Pozitivno razmisljanje

Pa i mene iritira kada mi neko kennja kako da se ponasam i kako da zivim svoj zivot.

Inace, iskustvo mi je pokazalo da stvarno jeste tako, kakve su ti misli - takav ti je zivot. Mislis pozitivno, i dese se pozitivne stvari :)

E, sad, javlja se drugo pitanje: da li se pozitivne stvari dese jer mislimo pozitivno, ili mislimo pozitivno jer nam instikt predoseca da ce da se nesto pozitivno desi? ;)

Meni bas i ne
Kad god se nadam pozitivnom a ne bude razocaram se ili i ako bude ne obradujem se jer sam svakako ocekivala

Kad ocekujem negativno pozitivno me obraduje i ako bude negativno jbg to sam i ocekivala


Evo primer na moru
Mislila sam da sam ugrobarila masinu za ves, bila ubedjena da je gotova
Vec se oprostila sa parama i pocela da mislim kakvu izabrati .. Bolju vecu...
Kad ono masini nista
Ni majstor nije trebao... Ovaj sto sam ga ozenila samo ustanovio...

Eto o pozitivizmu... Pi
 
nije..
imaš neki poremećaj sinapsi (((:

Ne "neki", imam ih više...
Ali, mnogo me nervira dekadencija, tumaranje ili nazadovanje.
I, laž, brate, ona ponajviše !

Neka kažu, banditi, otvoreno - nema više, propali smo, probijajte se pojedinačno.
K'o partizani tokom Pete neprijateljska na Sutjesci...
Neko će opstati.
A, većina ostalih, da se hvatamo za ruke i sa pesmama pretkosovskog ciklusa na usnama
krenemo kroz glib velegrada na vodi, ka plavim talasima muljevitih Save i Dunava...!:worth:


- - - - - - - - - -

Obrazloži sad šta to znači ?
Ako to ne uradiš, smatraću da se frljaš pojmovima koje ne razumeš...
Ajde, kaži ! Šta je, po tebi, prespojio faze ?
 
Zbog pozitivne energije sam sada ziva i zdrava.
Moje pozitivne energije.I jako malo tudje od ljudi koji su pitali,bodrili me kad je najteze bilo.
Tako da pozitivno razmisljanje ima veliku moc.Uz veru u sebe to je nacin zivota.

U najgorim trenutcima videla sam koliko negativaca ima.Zlih,pakosnih olosa koji samo gledaju da te s'ebu na najgore nacine.Momentalna emotivna distanca od istih,blokada - oseti se velika pozitivna razlika kada energetskim vampirima ne dozvolis pristup.
 
Meni bas i ne
Kad god se nadam pozitivnom a ne bude razocaram se ili i ako bude ne obradujem se jer sam svakako ocekivala

Kad ocekujem negativno pozitivno me obraduje i ako bude negativno jbg to sam i ocekivala


Evo primer na moru
Mislila sam da sam ugrobarila masinu za ves, bila ubedjena da je gotova
Vec se oprostila sa parama i pocela da mislim kakvu izabrati .. Bolju vecu...
Kad ono masini nista
Ni majstor nije trebao... Ovaj sto sam ga ozenila samo ustanovio...

Eto o pozitivizmu... Pi

Pozitivizam je nesto sto treba da dodje iznutra, a ne da bude nametnuto spolja. Kako se postize to unutrasnje stanje, nemam pojma, ali meni to uspeva :)
 
Zbog pozitivne energije sam sada ziva i zdrava.
Moje pozitivne energije.I jako malo tudje od ljudi koji su pitali,bodrili me kad je najteze bilo.
Tako da pozitivno razmisljanje ima veliku moc.Uz veru u sebe to je nacin zivota.

U najgorim trenutcima videla sam koliko negativaca ima.Zlih,pakosnih olosa koji samo gledaju da te s'ebu na najgore nacine.Momentalna emotivna distanca od istih,blokada - oseti se velika pozitivna razlika kada energetskim vampirima ne dozvolis pristup.

Ova rec ne postoji u srpskom jeziku.
 
Ne "neki", imam ih više...
Ali, mnogo me nervira dekadencija, tumaranje ili nazadovanje.
I, laž, brate, ona ponajviše !

Neka kažu, banditi, otvoreno - nema više, propali smo, probijajte se pojedinačno.
K'o partizani tokom Pete neprijateljska na Sutjesci...
Neko će opstati.
A, većina ostalih, da se hvatamo za ruke i sa pesmama pretkosovskog ciklusa na usnama
krenemo kroz glib velegrada na vodi, ka plavim talasima muljevitih Save i Dunava...!:worth:


- - - - - - - - - -


Obrazloži sad šta to znači ?
Ako to ne uradiš, smatraću da se frljaš pojmovima koje ne razumeš...
Ajde, kaži ! Šta je, po tebi, prespojio faze ?

Ako imas trofazni motor prespoj pogresno zice pa ce da radi kao ti.
Zovi nekog terapeuta da te nuluje :D
 
Da li vam se, kao i meni, vec kaki malko od svog tog pozitivizma?
Budi pozitivan
Budi sirokogrud
Razumi, prihvati, shvati...
Vjeruj, desice se... Mantraj...

Sve vise ljudi primecujem prati te neke trendove
Slusaju neke zene na netu o nekim zakonima privlacenja
Truckaju kako je sve savrseno

Prosto vec iritira


A vi? Kako Te?

Ja sam porodična Žalosna Sova,
moja hanuma je zadužena za pozitivnost.

To daje zlatnu sredinu i napredujemo odlično, jedina nuspojava je što oboje ono drugo strašno nervira.
 

Back
Top