, i sad je takva...
Idemo u školu zajedno jer prolazim pored njene kuće. Svako jutro doručkuje kao jaja i nešto, onako dobar doručak, na prvi veliki odmor jede sendvič, na drugi odmor picu ili nešto slatko, posle škole neće sa nama do grada jer mora kući da ruča, umire od gladi... :fdlan:
A ja jadna, cigara ujutru, pa na svaki odmor, pa na kafu posle škole, pa oko tri doručkujem i ručam... sve džabe... :zeek:
 
jao da metlosaurus
on kad lupi to je pisijada :rotf:

njega drzim na kratkom lancu, zapretila sam mu da ce da me vodi u kafanu na klopu ako nastavi da zeza, i utiso se odmah :zloca:
ukapiro jadac :rotf:
sto se ne zajebe da pozove na klopu bem ti :lol:

si videla ti sliku kad je dragsa bila kod mene letos, mislim da je bila na dvd, kako izgleda kad metla vodi u kafanu na rucak :rotf:

- - - - - - - - - -

Pogledajte prilog 479970

nije u kadar mogo da stane oval sa jos jednom picom, i corbe :lol:

nas troje (dragisa, njen sin, i ja) je jelo ovo i jelo i jelo i umrlo :lol:

DAAAAAAAAJ!
 
Hahaha, pa kako nisi mogla ti da pojedeš? Mislim, ne verujem... :rotf:
Ja sam u srednjoj imala drugaricu, nema je 30 kg sa sve krevet, i sad je takva...
Idemo u školu zajedno jer prolazim pored njene kuće. Svako jutro doručkuje kao jaja i nešto, onako dobar doručak, na prvi veliki odmor jede sendvič, na drugi odmor picu ili nešto slatko, posle škole neće sa nama do grada jer mora kući da ruča, umire od gladi... :fdlan:
A ja jadna, cigara ujutru, pa na svaki odmor, pa na kafu posle škole, pa oko tri doručkujem i ručam... sve džabe... :zeek:

ja ne doruckujem
al od rucka pa do kasno u noc jedem :lol:
totalno nezdravo al hbg, od neceg mora da se umre

ovo boldovano za cokoladu komentarises?
ne znam jesi probala te 90 i 99 posto
ono je da umres od gorcine
to nije cokolada, bezi bre, to je uvreda za nas prasice
dajte mi najlpse zelje 300 gr da vam objasnim kako se jede cokolada :malav:

- - - - - - - - - -


jao da, za tebe je to kao vasar :rotf: spoj nespojivog

imas i sa cilijem, tu sam isto probala, uzas, ja ne mogu ljuto, jednu sam kocku probala i odustala
ima sa biberom i limunom kombinacija, tu nisam probala a bih

kad budem u prilici da kupim tu slanu kupicu ti jednu obecavam :lol:
ej ti si okruzen madjarima, idi na pijacu kod onih svercara slatkisa iz hu pa pitaj, mozda neko donosi, jer ovu marku imas kod njih, samo ne znam koje sve ukuse, nisam zagledala, jer generalno ne volim ovu marku...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top