Da li zene mogu biti s nekim ko ima fizicke mane?

Da li zene mogu biti s muskarcima koji imaju fizicke mane(deformitete) kao npr (klempave usi,usi bez antihelixa),ali da i sa tim manama izgledaju lepo?

Jok bre jer su i one jelte savrsene :lol:

Otkricu ti tajnu :lol: I najbolje ribe koje se tebi na taj nacin prezentuju imaju x mana. Svi imaju mane.

- - - - - - - - - -

Agresija, bezobzirnost, bahatost,... su daaaleeeko veće mane. Uši, ako ti smetaju koriguješ.

Šta je problem usi odseci , p dim :lol:
 
Da li zene mogu biti s muskarcima koji imaju fizicke mane(deformitete) kao npr (klempave usi,usi bez antihelixa),ali da i sa tim manama izgledaju lepo?

mogu naravno
pa pogle nashe politichare
josh im skandiraju sa trobina...ozeni me

- - - - - - - - - -

Svaki problem koji se može novcem rešiti nije zaista, pravi problem. Čak i kada taj novac nemamo. Tako ja maštam o sisićima :lol: Uši ne koštaju mnogo, bar mislim.

i mi mashtamo o bogomoljkinim sisitjima :rumenko:
 
Zena moze voditi ljubav,sa svakim muskarcem koji ima normalan Penis.Svi ostali nedostaci,kao otsustvo udova,da je gluv (nagluv),da ne vidi bas najbolje,da ima pokvarene
zube,i slicno,ne uticu na to,da zena sa muskarcem ima normalan seksualni odnos.Zena moze imati ljubavni odnos,i sa muskarcem koji je potpuno bez kose,kao i sa muskarcem
koji je cosav (nema bradu,pa se i ne brija).:p:heart::zcepanje:
 
Muskarci koje kod zena uzbudjuju velike sise,ustvari su odrasla nezrela deca.Njima je ostalo u potsvesti,da je dojenje koje im je majka pruzala,njima pricinjavalo veliko
zadovoljstvo.Zbog tog urodjenog secanja na zadovoljstvo koje dojenje cini,oni traze zene,sa iskljucivo enormno velikim sisama (dojkama). Kada na kraju nadju takvu zenu,
takvi muskarci seksualni cin,ne obavljaju na uobicajeni nacin,vec krajnje zadovoljstvo,dozivljavaju iskljucivo sisajuci dojke partnerki sa kojom su u emotivno seksualnoj vezi.:think:
 
Da li zene mogu biti s muskarcima koji imaju fizicke mane(deformitete) kao npr (klempave usi,usi bez antihelixa),ali da i sa tim manama izgledaju lepo?

Može da bude najlepši na svetu, ali ako nema antihelix ništa mu ne vredi ! :dash:

- - - - - - - - - -

carska tema da se sakupe extra idioti :hahaha:

A ti bi kao bio sa devojkom bez antihelixa???
Aj, znamo se, nemoj lažeš čoveka
:cool:

- - - - - - - - - -

Slažem se ! Najbolje su koje imaju male sesi i veeeeliku ptićku!:lol:
Moj ujak je jednom podelio samnom jednu staru narodnu poslovicu (iako mislim da je ta mudrost namenjena više muškom polu kao vodilja)
"Jedino što je lepo kad je malo je .icka"
tako je govorio moj ujak.
 

Back
Top