Три македонске буктиње наљутиле Грке

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
27.854
united-macedonians.jpg

После смиривања односа са Београдом због шпијунске афере, Скопље мора Атини и да објасни провокацију у вези са мапом „велике Македоније”. Грчки шеф дипломатије Никос Коцијас због тога се чак двоумио да ли да посети Скопље крајем августа, јер је македонски конзул у Торонту говорио на скупу испред иредентистичких симбола и мапе која својата део грчке територије.
Да ли Балкан треба да брине због још једног великодржавног пројекта на Балкану чији је циљ како откривају поједини таблоиди, позивајући се наводно на Грчку обавештајну службу, да се Косово и Македонија уједине како би лакше заједно ушли у НАТО?
http://www.politika.rs/scc/clanak/387560/Tri-makedonske-buktinje-naljutile-Grke
*************************
Јел' то неко гура БЈРМ-овце у пропаст или они сами желе самоубиство?
Стално су у некој завади са суседима.
 
united-macedonians.jpg

После смиривања односа са Београдом због шпијунске афере, Скопље мора Атини и да објасни провокацију у вези са мапом „велике Македоније”. Грчки шеф дипломатије Никос Коцијас због тога се чак двоумио да ли да посети Скопље крајем августа, јер је македонски конзул у Торонту говорио на скупу испред иредентистичких симбола и мапе која својата део грчке територије.
Да ли Балкан треба да брине због још једног великодржавног пројекта на Балкану чији је циљ како откривају поједини таблоиди, позивајући се наводно на Грчку обавештајну службу, да се Косово и Македонија уједине како би лакше заједно ушли у НАТО?
http://www.politika.rs/scc/clanak/387560/Tri-makedonske-buktinje-naljutile-Grke
*************************
Јел' то неко гура БЈРМ-овце у пропаст или они сами желе самоубиство?
Стално су у некој завади са суседима.

Македонце су у праву, Егејске Македоније мора да се уједине са Вардарске,па Бугарска да припоји њих стварајући Санстефанске Бугарске.
 
Македонце су у праву, Егејске Македоније мора да се уједине са Вардарске,па Бугарска да припоји њих стварајући Санстефанске Бугарске.

Како ће Грци да Вас све омлате.
Развали ће Вас као Бугарску скупштину, маче мушкатлу.........
 
greek-occupied-macedonia.jpg

Мапа „Велике Македоније”


Ово је право значење ,,Три буктиње''.
БЈРМ-овци се заносе неком Великом Македонијом које никад неће бити. Али предмет неспоразума ће увек бити.
Хоће Велику Македонију а држава им се топи као пролећни снег. Нема више југословенске заветрине када су живели како бубрези у лоју. Сада им лој мирише скоро по свим градовима широм, још увек некакве државе.
Биће ту још белаја!

 
united-macedonians.jpg

После смиривања односа са Београдом због шпијунске афере, Скопље мора Атини и да објасни провокацију у вези са мапом „велике Македоније”. Грчки шеф дипломатије Никос Коцијас због тога се чак двоумио да ли да посети Скопље крајем августа, јер је македонски конзул у Торонту говорио на скупу испред иредентистичких симбола и мапе која својата део грчке територије.
Да ли Балкан треба да брине због још једног великодржавног пројекта на Балкану чији је циљ како откривају поједини таблоиди, позивајући се наводно на Грчку обавештајну службу, да се Косово и Македонија уједине како би лакше заједно ушли у НАТО?
http://www.politika.rs/scc/clanak/387560/Tri-makedonske-buktinje-naljutile-Grke
*************************
Јел' то неко гура БЈРМ-овце у пропаст или они сами желе самоубиство?
Стално су у некој завади са суседима.

Meni nije jasno zasto Makedonci tako mali i nejak narod provocira regoinalnu silu Grcku?! Sta im to treba?
 
Meni nije jasno zasto Makedonci tako mali i nejak narod provocira regoinalnu silu Grcku?! Sta im to treba?
Албанци уз аманет Амера, их гурају у пропаст. Албанци мисле да имају сада прилику да окупирају пола Балкана. Само то неће проћи без крви.
 
Згазичемо Грчкој као Партизан Звезду.
Згазили бисте ви и мало више да су вам ,,иза леђа'' Аустроугари или Немци. Овако, један на један немате шансе. Само ако може нешто из подвале, е ту сте мајстори.
 
Зашто би када ће да вас олеше.
Ми смо се већ неколио пута доказали како смо вас .........
Они тешко запамте али брзо заборављају.
Треба да захвале француским генералима што су спречили српску војску (после пробоја Солунског фронта) да их потера иза Софије. Данас неби цврчали тако.
Србија се само једном у историји зезнула па безвезе пошла на Бугаре (Сливница) и неславно се вратила. Све остало, тукли смо Бугаре као волове у купусу заједно са њиховим савезницима.
Зато Бугарче, ,,Отивам в ъгъла и гледам какво ще бъде' (',,Гузицу у ћошак па гледај шта ће да буде'').
 
Једна ласта не чини пролеће......Него чини ми се да Вам фале неке тероторије :hahaha:

Тако је,нама фале неке територије,али као добар хришћанин и сусед се радујем што вам не фале неке територије.
 
Тако је,нама фале неке територије,али као добар хришћанин и сусед се радујем што вам не фале неке територије.

Овде причамо о нама и вама. Да те подсетим. Онда можемо да наставимо даље.
 
Овде причамо о нама и вама. Да те подсетим. Онда можемо да наставимо даље.

Ево и ја пишем о нама и вама.Рекао сам ти да ја као добар хришћанин и комшија се радујем зато што ми нисмо заузели нека српска територија.
 
Ево и ја пишем о нама и вама.Рекао сам ти да ја као добар хришћанин и комшија се радујем зато што ми нисмо заузели нека српска територија.
Узимали сте итекао чим сте иза леђа имали јаку заштиту.
Топлички крај и дан-данас оплакује оне кое сте у оба рата поклали а куће запалили.
ПС: И да се одмах смириш и не провоцираш. То можеш да радиш на бугарском форуму.
 
united-macedonians.jpg

После смиривања односа са Београдом због шпијунске афере, Скопље мора Атини и да објасни провокацију у вези са мапом „велике Македоније”. Грчки шеф дипломатије Никос Коцијас због тога се чак двоумио да ли да посети Скопље крајем августа, јер је македонски конзул у Торонту говорио на скупу испред иредентистичких симбола и мапе која својата део грчке територије.
Да ли Балкан треба да брине због још једног великодржавног пројекта на Балкану чији је циљ како откривају поједини таблоиди, позивајући се наводно на Грчку обавештајну службу, да се Косово и Македонија уједине како би лакше заједно ушли у НАТО?
http://www.politika.rs/scc/clanak/387560/Tri-makedonske-buktinje-naljutile-Grke
*************************
Јел' то неко гура БЈРМ-овце у пропаст или они сами желе самоубиство?
Стално су у некој завади са суседима.

:per:
 

Back
Top