Хрвати признали да нам продају шкарт робу

Ortar

Aktivan član
Poruka
1.572
Познати крем "линолада" који се продаје у Србији има свега три одсто лешника, док се у Хрватској у овом намазу налази чак 10 одсто лешника! Стручњаци: Треба забранити продају или бојкотовати.

http://srbin.info/2017/08/19/bruka-hrvati-priznali-da-nam-prodaju-skart-robu/
 
Poslednja izmena od moderatora:
Брука је да Срби купују производе ново-НДХ.

Брука је да постоји категорија 'роба извозног квалитета', и да је роба намењена странцима квалитетнија од оне намењене сопственом народу.

А ово што Хрвати раде није никаква брука. Напротив.
 
Познати крем "линолада" који се продаје у Србији има свега три одсто лешника, док се у Хрватској у овом намазу налази чак 10 одсто лешника! Стручњаци: Треба забранити продају или бојкотовати.

http://srbin.info/2017/08/19/bruka-hrvati-priznali-da-nam-prodaju-skart-robu/

Drugosrbijanski jahaci dildova da pozure da kupe.


Свако нека продаје шта хоће а боодале нека купују.

Овце се стално плаше вука, а на крају их поједе чобанин.
 
Šta možeš očekivati od drugih kad mi sami sebi ostavljavo lošiju robu po većoj ceni od one koju izvozimo. 'će Hrvat da bude veći Srbin od Srbina? Šabanazija.
Управо. Ми очекујемо од других да буду бољи Срби од Срба, били они пријатељи или непријатељи.
 
За кога брука. За њих није никава. То је, што се тиче хрватских тргов аца и произвођача заиста успешна пословна политика и не видим зашто би то за њих била било каква брука. А ако одвашњи шљам то купује, онда је све то пун погодак за хрвате.
 
Брука је да постоји категорија 'роба извозног квалитета', и да је роба намењена странцима квалитетнија од оне намењене сопственом народу.

To je nekad rađeno u SFRJ, ne znam da li se radi i danas.

Ali ni jedno ni drugo nije bruka i "zastrašujuće" nego se kvalitet robe prilagođava tržištu.
Srbija nema para za 10% lešnika, pa je smanjeno na 3 ili koliko već.
Ako je i cena smanjena, onda je sve u redu.

To je bilo na TV pre možda 13 godina, kad se neko iz Srbije takođe bunio na hrvatske proizvode
pa su nam Hrvati lepo objasnili da smo slepci i da nemam para za bolje, ali nema ko to da zapamti, niti da razume.

A moguće da grešim, tj da ja nisam zapamtio dobro :)
Možda je bilo da je sadržaj i procenat svega ostao isti, samo da je ukupna masa proizvoda smanjena,
da bi se smanjila cena. Biće da sam to čuo na TV pre tih 13god.
 
Poslednja izmena:
To je nekad rađeno u SFRJ, ne znam da li se radi i danas.

Ali ni jedno ni drugo nije bruka i "zastrašujuće" nego se kvalitet robe prilagođava tržištu.
Srbija nema para za 10% lešnika, pa je smanjeno na 3 ili koliko već.
Ako je i cena smanjena, onda je sve u redu.

To je bilo na TV pre možda 13 godina, kad se neko iz Srbije takođe bunio na hrvatske proizvode
pa su nam Hrvati lepo objasnili da smo slepci i da nemam para za bolje, ali nema ko to da zapamti, niti da razume.
Грешиш, драги колега. Србија плаћа, не за 10%, већ 20% лешника, а добија 3%.

Што је најгоре, има чак производа произведених у Србији који су јефтинији, рецимо, у БиХ или Македонији. Нашем лудилу никад краја.
 

Back
Top