Šta ako

gost 371695

Elita
Poruka
19.917
Šta ako primetite da vas ženska iskorištava ?! Ne novcano, vec fizicki ako vas gleda samo kao sexualni objekat? Da li bi ste ostali u takvoj kombinaciji ili vezi?

Znaci samo harcore sex I posle kud koji mili moji ?
Ja msm da bi se mnogi uvredili I rekli alo ribo pa I ja imam dushu:mrgreen:

- - - - - - - - - -

I nemo neko da mi mraci nesto licno I povezuje Inace cu ga napucati u dupe ima se puši do Zagreba:lol:

Budite ozbiljni ovo je ozbiljna tema nije neka zaebancija !
 
Šta ako primetite da vas ženska iskorištava ?! Ne novcano, vec fizicki ako vas gleda samo kao sexualni objekat? Da li bi ste ostali u takvoj kombinaciji ili vezi?

Znaci samo harcore sex I posle kud koji mili moji ?
Ja msm da bi se mnogi uvredili I rekli alo ribo pa I ja imam dushu:mrgreen:

- - - - - - - - - -

I nemo neko da mi mraci nesto licno I povezuje Inace cu ga napucati u dupe ima se puši do Zagreba:lol:

Budite ozbiljni ovo je ozbiljna tema nije neka zaebancija !

Aj da zamislim nešto takvo... Ne, ne mogu da zamislim nešto takvo.

Mom mentalnom sklopu je pridodata opcija elektromagnetnog polja, koje rasteruje takve osobe jako daleko. Ni ne priđu. Na mene se lepe (i to zaista) samo one žene, koje u meni vide zaštitničku i oslanjajuću ulogu muškarca.

A ti mili što pretiš bez razloga, dobro čuvaj svoju bezbednost, jer i nad silom postoji sila. Eto, ja ti ne pretim, nego te savetujem.
 
Aj da zamislim nešto takvo... Ne, ne mogu da zamislim nešto takvo.

Mom mentalnom sklopu je pridodata opcija elektromagnetnog polja, koje rasteruje takve osobe jako daleko. Ni ne priđu. Na mene se lepe (i to zaista) samo one žene, koje u meni vide zaštitničku i oslanjajuću ulogu muškarca.

A ti mili što pretiš bez razloga, dobro čuvaj svoju bezbednost, jer i nad silom postoji sila. Eto, ja ti ne pretim, nego te savetujem.

Pa dobro, nije pretio vec se zeza, a i ti bi mogao da se oraspolozis:lol:
Sto se tice teme, isto kao i ti, u glavnom me posmatraju kroz oslanjajucu ulogu muskarca. Desavalo se da mi zene iskomentarisu doope, kao dobro je, ali mislim da su lagale:malav:
 
Ma žene i gledaju muško dupe. Što jači mišići u dupetu, to se muško bolje zabija u žensku kod oplodnje. Sve je u instinktima i genima zapisano.

Uzgred, Lanselot je moj kolega električar, pa ga malo zezam ;)
 
Aj da zamislim nešto takvo... Ne, ne mogu da zamislim nešto takvo.

Mom mentalnom sklopu je pridodata opcija elektromagnetnog polja, koje rasteruje takve osobe jako daleko. Ni ne priđu. Na mene se lepe (i to zaista) samo one žene, koje u meni vide zaštitničku i oslanjajuću ulogu muškarca.

A ti mili što pretiš bez razloga, dobro čuvaj svoju bezbednost, jer i nad silom postoji sila. Eto, ja ti ne pretim, nego te savetujem.

:lol:
Dobro si rekao postoji nad silom sila valja o tome razmisliti;)

Ako si ti ovo doziveo kao pretnju onda nemoj da razmisljas :rotf:
 
Vidim da si skontao da se zezam :)

Hteo sam nešto u smislu slabostrujaša i jakostrujaša, ali da ne davimo temu bez veze.

Pozdrav!
Ma jesam bre ...samo nisam te prepoznao brate :D
Znas me jbg :D bas mi je drago da si se vratio :D

- - - - - - - - - -

Pa dobro, nije pretio vec se zeza, a i ti bi mogao da se oraspolozis:lol:
Sto se tice teme, isto kao i ti, u glavnom me posmatraju kroz oslanjajucu ulogu muskarca. Desavalo se da mi zene iskomentarisu doope, kao dobro je, ali mislim da su lagale:malav:

E to je dobar drugar ...iz zlatnih dana krste:D
Samo jbg moj temperament :lol:
Njemu poseban tretman;)
 
Ma žene i gledaju muško dupe. Što jači mišići u dupetu, to se muško bolje zabija u žensku kod oplodnje. Sve je u instinktima i genima zapisano.

Uzgred, Lanselot je moj kolega električar, pa ga malo zezam ;)

Nisam ja u elektronici ...al dobro vreme ucini svoje :D

Ovo je istina, zene vole dobro musko dupe ...mene u teretani stalno startuju zene sa pitanjem odkud mi takvo I kakve vezbe itd:lol:
Uglavnom odgovorim 15god fudbala do profi nivoa jbg :lol:

- - - - - - - - - -

Mislim da žene gledaju ruke, a ne dupe. Znači da možeš da iscepaš tri metara drveta, a da ne završiš u hitnoj.

Gledaju I ruke I dupe :) Vrv gledaju sve sad kad razmislim bolje :lol:
 
Eto na šta smo spali. Nekad se tražio dobar domaćin, a sada dobro dupe....

Spali smo na dupe.

Pa dobar domaćin ima jednu vidljivu i jednu nevidljivu prednost.

Vidljiva: jaka leđa (generalno mišići)
Nevidljiva: jaki živci.

A na dupe smo pali, prijatelju moj, još odavno...

Nego u vezi sa temom: šta bi na ovo rekla NovaIsta?
 
Šta ako primetite da vas ženska iskorištava ?! Ne novcano, vec fizicki ako vas gleda samo kao sexualni objekat? Da li bi ste ostali u takvoj kombinaciji ili vezi?

Znaci samo harcore sex I posle kud koji mili moji ?
Ja msm da bi se mnogi uvredili I rekli alo ribo pa I ja imam dushu:mrgreen:

- - - - - - - - - -

I nemo neko da mi mraci nesto licno I povezuje Inace cu ga napucati u dupe ima se puši do Zagreba:lol:

Budite ozbiljni ovo je ozbiljna tema nije neka zaebancija !

Mislim da nikad ne bih mogao da budem toliko glup da kapiram da u obostranom sexualnom uzivanju neko moze da bude iskoriscen.

- - - - - - - - - -

Cak i kada sam imao tlinaest i po.
 

Back
Top