Bez druge strane - Vučić "debatuje" s odštampanim tvitovima

Emihs

Buduća legenda
Moderator
Poruka
44.394
Bez druge strane - Vučić "debatuje" s odštampanim tvitovima :D

Osim da objašni šta se desilo u subotu ujutro, danima najavljivano gostovanje na televiziji Hepi, bilo je prilika da predsednik Srbije ponovo oštro polemiše sa opozcijom, ali i svima koji ga kritikuju.

Ali, u polemici u kojoj, ponovo, niko od ljudi koje je pominjao nije mogao da mu odgovori. Kako su i zašto sa televizijskih ekrana nestali debata i dijalog?

Aktuleni predsednik Srbije, nekada oštri opozicionar. Obožavao je televizijske debate sa političkim protivnicima.
Kakve je promene dolaskom na vlast doneo? Vučićeva strast za raspravom promenila se nije, ali forma debate definitivno jeste.

"Ta militantno urinarna politika postaje jedina politika koju imaju. Ne znaju ništa. Prezirem njihov nerad. Da nećeš ti Vuče Jeremiću ili ti Saša Jankoviću da me šutitraš. Evo skupite se svi i dođite. Mene da bijete koji radim po ceo dan vi neradnici jedni koji nikad ništa ne radite samo čekate da opljačkate ovu zemlju. Ja Vas da se plašim? Pa vi niste normalni", rekao je predsednik Aleksandar Vučić na Tv Hepi.

Opozcije, kojoj se predsednik obraća, odavno nema s druge stane stola. Zamenili su je odštampani tvitovi.
"Evo ovako, sad ću da Vam čitam sve. Vučićev vinograd u Tosakni za koji mu je posredovao kum Petrović. Ja Vas pitam nađite mi, gde mi je taj vinograd u Toskani. To kažu funkcioneri Jankovićeve stranke. Evo ja ću Vam podvući ovde. On u odgovoru izvesnoj Tijani kaže - a sad smradovi vratite se u rektum svoje majke *****. Hoću da Vam kažem da ludilu nema kraja", rekao je Vučić.

Jedinu mogućnost koju ima da odgovori - tviter zajednica je iskoristila.

"Dobro je što predsednik čita tvitove. Pored naših nevažnih, možda primeti i da ljudi mole pomoć da leče decu. Pa, pomogne. Koliko može", tvitovala je Tanja Jordović.

"I dalje ne mogu da verujem da se jedan šef države svađa s tvitovima", piše Đorđe Vukadinović.

"Večeras, još jednom, rastura opoziciju u duelu sa odštampanim tvitovima", napisao je Sloba Gerogijev.

Za novinare Gordanu Sušu i Vladimira Radomirovića to je dokaz da je rasprava iz srpskih medija proterana.

"To je nešto što je zaista opasno za ovo društvo. Ako se u medijima ne razgovara o svemu što je bitno onda će se razgovarati na nekim drugim mestima", smatra predsednik UNS-a Vladimir Radomirović.

"Mi ovde imamo svake nedelje jednom na nekoj televiziji nacionalnoj naš predsednik drži pridiku svima nama. Aman, to je daleko od onoga što se zove javni razum", kaže novinarka Gordana Suša.

A u svojim javnim nastupima osim sa tviterašima, predsednik redovno raspravlja i sa medijima.

"Niste mogli da vidite jer su svi njihovi mediji to prenebregli, od RTS-a, do B92, N1. Njima je najveći problem Pink", rekao je Vučić.

Problem je što predsednik arbitrita, medije deli na naše i njihove i tako stvara atmosferu u kojoj debate ne može ni biti, zaključuje Gordana Suša.
http://rs.n1info.com/a315842/Vesti/...e-Vucic-debatuje-s-odstampanim-tvitovima.html

Него другари ко је власник Н1?По мени ријетко објективан текст иако нисам члан ни СНС-а ни опозиције.
Али докле ћемо слушати кукумачење Господара? :think:
Шта се дешава са медијима у Србији?Докле више овако,па ово није било ни за вријеме Слобе?! :rtfm:
 
Djeneral Petrus je vlasnik koliko znam ,mada nije bitan N1 nego AV stalno govori o svojim dostignućima kako je ovo ili ono "prvi put u istoriji " ili " po prvi put u novijoj srpskoj istoriji " i sl .
E sada je definitivno u pravu ovo je sigurno prvi put u istoriji i to ne Srbije nego vaskolikog dunjajluka da predsednik neke države sedi u studiju sa nekom analnom fekalijom preko puta sebe i svadja se , raspravlja,preti i polemiše sa odštampanim tvitovima,isečcima iz novina i loše montiranim YT klipovima .
Takva dijagnoza definitivno nigde u svetu nije vidjena ,niti će biti vidjena posle Ovog ,
 
Poslednja izmena:
Bez druge strane - Vučić "debatuje" s odštampanim tvitovima :D

http://rs.n1info.com/a315842/Vesti/...e-Vucic-debatuje-s-odstampanim-tvitovima.html

Него другари ко је власник Н1?По мени ријетко објективан текст иако нисам члан ни СНС-а ни опозиције.
Али докле ћемо слушати кукумачење Господара? :think:
Шта се дешава са медијима у Србији?Докле више овако,па ово није било ни за вријеме Слобе?! :rtfm:

Све ово је и грозно и јадно - али најгоре је то што ће бити још горе и трајаће СВЕ ДОК СЕ У ОПОЗИЦИЈИ НЕ ПОЈАВИ НЕКА СТВАРНО СНАЖНА ЛИЧНОСТ КОЈА НЕМА МРЉЕ У БИОГРАФИЈИ И КОЈА ЋЕ ГА РАСТУРИТИ.
 
Djeneral Petrus je vlasnik koliko znam ,mada nije bitan N1 nego AV stalno govori o svojim dostignućima kako je ovo ili ono "prvi put u istoriji " ili " po prvi put u novijoj srpskoj istoriji " i sl .
E sada je definitivno u pravu ovo je sigurno prvi put u istoriji i to ne Srbije nego vaskolikog dunjajluka da predsednik neke države sedi u studiju sa nekom analnom fekalijom preko puta sebe i svadja se , raspravlja,preti i polemiše sa odštampanim tvitovima,isečcima iz novina i loše montiranim YT klipovima .
Takva dijagnoza definitivno nigde u svetu nije vidjena ,niti će biti vidjena posle Ovog ,

Он дефинитивно има "дијагнозу".Истина јесте да је опозиција у хаосу и расулу и да је слаба алтернатива али ко се нормалан више пали на Вучића,шта се дешава са народом?!

- - - - - - - - - -

Све ово је и грозно и јадно - али најгоре је то што ће бити још горе и трајаће СВЕ ДОК СЕ У ОПОЗИЦИЈИ НЕ ПОЈАВИ НЕКА СТВАРНО СНАЖНА ЛИЧНОСТ КОЈА НЕМА МРЉЕ У БИОГРАФИЈИ И КОЈА ЋЕ ГА РАСТУРИТИ.
Тешко ја не видим још дуго излаза.Вучић се неће лако одрећи позиције,.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Све ово је и грозно и јадно - али најгоре је то што ће бити још горе и трајаће СВЕ ДОК СЕ У ОПОЗИЦИЈИ НЕ ПОЈАВИ НЕКА СТВАРНО СНАЖНА ЛИЧНОСТ КОЈА НЕМА МРЉЕ У БИОГРАФИЈИ И КОЈА ЋЕ ГА РАСТУРИТИ.

Ne, nego ce biti jadno sve dok se bude cekal neka licnost, i dok se u Srbiji bude gajio kult licnosti.
Vecito se ceka neki spasioc, neko spasenje, razresenje, neki lik sam-samcijat, koji ce da ispravi nase greske. To je cak i u religiji tako.
Dok svkai pojedinac ne postane, prvo, iskren i moralan sam sa sobom, ne moze bolje da bude.
 
Ne, nego ce biti jadno sve dok se bude cekal neka licnost, i dok se u Srbiji bude gajio kult licnosti.
Vecito se ceka neki spasioc, neko spasenje, razresenje, neki lik sam-samcijat, koji ce da ispravi nase greske. To je cak i u religiji tako.
Dok svkai pojedinac ne postane, prvo, iskren i moralan sam sa sobom, ne moze bolje da bude.

Evo koliko pamtim mi uvek odaberemo nekog poglavicu, pa mu krenu sa uvlačenjem i podilaženjem, do granice da on poblentavi i postane neopevana budala ... gora od predhodne.
A kad totalno flipne, ekipa ga makne i postavi novu budalu... i tako u krug.

Da smo mi sami sa sobom u vinkli, ne bi nam ni vodja palamudio po vas celi dan, ovako imamo kompletan cirkus - dresirane lavove. žene sa bradom, čoveka od gume , gutače vatre i ponajviše klovnova.
 
Juce je rekao doslovno "ne palim se na price o atentatu".

Recnik jednog predsednika.

Ма луд дефинитивно...

- - - - - - - - - -

Evo koliko pamtim mi uvek odaberemo nekog poglavicu, pa mu krenu sa uvlačenjem i podilaženjem, do granice da on poblentavi i postane neopevana budala ... gora od predhodne.
A kad totalno flipne, ekipa ga makne i postavi novu budalu... i tako u krug.

Da smo mi sami sa sobom u vinkli, ne bi nam ni vodja palamudio po vas celi dan, ovako imamo kompletan cirkus - dresirane lavove. žene sa bradom, čoveka od gume , gutače vatre i ponajviše klovnova.

Има и тога, за неповјеровати је колико му се најближи сарадници увлаче у гузицу.С временом осјећа моћ и губи смисао за реалност,слично се десило Слоби.Ја сам увјерења да лик као Вучић неће лако сјашити са челне позиције чак и када му запад окрене леђа.
 
Evo koliko pamtim mi uvek odaberemo nekog poglavicu, pa mu krenu sa uvlačenjem i podilaženjem, do granice da on poblentavi i postane neopevana budala ... gora od predhodne.
A kad totalno flipne, ekipa ga makne i postavi novu budalu... i tako u krug.

Da smo mi sami sa sobom u vinkli, ne bi nam ni vodja palamudio po vas celi dan, ovako imamo kompletan cirkus - dresirane lavove. žene sa bradom, čoveka od gume , gutače vatre i ponajviše klovnova.

Lepo kaze Antonije Pusic: "Kada poltronisanjem zalivas njivu, najbolje uspevaju diktatori."
 
"Ta militantno urinarna politika postaje jedina politika koju imaju. Ne znaju ništa. Prezirem njihov nerad. Da nećeš ti Vuče Jeremiću ili ti Saša Jankoviću da me šutitraš. Evo skupite se svi i dođite. Mene da bijete koji radim po ceo dan vi neradnici jedni koji nikad ništa ne radite samo čekate da opljačkate ovu zemlju. Ja Vas da se plašim? Pa vi niste normalni", rekao je predsednik Aleksandar Vučić na Tv Hepi.

Opozcije, kojoj se predsednik obraća, odavno nema s druge stane stola. Zamenili su je odštampani tvitovi.
"Evo ovako, sad ću da Vam čitam sve. Vučićev vinograd u Tosakni za koji mu je posredovao kum Petrović. Ja Vas pitam nađite mi, gde mi je taj vinograd u Toskani. To kažu funkcioneri Jankovićeve stranke. Evo ja ću Vam podvući ovde. On u odgovoru izvesnoj Tijani kaže - a sad smradovi vratite se u rektum svoje majke *****. Hoću da Vam kažem da ludilu nema kraja", rekao je Vučić.

болесник.

ово Србија још није гледала у својој историји. а било је свега и свачега.
 
Него другари ко је власник Н1?По мени ријетко објективан текст иако нисам члан ни СНС-а ни опозиције.
Али докле ћемо слушати кукумачење Господара? :think:
Шта се дешава са медијима у Србији?Докле више овако,па ово није било ни за вријеме Слобе?! :rtfm:

Н1 ти је ЦИА тв програм. Ено, питај Тихија (оног Тихија што је гласао за СНС), он ће лепо да ти објасни да је ЦИА власник Н1.
 
Н1 ти је ЦИА тв програм. Ено, питај Тихија (оног Тихија што је гласао за СНС), он ће лепо да ти објасни да је ЦИА власник Н1.

Е онда јадни ми ако нам ЦИА избацује један "објективан" текст о нашем драгом Вођи!

- - - - - - - - - -

Da se čovek okrene u istoriju srpske politike, naći će na vrhu ološ, lopove, uhlebe, neradnike, oportuniste, nesposobne, folirante, izdajnike, i još svašta još

Ali ovako nekulturnu ekipu na vlasti (koja je pritom i sve ovo gore navedeno), istorija ne pamti. Sa sve ovim prostakom na čelu.

Већина ће се сложити да је ово болесно али већина такође и гласа за Ацу дијагнозу.Добро смо с*ебани!
 
Е онда јадни ми ако нам ЦИА избацује један "објективан" текст о нашем драгом Вођи!

- - - - - - - - - -



Већина ће се сложити да је ово болесно али већина такође и гласа за Ацу дијагнозу.Добро смо с*ебани!
Pa opozicija je uglavnom vidjena na delu i nije ništa bolja od ovih , jedino nisu baš toliki primitivci i psihijatrijski bolesnici , al realno prost narod to ni ne gleda već gleda svoje dupe i novčanik ,a to mu je isto .
Bitna razlika osim one pomenute je da Vučić drži kasicu kod sebe i da zato ljudi glasaju za njega jer im na ovaj ili onaj način kupuje glasove i lojalnost , dok opozicija nema tu infrastrukturu i lovu , a nema ni ništa jako kvalitetno da ponudi , pa onda raja glasa za sociopatu jer imaju kakve takve koristi , od paketa sa namiricima i par iljada dinara za gologuziju , preko plate u javnom sektoru za tzv. srednju klasu do funkcija , tendera , kombinacija ,kamiona,aviona za one na višim nivoima .
 
Ne, nego ce biti jadno sve dok se bude cekal neka licnost, i dok se u Srbiji bude gajio kult licnosti.
Vecito se ceka neki spasioc, neko spasenje, razresenje, neki lik sam-samcijat, koji ce da ispravi nase greske. To je cak i u religiji tako.
Dok svkai pojedinac ne postane, prvo, iskren i moralan sam sa sobom, ne moze bolje da bude.

To ce biti neko ko ce insistirati na osvescenju u pogledu javnih dobara. To je nesto sto Vucic nema niti je ikada imao. Zove se principijelnost.
Mediji su javno dobro. Ne postoje `nasi`i `njihovi`. Predsednik jedne zemlje ne moze sebi da dozvoli ispade u tom smislu. To je vec automatski minus za njega.
Tako ga treba i predstaviti. To je zapravo ono cega se karikaturalni uzurpator trenutne funkcionalne vlasti najvise pribojava.To i samo to.
Neprincipijalan covek gradi haos i zavisi od istog,jer nema viziju. Principijalnost u pogledu javnog dobra stavlja ga na marginu dejstva,gde se zapravo i nalazi,
a koja je,obrnuto,najbolja pozicija odakle se vrsi uticaj u haoticnom sistemu, polugama presije,iza zastora. Naprotiv,istinski legalizam je in medias res,u centru desavanja..
On ih ne suzbija,vec im omogucava zivot,regulisuci ih na najoptimalniji moguci nacin. Cak i jedna jedina individua sa stavom principijalnosti dovoljna je da se skrene paznja
na prirodnu teznju ljudi u legitiminim (opstezakonitim) zivotnim uslovima, nasuprot hiperprodukovano legalnim (lex,zakon sam po sebi ne znaci nista bez norme njegove opravdanosti. neopravdani zakoni stvaraju legalisticki haos koji podupire svaki vid provlacenja kroz rupe bilo kakvog apsolutizma i voluntarizma unutar tako generisane vlasti haosa). Na proslim predsednickim izborima bio je potreban samo travestirani avatar principijalnog coveka politike, u vidu Ljubise Belog Preletacevica, da se okrnji ozbiljni komad izbornog kolaca vlasti. Zamislite sta je sve moguce sa obznanjenom politikom legalisticke principijelnosti,gde sad vise ni stanovnistvo ne oseca tragi-komican jaz izmedju zelja i mogucnosti unutar uredjenog drustva?
Svakako i nacelno detoksikaciju uma, skretanje paznje na pravu stvar, izbijanje oruzja iz ruku degenerisanog pseudolegalistickog poretka. Izbori u savremenom svetu ne bi trebalo da budu stvar tako ekstremnih dilema,vec samo izbor izmedju tipa `brodarenja`. Samo se ovde, u ovoj domacoj drustvenoj klimi namece takav obrazac izmedju katastrofe i spasavanja. Naravno, za scenario je zaduzen poredak haosa. Haos treba vratiti tamo odakle je i izbio, na margine...Sadasnji nosioci funkcija i vlasti su primeri ljudi sa vremenskih i drustvenih margina. Dosli su u centar vlasti sa maglom koju su doneli sa margina. Dasak vetra, svezeg legalistickog vazduha iz centra sveprozimajuce stvarnosti vraca maglu na obod stvarnosti, otkrivajuci ih - u njihovoj nemoci za dejstvo izvan zastite iste... Saljem izvinjenje zbog duzeg odgovora i naucnicke leksike,ali nametnula se potreba.
 
Poslednja izmena:
Pa opozicija je uglavnom vidjena na delu i nije ništa bolja od ovih , jedino nisu baš toliki primitivci i psihijatrijski bolesnici , al realno prost narod to ni ne gleda već gleda svoje dupe i novčanik ,a to mu je isto .
Bitna razlika osim one pomenute je da Vučić drži kasicu kod sebe i da zato ljudi glasaju za njega jer im na ovaj ili onaj način kupuje glasove i lojalnost , dok opozicija nema tu infrastrukturu i lovu , a nema ni ništa jako kvalitetno da ponudi , pa onda raja glasa za sociopatu jer imaju kakve takve koristi , od paketa sa namiricima i par iljada dinara za gologuziju , preko plate u javnom sektoru za tzv. srednju klasu do funkcija , tendera , kombinacija ,kamiona,aviona za one na višim nivoima .

дабоме. укратко описана наша политичка реалност.

то се зове демократија у Србији.
 
Pa opozicija je uglavnom vidjena na delu i nije ništa bolja od ovih , jedino nisu baš toliki primitivci i psihijatrijski bolesnici , al realno prost narod to ni ne gleda već gleda svoje dupe i novčanik ,a to mu je isto .
Bitna razlika osim one pomenute je da Vučić drži kasicu kod sebe i da zato ljudi glasaju za njega jer im na ovaj ili onaj način kupuje glasove i lojalnost , dok opozicija nema tu infrastrukturu i lovu , a nema ni ništa jako kvalitetno da ponudi , pa onda raja glasa za sociopatu jer imaju kakve takve koristi , od paketa sa namiricima i par iljada dinara za gologuziju , preko plate u javnom sektoru za tzv. srednju klasu do funkcija , tendera , kombinacija ,kamiona,aviona za one na višim nivoima .

Istina.
 
Pa opozicija je uglavnom vidjena na delu i nije ništa bolja od ovih , jedino nisu baš toliki primitivci i psihijatrijski bolesnici , al realno prost narod to ni ne gleda već gleda svoje dupe i novčanik ,a to mu je isto .
Bitna razlika osim one pomenute je da Vučić drži kasicu kod sebe i da zato ljudi glasaju za njega jer im na ovaj ili onaj način kupuje glasove i lojalnost , dok opozicija nema tu infrastrukturu i lovu , a nema ni ništa jako kvalitetno da ponudi , pa onda raja glasa za sociopatu jer imaju kakve takve koristi , od paketa sa namiricima i par iljada dinara za gologuziju , preko plate u javnom sektoru za tzv. srednju klasu do funkcija , tendera , kombinacija ,kamiona,aviona za one na višim nivoima .

Истина,тако и Додик опстаје толико дуго на власти.Али чак и Додик који је сировина тешка има опозиционе медије и штампу.
Вучић је сам против свих.Не постоји ни једна емисија гдје се опозиција и власт сучељавају.
На ХРТ нпр често се емитују емисије гдје се јавно износе критике,власт брани.У Србији никада није била већа цензура.
 
Ne krivim Vucica. Narod je retardiran i voli to. Ako ce mu to pomoci da zadrzi uticaj, zasto to ne bi radio? Neces svinjama da vladas klasicnom muzikom, nego korbacem. Nasem narodu je dovoljno malo sege i svadjanja i kupio si ih.

Budale.

Narod nije glup već narod gleda svoj interes. Za narod su svi političari isti, te samim tim glasaće za onog koji im da nekoliko kilograma brašna i par litara ulja, ili završi poslić za njegovog malog u opštini, pre nego za onog koji im samo daje obećanja.

Znači nije kao da imamo izbor između dobrog i lošeg, već između 2 zla (vlast i opozicija). Šta ti očekuješ za koga da glasaju?
 
Narod nije glup već narod gleda svoj interes. Za narod su svi političari isti, te samim tim glasaće za onog koji im da nekoliko kilograma brašna i par litara ulja, ili završi poslić za njegovog malog u opštini, pre nego za onog koji im samo daje obećanja.

Znači nije kao da imamo izbor između dobrog i lošeg, već između 2 zla (vlast i opozicija). Šta ti očekuješ za koga da glasaju?

Onda ok. Ne znam sta je onda problem sto Vucic koristi metode koje narod priznaje kao legitimne i legalne?!
 
Onda ok. Ne znam sta je onda problem sto Vucic koristi metode koje narod priznaje kao legitimne i legalne?!
Pa ja tebe pitam koja je alternativa.

Što se mene tiče, ja sam ********* i ja sam za revoluciju, ali ja sam manjina, većina ljudi koja je protiv vlasti je uglavnom liberalska ekipa, pa ajde ti mi reci šta predlažeš
 

Back
Top