Krsta kao suplement Fejsu, Instagramu, Tviteru...

e munjo gde ti živiš.
najviše se ebu oni što im nikad oči ovde videli nismo

- - - - - - - - - -

ali ja ne razumem zašto bi nekog interesovao tuđi sex osim ako u taj sex nije upleten neko iz tvoje familije :rotf:
Ja to sad čitam - kad mi neko ebe majku na forumu.. msm, znam kako da sfatim..a za ebanje, to je nekad bilo, kao šibni mi fotku na pepej i to..
Pa ne zanima me, bre, tuđ segz, samo nek praše.. nego motiv kačenja na forum.

Ne može isto da bude kad se kačiš na svojoj strani i imaš za prijatelje ljude koje poznaješ, ajde nekog i ko je prijatelj prijatelja.. i kad se javno okačiš na forum.

- - - - - - - - - -

Pa vala ni nećete na forumu, Koto.. :)
 
Ja to sad čitam - kad mi neko ebe majku na forumu.. msm, znam kako da sfatim..a za ebanje, to je nekad bilo, kao šibni mi fotku na pepej i to..
Pa ne zanima me, bre, tuđ segz, samo nek praše.. nego motiv kačenja na forum.

Ne može isto da bude kad se kačiš na svojoj strani i imaš za prijatelje ljude koje poznaješ, ajde nekog i ko je prijatelj prijatelja.. i kad se javno okačiš na forum.

- - - - - - - - - -

Pa vala ni nećete na forumu, Koto.. :)

Ako si se izjasnio da je motiv kačenja na forumu ebanje to znači da svi mi koji ostavljamo fotke po forumu tražimo samo jednu stvar. ili smo narcisoidni što je još gore

zato kad ostavljaš post razmisli da li bi mogao da uvrediš nekog
u ovom slučaju masu ljudi. znaš
 
Nisam nicim opsednuta i interesuju me iskljucivo zivoti dragih mi osoba...fejs mi sluzi da dodjem do nekih potrebnih i zeljenih informacija, a ovaj forum za (samo) zabavu...na drugim forumima i drustvenim mrezama ne ucestvujem...
Ne smetaju mi tudja postovanja (zapravo, retki me se dojme u toj meri da uopste razmisljam o njima van virtuelnog)...svako ima svoje razloge za odredjena (ne) dela i sve dok nikoga ne ugrozavaju, meni ne smeta..ne razmisljam o tudjim postupcima, motivima,.... duze od par sekundi, jer me ne zanima..
Sto se skidanja fotki tice, ono su pregledi ako se ne varam...samo nisu promenili izraz kad su unapredjivali forum...
 
i posle meni rekoste da lupetam i paranoisem kad sam rekla ne kacite slike svoje dece u svakakvim situacijama, pogotovo ne neke izazovne fotke
ja luda, a jedne tikvice imaju na desetine skidanja, zamisli koliko skidanja ima slika neke lepe devojke

samo se vi kacite u donjem vesu, opusteno bre :kafa:

ja nisam nista rekla tebi po tom pitanju koliko se secam. i ja sma protiv toga da se lice deteta kaci da se jasno vidi.

a ja licno sam s eokacila za sve ove godine u zadnjih nedelju dana i to lice 3 puta...jedna grafika, 2 puta filteri i okacila sma noge, jedna je fotka u kupacem ...sto me zabole, jer da hoce da me neko slika moze i ovako kad sma na plazi. i jednu fotku samo ociju.

- - - - - - - - - -

Pa pazi, zivot je ionako tezak, pa normalan covek valjda voli da ga neko malo podigne, pohvali, potapse po ramenu, ostavi neku mudrost na Fejsu, citat, a svi, "istina ziva", "pametnom dosta", stavi sliku a komentari "najlepsa", "lepotice", "cici-mici", a mi? Zivi nismo da se na dnevnom nivou ne pop.ickamo sa nasim imaginarnim prijateljima i da nam se ne ukaze na neku novu psiho-fizicku manu. :pery

ne mogu i na ovaj post repku. :zcepanje:
 
Ako si se izjasnio da je motiv kačenja na forumu ebanje to znači da svi mi koji ostavljamo fotke po forumu tražimo samo jednu stvar. ili smo narcisoidni što je još gore

zato kad ostavljaš post razmisli da li bi mogao da uvrediš nekog
u ovom slučaju masu ljudi. znaš
Ne, ne ide tako, već ovako:
ako niste u grupi ljudi koja se međusobno poznaje i druže povremeno, a to je ovde 70% žena, onda je upravo tako kako sam napisao i svako stručno lice saglasliće se sa iznetim... a mojim :lol:
 
Ne, ne ide tako, već ovako:
ako niste u grupi ljudi koja se međusobno poznaje i druže povremeno, a to je ovde 70% žena, onda je upravo tako kako sam napisao i svako stručno lice saglasliće se sa iznetim... a mojim :lol:

pa nije tako, ja sma na 4umu 9 godina. okacila sam se da me vidite....red je, a i da me pamtite ako riknem. :lol:

ako ocu nesto od nekoga poslala bih svoju fotku cistu bez skrivanja lica, a jedna je bila grafika, druga sa filterima, a treca sa kosom preko pola lica.

- - - - - - - - - -

visim ovde od maja 2008.....:lol:
 
Meni je Krstarica puno bolja od fejsbuka, instagrama i tvitera. Mada instagram i tviter i nemam. Na tim drustvenim mrezama moras da budes obazriv sta pises i postavljas. Ipak to gledaju tetke, ujaci, bivse devojke itd. Ovde si slobodan kao konj na livadi. Pises sve i svasta, komuniciras sa raznoraznim ljudima.
Mada i taj fejsbuk ima prednosti. U toku si sta se desava u zivotima nekih ljudi. Recimo drug iz vojske se ozenio, sestra koju vidjas jednom godisnje rodila blizance, drugar koji zivi u inostranstvu posetio Ajfelov toranj, cerka bivseg kolege izrasla u opasan picorak... I tako dalje.
 
celo lice ali u grafici, isto celo sa filterima i jednu svezu jutarnju, ali pola lica prekriveno kosom. sve to sma drzala kratko i brisala priloge.

sledeci put cu nokte kad prestanem da ih grizme od neroze i tako. :lol:


pa to ti kaem, sve se vidi, a ništa se ne vidi..čisto da imamo predstavu...na tebe se ne odnosi ( : I ovi koji sad kao glume da nisu narcisoidni, ne bi reagovali da nisu, a jesu..i u tome nema ništa loše...po mene ..zato smo i sagovornici samo na 4roomu i sve okej :)
 
ja nemam, meni smor

- - - - - - - - - -

pa to ti kaem, sve se vidi, a ništa se ne vidi..čisto da imamo predstavu...na tebe se ne odnosi ( : I ovi koji sad kao glume da nisu narcisoidni, ne bi reagovali da nisu, a jesu..i u tome nema ništa loše...po mene ..zato smo i sagovornici samo na 4roomu i sve okej :)

ja jesam narcisoidna iako nemam :mrgreen:


znači ako stavim npr čelo ishvalite me :mrgreen::heart:
 
pa to ti kaem, sve se vidi, a ništa se ne vidi..čisto da imamo predstavu...na tebe se ne odnosi ( : I ovi koji sad kao glume da nisu narcisoidni, ne bi reagovali da nisu, a jesu..i u tome nema ništa loše...po mene ..zato smo i sagovornici samo na 4roomu i sve okej :)

pazi, ja da zivim u inostranstvu stavila bih ladno sliku, bez ikakvih problema...ali posto zivim u srbiji, onda nista....samo delovi i filteri :lol:
 
Sindrom emanacipacije na socijalnim mrezama, kao zamena za otudjenost i zatvorenost u stvarnom zivotu, polako ali sigurno metastazira.
Kada zapitate sami sebe "da li sam opsednuta/opsednut sa publiciranjem vlastitog i seciranjem tuđih zivota na netu?" kakav bi bio odgovor?
Dobar dio ljudi ovde se opire tome, ozbiljno ili kroz salu ugl je prisutna klasicna prica o životnim problemima, i povremeno slikanje su zapravo ok, neko povrsno intimisanje sa ljudima koji su virtuelni prijatelji, bez obzira sto nemaju svi dobre namere. Čak su i gori oni voajeri koji imaju misljenje o svakom, dok sebe vide "iznad" situacije, jer je to next level sraanja socijalne disfunkcije.
Da li vidite sebe kao osobu kojoj su npr. FB i Instagram premalen okvir za isticanje umnih i fizickih kvaliteta?
:lol: Verovatno. U centar kao i uvek.
Dobra strana je da postajem sve tolerantnija i punija razumevanja za ekscentričnosti i egzibicionizam svojih prijatelja i poznanika.
Pre skoro dve decenije kad je krenula kod nas navala sa rijaliti emisijama i internet zabavom mogla sam ruku da dam da imamo dovoljno zdravog razuma i da kod nas nema šanse to da se primi i da postanemo poslušni konzumenti koji nasedaju na fore iz tvog uvodnog posta. Toliko o zdravom razumu. :neutral:
 
Poslednja izmena:
pazi, ja da zivim u inostranstvu stavila bih ladno sliku, bez ikakvih problema...ali posto zivim u srbiji, onda nista....samo delovi i filteri :lol:

Pa da, ili u nekom selu, što zabačenijem...moraš da imaš "društveni život". Ionako te poznaje samo rodbina, tri kuće okolo, a oni ispred seoske zadruge imaju fejs samo, kad ga ubodu zbog neta :lol:
 

Slične teme


Back
Top