Zbog cega je Vucic izdao Kosovo

Dok sam ćutao i išao da ratujem za ovu državu sam bio dobar , sada sam mađar koji lako menja strane , moreee napušite mi se đokice svi redom

Pa nisi ti nigde dobrovoljno išao,nego si mobilisan od strane slobe,Šešelja (i Vučića :lol:),zato što si Mađar.Posle su ti Šešelj i vučić nudili sendvič kao lanč-paket za iseljenje iz Srbije (sećaš li se toga?).Sad ti opet nude sendvič,a ti se primaš :hahaha:
 
Merkelova je čestitala Nikoliću pobedu par sati pre objave konačnih rezultata i rekla mu da "Sada konačno mogu rešiti pitanje Kosova" (Nikolić priznao na B92), međutim Nikolić je sklonjen zbog preterane rusofilije a konačno rešenje pitanja Kosova prpušteno je Vučiću.
Problem SNS je sada kako priznati Kosovo a ostati patriotska stranka. Prva u nizu idiotskih propagandi je ona o miševima i lavovima, poslednja je o "velikoalbanskoj opoziciji".
 
Pitate se zasto?
A onda licemerite.

Zato sto ste sve one koji ga nikada ne bi dali, ostavili na cedilu i poslali u Hag i pljujete po njima i u Hagu.

I sada hocete da Vucko pokrene armiju.
Jer samo tako moze teoretski da vrati Kosovo.

Onda da nas zbombaju a vi uvucete dupe i Vucka zrtvujete u Hag.

Pa video je Vucko kako to kod naroda funkcionise i nije lud da se zrtvuje kao Sloba i drugi.
 
Странци су га довели на Власт због Космета-он то мора да изврши.
Зашто сад запад преферира неке дивљаке шиптаре контра Нама ..колега Мркаљ је малтене спамовао овај линк
синоћ са жељом да сви послушамо и треба то понављати и понављати:

 
meh7-vflGevej7.png
Овај видео није доступан.
 
Da mi je znati KOME TREBA U SRBIJI DANAS KOSOVO puno ljutih Siptara?

Da je Kosovo u Srbiji Siptari bi bec bili vecina i u Beogradu!

Ili neko misli da bi u eri ljudskih parava mogao da presavije siptare preko kolena, kao Mladic u Srebrenici pa da se ceo svet digne protiv Srbije?

VUCIC DOBRO RADI, NISTA ON NIJE IZDAO. :ok:

Jedino sto nece da zrtvuje celu Srbiju zbog Kosova koje ustvari nikom ne treba osim popovima.

Jeste u eri ljuCkih prava je napravljeno etnicko ciscenje Srba u Krajini sto su podrzali zagovornici tih ljuCkih prava,dakle taj sablon plus par Srebrenica pa oni nek se dizu koliko hoce.

- - - - - - - - - -

Da mi je znati KOME TREBA U SRBIJI DANAS KOSOVO puno ljutih Siptara?

Da je Kosovo u Srbiji Siptari bi bec bili vecina i u Beogradu!

Ili neko misli da bi u eri ljudskih parava mogao da presavije siptare preko kolena, kao Mladic u Srebrenici pa da se ceo svet digne protiv Srbije?

VUCIC DOBRO RADI, NISTA ON NIJE IZDAO. :ok:

Jedino sto nece da zrtvuje celu Srbiju zbog Kosova koje ustvari nikom ne treba osim popovima.

Dok sam ćutao i išao da ratujem za ovu državu sam bio dobar , sada sam mađar koji lako menja strane , moreee napušite mi se đokice svi redom

Sta su poceli da vam stavljaju u sendvice,LSD?
 
hrvati su AU konjusari a srbi ratnici koji su se uvek vukli za repovima konja pobednika. kosovo su nam poklonili i poklon je dotrajao.

Dobro bre,dosadni ste više sa vašim kompleksima.Niko nije pominjao vas Hrvate na ovoj temi.Bol zog konjušarstva leči negde drugo.Živiš u Srbiji otkada znaš za sebe,a svaka druga ti je " mi Hrvati". I posle ti je smešan onaj forumaš KESH...licemerje
 
Драган Петровић био брате,онај лик са 4 факултета..
сад видим да је избрисано :eek:
Псовао вучића на пасја кола

Па СНС-стока вредно ради на ууклањању било каквих доказа ПРОТИВ ЊИХОВЕ ВЛАДАВИНЕ....

*************************

KiM: Diskvalifikovano 86 kandidata za lokalne izbore

Tanjug | 12. septembar 2017.

Kosovska Centralna izborna komisija donela je odluku o diskvalifikaciji 86 kandidata za odbornike lokalnih samouprava i kandidata za predsednike opština

Kosovska Centralna izborna komisija donela je odluku o diskvalifikaciji 86 kandidata za odbornike lokalnih samouprava i kandidata za predsednike opština.

Za tu odluku glasalo je osam članova komisije, sa jednim uzdržanim i jednim glasom protiv, prenosi RTK2.

Ovom odlukom kandidat Inicijative za Kosovo za predsednika opštine Prizren Zafir Beriša je skinut sa liste, čime mu je onemogućena kandidatura za gradonačelnika Prizrena.

Članova CIK-a su bili različitog mišljenja oko ove odluke.

Jedan od članova CIK-a Ešref Viši iz Inicijative za Kosovo je rekao da je protiv ove odluke jer smatra da je odluka nepravedna.

Adnan Rustemi iz pokreta Samoopredeljenje tražio je da se ne diskvalifikuju oni koju su kažnjeni zbog kršenja pravila u saobraćaju, nego oni koji su optuženi za korupciju i ostale teške zločine.

Betim Đoši iz DPK je rekao da je zakon isti za svakog optuženog, bilo da se odnosi na male kazne ili velike prestupe.
 
Оно што ни једна власт у Србији није смела да уради од 2000. до данас,урадио је издајник и изрод Александар Вучић.Свако ко то не види или не жели да види је или лупеж или будала.
 
Оно што ни једна власт у Србији није смела да уради од 2000. до данас,урадио је издајник и изрод Александар Вучић.Свако ко то не види или не жели да види је или лупеж или будала.

Eh, da je Srbiji jos ratova....Vec dugo je mir, a to Srbinu ne prija.......
 
narod na Kosovu je doneo odluku za koju misle da je najbolja za njih i ko im tu zamera..vucic ne..

Њих 6-8% битан фактор.?!

Твој Вожд је признао Косово.....према томе историја пише

- - - - - - - - - -

Оно што ни једна власт у Србији није смела да уради од 2000. до данас,урадио је издајник и изрод Александар Вучић.Свако ко то не види или не жели да види је или лупеж или будала.

Тако је Он ће да уради ''све''-
 
Зато што је издајник, зато што су му господари тако наложили, и зато што сам не живи у Призрену већ Београду.

Није он издао Косово, већ српски народ у целини.

Издао би он и Београд да му тако наложе.
 
Зато што је издајник, зато што су му господари тако наложили, и зато што сам не живи у Призрену већ Београду.

Није он издао Косово, већ српски народ у целини.

Издао би он и Београд да му тако наложе.

Зато то има рођаке са села
 
Aleksandar Vucic ce u istoriji biti upamcen po tome da se mic po mic odrekao Kosova u ime Srbije .. Sta mislite zbog cega zuti to nisu pristali da urade ?? A Vucic jeste ?? Medjunarodna zajednica je ocigledno procenila da bi taj proces srpski narod mnogo lakse podneo i prihvatio ako bi ga sproveli bivsi Radikali nego omrazeni zapadnjaci poput DS-a . . ali ZASTO je Vucic prihvatio takvu ulogu ?? Da li je ucenjen necim ? Da li je to uradio samo zbog vlasti i moci ?? Koji su razlozi ?????

Zato sto je ucenjeni Britanski MI6 agent regrutovan u Kardifu.
Nisu svi takvi koji su bili u Britaniji.
Sirijski predsednik Asad je proveo mnogo duze nego Vucic u Engleskoj pa nije dozvolijo da ga regrutuju kao neprijatelja svoje zemlje.
 
Због сопствене гузице, због болести за новцем - вероватно се диви сам себи како успева да покраде милионе у овако сиромашној земљи :) То је питање за психијатрију, не за форум.
 

Back
Top