Ana Brnabić - gde je i šta radi

Nedavno se baskarila u lepoj njenoj... sto je ironicno posto su napredni spopadali zute zbog iste radnje :lol:

da sećam se tih "ekskluzivnih" fotki - Tadić na Cresu, Pajtić na Krku i sl

- - - - - - - - - -

postoji sajt vlada srbije

tamo sve pise, nije kao u kuriru ili na krsta rijalitiju
samo sam ovo uspeo da nađem na sajtu vlade
17.08.2017. | 09:30
Састанак Брнабић са амбасадором Велике Британије
Председница Владе Републике Србије Ана Брнабић састаће се са амбасадором Велике Британије у Србији Денисом Кифом у четвртак, 17. августа, у 9.30 часова, у згради Владе Србије, Немањина 11.

Сниматељима и фоторепортерима биће омогућено снимање почетка састанка, по чијем ће завршетку бити издато саопштење.
 

nju su predstavljali kao ne znam ni ja kako sposobnu i energičnu ženu (kao zvali je žena-zmaj) koja je stekla milione radeći za strane firme a dobili smo nevidljivu premijerku koja jednom u 5 dana da izjavu tipa "voda je mokra", "it sektor je naša razvojna šansa" i "srbija je posvećena očuvanju mira".
 
nju su predstavljali kao ne znam ni ja kako sposobnu i energičnu ženu (kao zvali je žena-zmaj) koja je stekla milione radeći za strane firme a dobili smo nevidljivu premijerku koja jednom u 5 dana da izjavu tipa "voda je mokra", "it sektor je naša razvojna šansa" i "srbija je posvećena očuvanju mira".
Ovo je jois jedna vlada ;ciji je stvarni predsednik A.Vucic.kao sto je i Tadic imao svoju vladu ili kao sto je Millosevic imao svoje vlade ili kao sto je kralj Aleksandar imo svoje vlade.Demokratija je najmanje los politicki sistem ali je daleko od savrsenog.Neke stvari jednostavno nisu podobne da bi bile normaltivno uredjene.Ne moze zakonodavac da propise da je premrijer ne sme nikoga da slusa i sl.
 
je li živa ova osoba i čime se bavi ? Ja vidim da sve otvara Vučić i sve radi Vučić, sve izjave o svim temama daje Vučić. Da nije možda otišla na odmor na hvar ili bol na braču ne sećam se gde joj je dedovina ?

Да ли је жива, видећемо на прајду, ако Бог да! ;)
За Вучка нисмо ни сумњали да ће наставити појављивати се без возног реда и даље...
Ако је и отишла на бабовину, онда је отишла на острво Крк. :P
 
je li živa ova osoba i čime se bavi ? Ja vidim da sve otvara Vučić i sve radi Vučić, sve izjave o svim temama daje Vučić. Da nije možda otišla na odmor na hvar ili bol na braču ne sećam se gde joj je dedovina ?

Dobro veče, Kolumbo !
Šta misliš, zašto se AV toliko zalagao da ona bude izabrana ?
Što joj dobro stoje sive pantalone ili da nastavi da diktatoriše !?
 
nju su predstavljali kao ne znam ni ja kako sposobnu i energičnu ženu (kao zvali je žena-zmaj) koja je stekla milione radeći za strane firme a dobili smo nevidljivu premijerku koja jednom u 5 dana da izjavu tipa "voda je mokra", "it sektor je naša razvojna šansa" i "srbija je posvećena očuvanju mira".

:lol:.........:ok:....... па како би иначе АВ могао свакога дана да снима за разне тв станице своје дилетантске "монодраме"..
 
je li živa ova osoba i čime se bavi ? Ja vidim da sve otvara Vučić i sve radi Vučić, sve izjave o svim temama daje Vučić. Da nije možda otišla na odmor na hvar ili bol na braču ne sećam se gde joj je dedovina ?

TOVARI BURANIJU :lol:
- - - - - - - - - -

:lol:.........:ok:....... па како би иначе АВ могао свакога дана да снима за разне тв станице своје дилетантске "монодраме"..

monodrama je jedna malo teža glumačka disciplina
ali AUTISTIČNA MONODRAMA to može samo Aca

- - - - - - - - - -

Да ли је жива, видећемо на прајду, ако Бог да! ;)
За Вучка нисмо ни сумњали да ће наставити појављивати се без возног реда и даље...
Ако је и отишла на бабовину, онда је отишла на острво Крк. :P

Nemoguće je biti SNS a da nisi držo u ruci tudji penis makar kao prijateljsku ispomoć
a to se ne računa u gej odnos zbog masovnosti članstva tako da premijer Brnabić laže
sigurno poznaje i postupak skidanja akumulatora i pretakanja goriva mada ko u SNS-u to još ne zna?
 
Poslednja izmena:

Back
Top